AK Consulting

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AK Consulting

????

Moi drodzy proszę powiedzcie mi jak tam cali Ci funkcyjni? Nadal tacy zwaleni? Jacek K. nadal jeździ? P. Andrzej dał sobie spokój z panienkami odkąd jest z Martą? ????Pozdrawiam

Kamil

Jedzenie brak słów od lat to samo zero zmian na lepsze Pani Ania Krawiec z biura jeszcze mówi młodym pracownikom którzy jada pierwszy raz że wszystko jest że jedzenia nie należy brać Ja się pytam kto na tym jedzeniu przetrwa ??? 3plasterki sera żółtego i czasami kawałek wędliny jak się uda dorwac Nic się tam nie zmienia od lat i na lepsze nie ma co czekac

@Kamil

Taka jest prawda. Jedzenie takie że szkoda gadać. A rajkowi jeszcze gorsi

Lasia

Witam wszystkich, jestem byłym pracownikiem, u Wujka spędziłam 8 lat, nigdy nie narzekałam, czasem mi się tęskni, moja przyjaciółka nadal jeździ ????moim zdaniem fajne miejsce a co do jedzenia to mi się tęskni.... Uwielbiałam najbardziej dramstiki, kapustę zasmażana i kiszona kapustę, coś takiego dawali o ile dobrze pamiętam, pycha też rybka w panierce w sosie i ziemniakami kurcze ale czasy... Pozdrawiam serdecznie, czasem chciałabym wrócić ????

Haha

Ej no to co wczoraj zobaczyłam na talerzu to Aż się wściekłam i jeszcze miej tu siły robić

Bożena
@Haha

A co zobaczyłaś na tym talerzu?

Ciekawy

Skąd w Was ludzie tyle jadu, nienawisci? Piszecie takie bzdury , czy macie aż tak nudne życie?

Studentka

Wybieram się do pracy , proszę powiedzieć czy jest ciężka praca?

Ciekawie po co oni biorą dowód osobisty ludziom którzy są tutaj pierwszy raz?

Researcher

Cześć. Możecie mi powiedzieć jak praca wygląda teraz na truskawkach? Czy możecie coś powiedzieć więcej o hotelu pracowniczym?

@Researcher

Praca jest przy sadzonkach truskawek,liczenie pakowanie sadzonek truskawek,sadzenie sadzonek truskawek.Hotele ,pokoje szescio i osmio pokojowe

BOLEK

CAR chce darównać swojemu młodszemu braciszkowi, który co chwilę jakąś obraca. Nawet żonate i zjęte, tak jak kiedyś Gabrysię :D

Izabell

Kto to szlauf ? ;)

Możesz napisać coś więcej? Czego psychiatryk? Jak wyglada tam praca? Mam zapisany wyjazd pierwszy raz tam jadę i nie znam nikogo.

Teraz są najgorsze roboty

Ewelina
@Jackson

Co to znaczy najgorsze? Z kim się robi najlepiej?

A szlałf jeszcze jest

Rick

Jaka ?

Jack

Ale info. On to juz nie pierwszy raz. Norma u niego.

Daje daje

Alf

Ludzie napiscie coś ile godzin teraz robicie

@Alf

9.5 godziny

@Jackson

Ale to już liczone z przerwami czy bez?

@Karolina

Z przerwami

Gabriela
@Jackson

przerwa 30 min, czy te 9,5h to na umowie wpisane jest i za nie dodatkowo placone (te 1,5h nadgodzin) ?

Weronika
@Jackson

A w weekendy też zdarza się praca?

dobry pracownik

to sie dzieje

D20

Witam jadę teraz pierwszy raz powiedzcie jak tam jest, jesteście zadowoleni czy nie?

Gabriela
@D20

gdzie jedziesz dokladnie do roboty i na jakim stanowisku ? dlugo trwala rekrutacja ?

J23

Może wkoncu byście napisali co się dzieje teraz u Arnolda

Riczi
@J23

Popieram

J23
@Riczi

Nie popieraj jak wiesz to dawaj

Asia

Ciężko mi tu bez męża.. Jakieś rady?

Olo
@Asia

A kto cię tutaj interesuje?

Asia
@Olo

Ktoś do rozmów w średnim wieku ????

Kto z funkcyjnych ?

Kandydatr

Czemu?

Kto

Add

Jakie są teraz prace?po ile godz?i jakie tygodniówki(tak mniej więcej)?proszę o odp

@Add

Prace takie jak sadzenie u Martina rozkładanie na gemert cięcie u Jana i truskawka na capellle

Danuta

Marne, to każdemu inne. Może napisz wprost?

Roberto
@Danuta

To jakie są wyjątki?

Zostaw merytoryczną opinię o AK Consulting - Przemyśl

• Jak się pracuje w AK Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy AK Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 45 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AK Consulting?

Kandydaci do pracy w AK Consulting napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AK Consulting