Opinie o Pride Group Paweł Leśniak w Tarnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pride Group Paweł Leśniak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pride Group Paweł Leśniak o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pride Group Paweł Leśniak w Tarnowiec

Eliza Nowy wpis

A dużo ma firma projektów ?

Damian Nowy wpis

@łukasz bardzo dobrze płatna, to znaczy ile ? Tak mniej więcej.

Marcin Nowy wpis
@Damian

Damian, kwestia ustalana indywidualnie masz różne stanowiska i różne obowiązki, więc najlepiej skontaktuj się z właścicielem to Ci odpowie jakie stawki na Twoim stanowisku.

Czy zdarzają się nadgodziny w Pride Group Paweł Leśniak?

Łukasz Nowy wpis

Tak, ale wyłącznie za Twoją zgodą. Każda nadgodzina bardzo dobrze płatna.

Patryk J.

Pracowałem w filmie dwa lata i byłem naprawdę zadowolony, gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania na pewno zostałbym dłużej, z resztą do dzisiaj współpracujemy razem zdalnie przy różnych projektach, więc czuje się jakbym dalej był częścią załogi.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pride Group Paweł Leśniak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Łukasz Cholewa

Bardzo dobra firma dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, podczas poniedziałkowych spotkań prowadzone są podsumowania całotygodniowe z dodatkowymi szkoleniami, każdy dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy a następnie poprawiany jest schemat pracy. Atmosfera w firmie bardzo rodzinna, jest śmiesznie nie ma żadnego pośpiechu liczy się dokładność wykonywach działań, gdyby nie to, że musiałem zmienić miejsce zamieszkania nie zmieniłbym tej pracy. PS. Pozdrawiam cały zespół i życzę wielu sukcesów.

Adam Kolak

Od pierwszego kontaktu z firma widać ich pełen profesjonalizm, pomimo wysoko postawionej poprzeczki z mojej strony firma wykonała rewelacyjny projekt z którego jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu kto szuka sprawdzonej i konkretnej firmy tworzącej strony internetowe.

Stanisław Potępa

Pracuję w firmie Pride Group od półtorej roku na stanowisku Website Developer i z czystym sumieniem mogę wystawić największą możliwą ilość gwiazdek. Firma posiada niesamowity klimat, dzięki czemu przychodząc do pracy czujemy się bardzo swobodnie, szef jak i cały zespół bardzo zgrany i jasno przedstawiają plany na nadchodzący tydzień podczas poniedziałkowych spotkań przy kawie. Jeżeli zastanawiacie się nad rozpoczęciem pracy w tej firmie, zdecydowanie polecam i do zobaczenia w biurze! Lubię atmosferę w Pride Group Paweł Leśniak za: Zdecydowanie najważniejszym punktem firmy jest to, że każdy pracownik jest tutaj doceniany, każdy może wnosić nowe pomysły, o których zawsze rozmawiamy w grupie. Dodatkowo wszelkie ponadprogramowe pracę są premiowane w każdym miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pride Group Paweł Leśniak - Tarnowiec

Pride Group Paweł Leśniak