Opinie o Werner&Werner Wojciech Werner w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Werner&Werner Wojciech Werner. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Werner&Werner Wojciech Werner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werner&Werner Wojciech Werner w Szczecinek

Sebastian

Nie słuchają co się do nich mówi, nie chcą słuchać i nie wyrażają żadnej chęci słuchania. Za to, mówią wszystko to co się chce od nich usłyszeć ale nie dotrzymują ani jednego słowa. Co więcej, szantażują, obwiniają, wskazują palcem kozły ofiarne, wyzywają, kłamią, nie dotrzymują terminów, wymuszają, obrażają się, obrażają drugiego człowieka deprecjonując nie tylko to co klient mówi, ale też to kim jest. Co więcej, stosują kary i groźby (np. usunięcie pracowników z miejsca pracy) i jak nie zmienia czyjegoś zdania, nawet jeśli mówi im się prawdę, że białe to białe, a czarne to czarne, nie zmieniają nastawienia do klienta i jego próśb tylko dramatycznie okazują cierpienie. W skrócie, są to ludzie pokrętni, którzy obwiniają innych za swoje liczne błędy. Żal mi ich bo w obliczu wskazania im błędu zachowują się jak zranione, skrzywdzone dzieci, które trzeba ratować. Zamiast zająć się prawdziwym problemem i rozwiązać zaistniałą sytuacje oni wola dezorientować klienta i wprowadzać nagonkę. Tak się nie robi interesów! Tak się nie traktuje klientów! Proponuję od nich UCIEKAĆ!!!

Marcin Nowy wpis
@Sebastian

To wszystko prawda!!!przechodzilem to samo z ta firma ,aż sprawa znalazła finał w sądzie!!!! oczywiście na maja korzyść. Wiec nie polecam tej firmy. Produkty maja wysokiej klasy ale obsługa klienta oraz wykonanie usługi na poziomie zerowym

Zostaw merytoryczną opinię o Werner&Werner Wojciech Werner - Szczecinek

Werner&Werner Wojciech Werner