Opinie o Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska w Lublin

Anonimowo Nowy wpis

Nie polecam. Szefowa nie odbiera nie odp. O pieniądze trzeba się prosić masakra jakaś. Jedyną osobą z którą można coś załatwić p. Kasia.

@Anonimowo

O kurcze, no to brzmi niefajnie. Ja widziałem ofertę od nich dla gospodarza terenu z widełkami 15000 - 4000 zł miesięcznie. A co do kasy, to finalnie pracownik dostaje swoją całą pensję nawet z opóźnieniem, czy notorycznie pracodawca ma jakieś zaległości w wypłatach??

Anonimowo Nowy wpis

Nie polecam. Podejście Pani Jolanty do pracownika tragedia. Proszenie się o wypłatę tragedia. Nie odbieranie telefonów Nie odpisywanie na sms.

Tommy

Ja również miałem przyjemność pracować w tej pozal się Boże firmie sprzątającej... Wszystko było pięknie do czasu wypłaty o którą oczywiście musiałem się upomnieć co już jest skandalem jak dla mnie ale mniejsza o większość... Otrzymałem ja na ulicy , oczywiście musiałem się po nią pofatygować sam , pieniążki elegancko schowane w kopercie nie liczyłem gdyż wierzyłem że jest to uczciwa firma ... Okazuje się że byłem w dużym błędzie , bo Pani Jolanta okazała się (usunięte przez administratora) która nie wypłaca pieniędzy w całości , mówi co innego a w rzeczywistości ucina sobie kwoty oczywiście nie wyjaśniając nawet dlaczego ... Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi mimo wielu prób kontaktu z nią ... Także szczerze nie polecam tej firmy, radzę jej unikać bo to poprostu banda oszustow , którzy nie szanują pracowników , są niewypłacalni i gołosłowni

@Tommy

Co miałeś do sprzątania i na jaką stawkę się umawiałeś? Powiedz też, czy dostałeś te zapewnienia zapisane na umowie o pracę i dopiero po tym zacząłeś pracę, czy jak to było?

Piotrxxx
@Tommy

Stawka była za jakieś tereny czy normalnie określoną jako miesięczne wynagrodzenie?

@Tommy

Z jakim opóźnieniem finalnie dostaje się kasę, to jest kilka dni czy wręcz tygodni? I dlaczego kasa jest w kopercie, a nie normalnie przelewem na konto? To pracownik wybiera, w jakiej formie chce dostać kasę, czy firma woli dawać gotówkę do ręki?

"Od godzin porannych" to znaczy o której przychodzicie do pracy i o której wychodzicie? Ja piszę w sprawie tego ogłoszenia "praca na już", jakby ktoś nie kojarzył. Muszę wiedzieć, już się w różnych firmach nawstawałem o 3 w nocy i mam dosyć, szukam czegoś innego.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
OlAA

Nie polecam bo wypłata była raz na 2,5 miesiąca... Ale nie było źle ogólnie

Zuza

Nie spodziewałam się, że mogą nie płacić na czas, tak jak tu tyle osób opisuje w komentarzach. Czy nadal jest taka sytuacja? Bo miałam tam pytać o pracę, ale zrezygnuje jeśli tak to ma wyglądać. No a jeśli płacą to można poznać kwotę?

Ewelina1232

Pracowałam w tej firmie. Dobrze mi się pracowało, kasa może nie na czas ale przeważnie jak w każdej firmie sprzątającej. Dodatkowe usługi płatne? Miałam swoje obowiązki i tego się trzymałam i za to miałam płacone.

Kolejne osoby zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska w miejscowości Lublin? Wypowiedz się czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Arek

Nie polecam zatrudnienia u tego pracodawcy ponieważ niewyplaca wynagrodzenia i (usunięte przez administratora) ludzi.Wyplaty nie można odzyskać a jeżeli była jeszcze wypłacana to w wielu ratach i nie na czas.

grześ
@Arek

dokładnie, jedna wielka lipa, pytając o wypłatę to co chwile jakaś inna ściema

Ewelina 1232
@grześ

To zmień firmę jak nie płaci i po problemie

Molo

Nie polecam firmy joko luks ponieważ ludzi (usunięte przez administratora) na wszystkim na wynagrodzeniu i ludzie muszą się prosić umowa to na czarno ta firma powinna zająć się telewizja i osoby powinny się umówić i założyć sprawę sądową wszystko zwalają na mieszkancowże mieszkańcy o wszystko mają pretensje że ludzie źle robią.Robia z ludzi (usunięte przez administratora) którzy pracują na nich.Zaden deweloper ano żadna spółdzielnia mieszkaniowa nie powinna korzystać z ich usług.Ludzie się zwalniają nikt tam niechce pracować zarabiają 3 osoby na tym Pani Jola,Kasia i może szef .Całe to szefostwo odradzam.Jezeli ktoś chce walczyć o odszkodowanie to znam bardzo dobrych dwóch prawnikow

@Molo

Serio? Przywołujesz aż telewizję? Ale skoro podobno nikt nie chce tam pracować, to jak oni niby normalnie działają?

@Molo

Z moje punktu widzenia firma jak każda inna. Oczywiście kasa nie zawsze jest na czas. Mi się pracuje Ok kase zawsze mam do ostatniego całość. P. Kasia dopiero zaczęła ale wprowadza zmiany i myślę że na plus.

@Asia22

No to jak nie krytykujesz mimo, że nieterminowa wypłata to faktycznie może być tu ok. A tak wgl., to skąd te opóźnienia? I co do tych zmian to jakie masz na myśli?

@Ilona

Ja jak się zatrudniałam miałam powiedziane ze wyplata do 25go i tak jest. Z tego co mi wiadomo czas wypłaty jest uzależniony od wyplat z administracji. Zmiany zawsze są potrzebne jak w każdej firmie zeby poprawic jej jakość

@Asia22

Aha, no chyba, że tak. No tak ale skoro już coś wprowadzała miesiąc temu to co to takiego było? W sumie już chyba dziś powinien być jakiś tego efekt?

@Ilona

No np. chemia jest na czas jak zgłoszę są kontrolę nie zapowiedziane i przekaz inf. Pracownikowi a nie robienie awantury. Mi się dobrze pracuje

@Asia22

Co to za brednie ???????? jaka chemia na czas??? Od pewnego czasu po zlozeniu zamowienia czeka sie tydzien czasem dwa na rzeczy, i to nie zawsze dostaje sie wszystko co sie zamowilo.... Wyplata nie na czas i to w ratach!!!! Cieszysz sie,ze do ostatniego masz kase???? ???????? Łaski Ci nie robi, ze wyplaci ci do konca miesiąca Twoje pieniadze!!!!!! Pieniądze za obiekty nie zawsze odpowiednie co do wielkosci klatek i pracy jaka trzeba tam wlozyc.. duzo by tego wymieniac. Jedyny plus to taki, ze jest sie w pracy tyle ile zajmie nam sprzatnie. Nie jestesmy uzaleznieni godzinowo i na tym plusy sie konczą Dziwne, ze ta pseudofirma jeszcze wogóle istnieje. Gdyby nie cierpliwość pracownikow, dawno trzebaby zamknąć tą "firmę"

Ilona

No w sumie to jak widzisz nawet zadeklarowane jest wprost, że jej to pasuje, więc innym raczej też. A skoro tak to chyba każdy jest zadowolony?

Hhahaha

Unikac firmy jak ognia. Nawet nie probowac sie tam zatrudniac. Smiesznie pieniadze. Szefowa nie placi za zadne dodatkowe rzeczy, ktore kaze wykonywac. Nie wyplacaja pieniedzy na czas, trzeba sie o nie dopominac a i tak jest sie olewanym przez szefostwo. Ciagle zmiany dat wyplat,nie dotrzymywanie zadeklarowanych terminow, smieszne wymowki. Zwalanie winy na wszystkich dookola aby nie na siebie. Kazdemu pracownikowi wciska sie inna wymowke z nadzieja ze w nia uwierza.... Niech kazdy kto szuka pracy, ta firme omija szerokim lukiem i szuka czegos innego. Tutaj nie warto szarapc sobie nerwow. Zero szacunku dla osob, ktore zarabiaja na ta smieszna firme i jej wlascicieli. Odradzam!!!!!!!!!!!!

@Molo

Czy mogłabym prosić o namiary na prawników?

Maja

Hej, w ofercie pracy Joko-Luxu widziałam widełki wynagrodzenia. Czy możecie napisać mi od czego zależna jest wysokość miesięcznej pensji w firmie? Czy chodzi o ilość pracy czy może od tego jakie kto ma doświadczenie? Jak wygląda elastyczny czas pracy tutaj?

ola54
@Maja

Dziwna jest ta firma wszystkie sprawy załatwiane są pod gołym niebem nie mają swojego biura tylko wszystko odbywa się na telefon a biuro okazuje się mieszkaniem na które zarejestrowana jest firma wszystko to pozostawia wiele to życzenia

@Maja

Z tego co się orientuję, wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od tego ile płaci zleceniodawca. Jeśli chodzi o elastyczność czasu to idzie się dogadać, zazwyczaj jest tak że danego dnia ma być zrobione niezależnie od godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska - Lublin

• Jak się pracuje w Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska?

Zobacz opinie na temat firmy Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska?

Joko-Lux Usługi Porządkowe Jolanta Kochańska
  • Organowa 7 lok. 3