Opinie o Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier w Kraków

JaToJa

Nie polecam pracy dla Pana Piotra, kompletny brak organizacji, wymaga dojechania do celu w niemożliwym do wykonania czasie, jednoczenie każe jechać 93km/h szukając w tym czasie doladunkow, które wydłuzaja trasę o 7h, po czym jest zdziwiony, że nie udało się dojechać???? (usunięte przez administratora) kierowców co do wypłat, zakazuje kupowania płynu do spryskiwaczy, nie płaci za obowiązkowe hotele we Francji, nie daje telefonów służbowych do pracy w której potrzebny jest internet i nie widzi powodów do zwrotu kosztów za używanie prywatnego internetu w roamingu do pracy

ABCD

Nie polecam, Pan w zimę przyjechał po Państwa Młodych na letnich oponach co wywołało wiele niedogodności. Zdecydowanie brak odpowiedzialności , nie polecam!

Mateusz Zdebik

Gdyby Pan Piotr był uczciwy wobec mojej osoby to wypłacił by w całości wynagrodzenie. Zarzucono mi Panie Łukaszu, że rozwaliłem burtę. Pomimo, że firma Droma zabroniła zabezpieczać towar w jaki kolwiek sposób ze względu na delikatność ładunku. Panie Łukaszu dla mnie Pan Piotr może zgłosić sprawę na policję z tym, że to mi nie wypłacił w całości wynagrodzenia nie chciałem się wykłucać u Pana Piotra pod domem więc zgodziłem się na 2000Zł Pan Piotr proponował mi opcję bez faktury mówił, że nie chcę mnie widzieć na oczy. Gdyby Pan Piotr był odpowiedzialny nie puścił by kierowcy z uszkodzonym zawieszeniem w lewym kole po wypadku za co grozi mandat. Następnie co do wynagrodzenia Pan Piotr poprosił mnie o wystawienie faktury gotówką na kwotę 2000Zł. Ale dodając, że burta była cała przed wypadkiem bo widziałem po ostatnim rozładunku. Stało się to podczas wypadku prawdopodnie przy uderzeniu samochód się dosyć mocno ruszył mogła uderzyć w burtę, któraś z paczek (Od Dromy). Jeśli chodzi o moje wynagrodzenie to byłem 7dni w trasie zarobiłem 3010Zł z tego odliczając 215Zł (Pół dniówki za załadunek w sobotę wielkanocną) Pan Piotr stwierdził, że kierowca nie obchodzi świat :). Zostaję 2795Zł minus 105Zł deski (zgubiłem gdzieś przyznałem się chcę odkupić). Zostaję dla mnie kwota 2690Zł (2000Zł Pan Piotr wypłacił mi przy swojej żonie gotówką miła kobieta). Jest mi dłużny 690Zł (Faktura została wystawiona i wysłana na adres E-mail Pana Piotra na kwotę 795Zł z tego minus 105Zł deski = 690Zł dla mnie wynagrodzenie za pracę. Faktury są wystawione jedna gotówką na 2000 ( Pan Piotr mnie poprosił) a druga na 795 przelew - 105Zł deski. Czekam do dziś na przelew. A co do hoteli chciałem pomóc Panu Piotrowi, żeby zostało mu w kieszeni bo jestem dobrym człowiekiem dopóki nie trafi się taka sytuacja jak teraz. Fakturę zgłosiłem do windykacji bo nie otrzymałem przelewu to nie jest wyłudzenie tylko reszta zapłaty za dni w pracy. Gdyby było wszystko w porządku to bym nie robił nikomu problemów daję słowo. A ja Panie Łukaszu Pana Pozdrawiam i życzę zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Nikomu nie życzmy źle ponieważ później odwróci się to na naszą niekorzyść. Panie Piotrze również pozdrawiam ciepło i czekam na przelew 690PLN :).

@Mateusz Zdebik

Właśnie jest uczciwy. Zaproponowałeś kwotę 2 tys zł. I taką otrzymałeś. Więc jakkolwiek to nie wygląda to sprawa jest zamknięta. Jadąc do Piotra nie wiedziałeś ile zarobiłeś ? Ja jadę się rozliczać to wiem ile zarobiłem i tyle dostaje bez mrugnięcia okiem. Hotele mam zapłacone, autostrady w It też. Piszesz o delikatnym ładunku a czy czasem nie miałeś jeszcze innych palet na sobie ? Kwestia hoteli to prawda jest taka że to jest po twojej stronie bo Piotr jest z tego zwolniony. Nie jesteś u niego zatrudniony. Kolejna sprawa ,za towar,samochód wszystkie opóźnienia,mandaty odpowiadasz Ty swoją kieszenią. Masz działalność i o tym nie wiesz ? Na policję może iść w każdej chwili i do tego zachęcam. W tedy zrozumiesz że oczernianie ludzi nie jest tak wspaniałe. Piszesz o kolizji to uja jechałeś dalej, było stać i koniec. Piszesz w innych postach że nie płaci hoteli,sam z nimi kombinowałeś a teraz piszesz że chciałeś oszczędności dla Piotra. Czy ty rozumiesz co piszesz? Jesteś niewiarygodną osobą.

JaToJa Nowy wpis
@Lukasz

Łukaszu, dlaczego wypowiadasz się tu jako klient, kierowca i kierownik transportu????? Prawda jest taka, że Piotr nie jest uczciwą osobą, która oszczędza na wynagrodzeniach dla pracowników i wyposażeniu samochodu, żałosnym jest zabronienie kierowcy kupna płynu do spryskiwaczy

Matrix1990 Nowy wpis

Co tu dużo mówić. Pieniądze na czas to znaczy wszystko się zgadza ☺️

Były kierowca Nowy wpis

Pan Piotr bardzo w porządku. Praca u Pana Piotra jak najbardziej nie ma się do czego przyczepić szanują człowieka praca od godziny 08:00 do 18-20:00. Polecam!

Transport international Nowy wpis

Polecam Pan jest jak najbardziej słowny i odpowiedzialny.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
@Mateusz

Zgadzam się z Panem Mateuszem mi tak samo zalega z płatnościami. Zdecydowanie nie polecam.

Klient

Zdecydowanie nie polecam Pan po wykonaniu usługi transportu nie opłacił faktury w terminie.

Mateusz

Skoro taka świetna firma to dlaczego Pan Piotr szuka ciągle kierowcy. Kierowca skręcił nogę szuka kierowcy na jego miejsce. Więcej chyba nie muszę pisać każdy kto to przeczyta i jest mądry domyśli się wszystko. Pan Piotr nie liczy się ze zdaniem kogo innego musi być wszystko tak jak jemu pasuję. Rozliczenie powinien wypłacać na godziny chociaż u Pana Piotra na godzinę pracy wychodzi: 12.50 PLN godzina.

@Łukasz

Proszę przekazać Panu Piotrowi, że burta przed kolizją była w porządku. Dlatego zrobiłem korektę faktury odliczyłem deski za, które oddaję pieniądze. Mandat nie był z winy kierowcy dlatego go nie pokrywam Pan Piotr dobrze o tym wie. Gdybym dostał mandat za używanie telefonu podczas jazdy podzielili byśmy go na 4 osoby? (Szczerze wątpię), Dlatego nie zgodziłem się później na przyjęcie mandatu. Dostanę resztę swojej zapłaty będę miał dobre zdanie o Panie Piotrze i jego firmie na razie to czuję się (usunięte przez administratora) na 690Zł (Moje wynagrodzenie). Pan Piotr jest nie zbyt słowny miało być rozliczenie po zjeździe przelewem po czym każe przyjechać po wynagrodzenie do siebie nie czując się nawet zwrócić za pół paliwa. Skoro Pan już tyle pracuję to na pewno Pan wie, że byłem u Pana Piotra dogadamy na wynagrodzenie dniówki a jak wiadomo jeśli będę po północy na bazie trzeba kierowcy zapłacić chociaż pół dniówki zwłaszcza, że Pan Piotr zaoszczędził 8000Zł za auto lawetę bo dzięki Bogu jakoś udało się dojechać na kołach tym uszkodzonym samochodem ( Bo powiedział, że on nie da za lawetę naraził moje bezpieczeństwo mógł prowadzić tego busa a mi dać swojego). Po dojechaniu po 02:00 na bazę nie zaproponował nawet pół dniówki za to, że byłem po północy i oszczędził kilka tysięcy na holowaniu pojazdu. Zero inicjatywy ze strony Pana Piotra. A ja czekałem czy zaproponuję. Także sam Pan widzi jak ja mam się nie złościć odpuściłem już te pół dniówki co mi się należało w końcu nie pracowałem na godziny tylko dniówki jak pisałem w wiadomości wyżej. A mało tego Pan Piotr nie potrafi przelać reszty wynagrodzenia za pracę...

@@Łukasz

Korekta do faktury konkretnej powinna być. A pan wystawił kolejną fakturę z innym numerem. Czyli to jest osobna faktura :) Widać że wiedzy brak. Zresztą nie będę się więcej wypowiadał. Oboje wiemy gdzie pan pisał,co pan pisał i o jakich godzinach. Dał pan do windykacji to pan otrzyma zapewne odpowiedź z aktem prawnym. Pan dużo pisze,później pan usuwa wiadomości,wypiera się z tego co sam mowi. Nie zna pan podstawowych praw i obowiązków. Dostał Pan czego sam chciał i teraz szuka (usunięte przez administratora) żeby jeszcze zapłacił. A może wyjść tak że pan będzie jeszcze musiał zapłacić i to dużo więcej. Co Piotr zrobi to już nie wnikam. Naprawdę nie chce mi się więcej marnować na pana czasu. Wolę sobie pozwiedzać okolice :) Panu życzę spokojnej majówki i włączenia trybu Ogarnięcia się.

Mateusz
@Lukasz

Pan Piotr prosił o wystawienie nowej faktury. (usunięte przez administratora) Zarobiłem pieniądze a robicie ze mnie (usunięte przez administratora) Po co Pan Piotr mówił, że rezygnuję z tego transportu a dalej prowadzi bo nie ma pojęcia o tym. Ja chcę tylko swoją należność za pracę Panie Łukaszu. Mam nagrania głosowe Pana Piotra podczas rozmowy kwalifikacyjnej na jaką kwotę ustaliliśmy stawkę 430 PLN netto dzień a teraz (usunięte przez administratora) myjecie rączki i wzajemnie bronicie. Bo już nie pracuję i się postawiłem to najgorszy. Wypłacił mi 2000 a zarobiłem 3010 leci mi 690Zł i koniec. Jak otrzymam przelew odpuszczę i anuluję wniosek windykacji. Chyba, że chcę ponieść koszty windykacji jak nie zapłaci będzie miał komornika ...

Mateusz Zdebik

Witam. Pan Piotr jako człowiek bardzo pomocny. Jako pracodawca już bym powiedział średnio. Posiada samochody pod spedycją (wszystko w porządku). Ze strony Pana Piotra brak organizacji brak płatności za dzień pracy po przyjeździe na bazę o godzinie 02:00 w nocy (Przecież pracujemy na dzień w trasie a nie na godziny). Brak odpowiedzialności (kolizja we Francji uszkodzone lewe koło laweta zawiozła samochód do 1200km w cenie ubezpieczenia lecz później Pan Piotr kazał jechać na kołach twierdząc, że nie zapłaci za auto lawetę ponieważ jest za drogo z czego koszty zostały by nałożone na ubezpieczenie sprawcy kolizji). Po drugie zaraz po wypadku rozwaliła się przednia burta w samochodzie Pan Piotr stwierdził, że ja jestem winny ze względu na to, że to ja prowadzę samochód a z kolei towar, który był na pace samochodu nie mógł być zapięty firma, w której towar był załadowany zabroniła zabezpieczyć towar ze względu na delikatność produktów. W następnej kolejności brak płynu do spryskiwaczy to jest na porządku dziennym. BRAK OPŁATY FAKTURY ZA PRACĘ, która już jest zgłoszona do firmy windykacyjnej Pan Piotr nie zgodził się na polubowne rozwiązanie sprawy. Tak jak pisałem na początku opinii jako człowiek jest w porządku ale jako pracodawca nie ma pojęcia o tej branży. Życzę mu jak najlepiej ale powinien zająć się tym czym się zna. Pozdrawiam :)

@Łukasz

Panie Łukaszu co do wystawienia faktur zostały wystawione z taką datą jaka powinna być jedna na gotówce rozliczona druga faktura przelewem, na którą do dziś czekam. A jeśli chodzi o pisownię Pana to trzeba się troszkę dokształcić ponieważ to nie jest Faktura VAT tak jak Pan to napisał tylko Faktura bez podatku VAT jest to zwykła faktura ryczałtowa. :)

@@Łukasz

Ja akurat dokształcam się cały czas :) Błąd między fakturą ryczałtową a Faktura VAT no nie brak dokształcenia :) tylko inna forma faktury gdzie faktycznie popełniłem błąd w nazewnictwie. Co nie zmienia i tak faktu że kwota wynegocjowana jest zapłacona w całości na co pan wystawił kwit. Reszta nie ma racji bytu gdyż z chwilą zapłaty zostały zakończone warunki współpracy. Gdyby można było sobie robić tak jak pan teraz to każdy przedsiębiorca wystawiałby faktury jak mu pasuje i za ile mu pasuje i kiedy mu pasuje.

Wariat

Witam. Z tego co się orientujemy dostał pan całą kwotę do ręki w całości którą pan sam zaproponował. Wystawił pan na to FV po czym 2 dni później wystawił pan kolejną Fv z tym samym numerem i tą samą data co wcześniejsza tylko z inną kwotą. Pisze pan że podał do windykacji, tylko pytanie o którą fv chodzi bo wszystkie mają ten sam numer. Pisanie z wielu kont będąc tą samą osobą jest trochę słabe. Zanim pan zacznie oczerniać proszę przemyśleć czy warto robić z siebie błazna.

@Wariat

Dzień dobry, chodzi o fakturę numer: 2/04/2024 kwota 795- 115 (3x deski) = 690Zł Faktura 3/04/2024 została rozliczona w gotówce 2000Zł (Po prośbie Pana Piotra). Czekam na przelew faktury 2/04/2024 jest na E-mailu u Państwa.

Dopóki nie zapłaci za pracę będę miał opinie taką jaką mam. Pozdrawiam wszystkich i odradzam współpracy dla tej firmy. Omijać szerokim Łukiem Rentier Piotr Klonowski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolizja

MIAŁEM KOLIZJĘ W TEJ FIRMIE PAN PIOTR NIE ZAPYTAŁ O MOJE ZDROWIE TYLKO CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU Z SAMOCHODEM! RADZĘ WAM PROSZĘ UNIKAĆ FIRMY SZEROKIM ŁUKIEM. GDYBY WYPŁACIŁ WYNAGRODZENIE BYŁOBY W PORZĄDKU ALE NAWET NIE POTRAFI WYPŁACIĆ KIEROWCY FAKTURY ZA PRACĘ. PROSZĘ WSZYSTKICH O UNIKANIE TEJ FIRMY Z POCZĄTKU PAN PIOTR JEST W PORZĄDKU ALE PÓŹNIEJ ZACZYNA WYMYŚLAĆ. NIE PŁACI ZA OBOWIĄZKOWE HOTELE WE FRANCJI. GDY DOSTAŁEM MANDAT ZA PRZEKROCZĄ ILOŚĆ KABOTAŻY WE FRANCJI KAZAŁ MI RÓWNIEŻ POKRYWAĆ KOSZT MANDATU GDZIE NIE BYŁO W ŻADNYM STOPNIU MOJEJ WINY. ZACHĘCAM PRZEWINĄĆ FIRMĘ NA KOLEJNĄ TUTAJ NIE ZNAJDĄ PAŃSTWO ODPOWIEDNICH DLA SIEBIE USŁUG.

Mateusz Zdebik

PAN PIOTR NIE JEST ODPOWIEDNIM PRACODAWCA ODRADZAM KAŻDEMU WYSTAWIĘ OPINIE NA KAŻDEJ STRONIE JAKA TO MOŻLIWA NIE ZA 690Zł, KTÓRE JEST MI DŁUŻNY LECZ ZA SŁOWO, KTÓRE DAŁ MI PODCZAS ZATRUDNIENIA!

Mateusz Zdebik

Brak jakiej kolwiek odpowiedzialności. Każe jeździć 90km/h tak aby spalanie było do 11l masakra... BRAK PLATNOŚCI WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ.

Mateusz Zdebik

Pan przyjeżdża po Państwa młodych w ziemię na letnich oponach. Całkowicie odradzam współpracy.

Mateusz Zdebik

Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą. Pan Piotr jest nie uczciwy mieliśmy umowę słowną ale nie można ufać ludzią odradzam współpracy z tym Panem.

Mateusz Zdebik

Zamiast wypłacić człowiekowi za pracę ten Pan woli unikać telefonów nie odbiera brak kontaktu.

Mateusz Zdebik

W sprawie wypłacenia faktury za pracę Pan blokuję połączenie.

Ja to ja

Jeździłem tutaj na samym początku jak kupił busy nie polecam firmy prędkość maksymalna to 93km/h więcej zabrania bo jak spalanie przekroczy 11L/100Km nie będzie premi lub co najgorsze wypłaty

Kamil

Pisałem do tego pracodawcy w sprawie pracy ale po przeczytaniu negatywnych opinii na temat tej firmy odrazu podziękowałem ~Kamil

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier - Kraków

• Jak się pracuje w Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotr Klonowski Firma Usługowa Rentier
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Os. Przy Arce 2 lok. 164
    31-845 Kraków