Opinie o Wioletta Kilik i Ndywidualna Praktuka Pielęgniarska w Pieniężno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wioletta Kilik i Ndywidualna Praktuka Pielęgniarska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wioletta Kilik i Ndywidualna Praktuka Pielęgniarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wioletta Kilik i Ndywidualna Praktuka Pielęgniarska w Pieniężno

Pacjent

Takich pielegniarek to szukac ze swieca. Ten zapach, te ksztalty... Pobierala probke kalu, a wspomnienia do konca zycia.

@Pacjent

Czy noglbys opisac metody zabiegu?

Pacjent
@Baska

Zaczelo sie od rozmowy i laskotek po brzuchu dla rozluznienia miesni brzucha. Potem zostala podana fasolka po bretonaku I sos chili, ktora popilem gazowana woda. Tradycyjnie glupi jas dozylnie I hayuaska. Jak zaczalem sie wic po ziemi jak waz boa, bylem gotowy do rytualu pobrania probki kalu. Dalsza czesc zabiegu jest prawnie nalozona tajemnica I nie moze byc zdradzona przez klienta. Wybierasz sie na zabieg?

@Pacjent

Namowiles mnie. Czy musze miec ogolone okolice bikini?

Baska

Pytanie sie nie spodobalo czy jak? To ze nie golisz jeza to twoja indywidualna sprawa. Pozdrawiam wygolone I pachnace Ci...

@Baska

Nie gole I nic Ci do tego. Chlopakom nie przeszkadza I mowia ze miekka poduszeczka jest nawet przyjna w dotyku. Ktora z was tez nie goli?

Grazyna
@Marta

Ja tez jestem kudlata I jest super. Pozdrawiam te z chaszczami te bez juz nie

Julia Nowy wpis
@Marta

Ja nie gole I mi z tym dobrze. Brat tez nie narzeka ????????

Marta Nowy wpis
@Marta

Nie no fajnie, ale mogłabyś się proszę pode mnie nie podszywać? Zastanawiam się skąd wy bierzecie pomysły na tego typu opinie?

On Nowy wpis
@Marta

To nie zaklad krawiecki. Idz podszywac gdzie indziej

Marta Nowy wpis
@On

To co tu robisz zaszyty, z (usunięte przez administratora)

Grażyna

Ktoś z pracowników może wypowiedzieć się na temat pracy tutaj? Trzeba mieć duze doswiadczenie? dopiero skonczylam licencjat z pielegniarstwa :) Widze tylko jeden niezbyt poważny komentarz od "pacjenta"...

Widzę, że pacjenci albo jacyś randomowi hejterzy mają tu na forum niezły ubaw z wielce "śmiesznego" opisu zabiegu tutaj. Czyli albo konkurencja czuje zagrożenie, bo Pani Pielęgniarka świetnie wykonuje swój zawód albo wręcz przeciwnie i pacjenci nie wiedzą czy mają się śmiać czy płakać. Która opcja jest prawdziwa? Ktoś może ostatnio miał styczność z Panią i by szczerze się do tego odniósł?

@Marta

A moze to ty jestes z komkurencji? Nasmiewasz sie z pacjentow i stawiasz w zlym swietle. Randomowy, w polskim jezyku zabraklo przymiotnikow? Pewnie mieszkalas w Angli kilka tyg I zapomniec jezyk polski...zenada

@Facetka

A nie to akurat przywyczajenie językowe, ale jeśli Pani tak bardzo wadzi to przepraszam, postaram się wysławiać w całkiem odmienny sposób, jeśli sądzi Pani, że jest to odpowiednie miejsce gdzie powinniśmy malować pisane przez nas treści kunsztowną polszczyzną. ;) I nie, z konkurencji nie jestem. Dodam również, że niewłaściwie odebrała Pani mają intencję, ponieważ z nikogo tutaj w żaden sposób się nie naśmiewam, po prostu stwierdzam fakt. Jeśli zostało to w jakiś niepoprawny a wręcz niestosowny sposób odebrane, to naprawdę bardzo mi przykro z tego powodu. To dlaczego Ci pacjenci tak się z tej Pani naśmiewają? To przykre. :(

@Marta

Kunszt, slowo zapozyczone z jezyka niemieckiego. Fajnie ze probujesz, ale zostala Ci jeszcze tylko jedna szansa.

@Facetka

;) A ktoś inny mógłby proszę się do tego odnieść?

@Marta

Chodzi o slowo kunszt czy randomowy? "Wysublimowany" pani Marto. To jest dobry przyklad, chodz jest pochodzenia lacinskiego, ma poprawna forme jezyka polskiego. Uczymy sie cale zycie...ja rowniez

@Facetka

O żadne słowo nie chodzi, jeśli chce Pani popisać na temat języka możemy zgadać się na priv, proszę podać jakiś kontakt / adres email. Tutaj jestem po opinię, jeśli nie chce Pani nic konkretnego powiedzieć, to poczekam na kogoś innego. Może ktoś inny się znajdzie? ;)

@Marta

Jezyka , masz na mysli rozmowa o anatomi? Nie jest to moja domena, ale mozemy sprobowac. Co chesz wiedziec o jezyku?

@Facetka

Trafilas w sedno. Ja lubie jezyczek tu I tam, a najchetniej w ...sama wiesz. Co z naszym spotkaniem? Poduczysz mnie "jezyka" ;-)

@Marta

Haha, nie wiem czemu się pode mnie podszywasz ale widzę, że ją wyjaśniłaś chociaż, dzięki. ;p A jako pacjentka to jakie masz zdanie?

@Marta

Jestem zadowolona. Pkelegniarka z powolania I fachem w reku. Pozdrawiam p. Wiolete

Aneta
@Facetka

Dlaczego robisz takie uniki? I co ci daje taka racjonalizacja?

@Aneta

Racjonalizacja?! Chyba uzywasz zlej termonologi? Chciala blysnac, a wyszlo jak zawsze.

@Facetka

Nie wiem czy jest sens się nad językiem tutaj rozwodzić, to forum jest przeznaczone do czegoś innego, po co je zaśmiecać?

@Marta

I to wlasnie byla racjonalizacja. Widzisz jak sie szybko uczysz...z moja pomoca, skonczysz szkole podstawowa I moze, moze kilka klas zawodowki.

Zostaw merytoryczną opinię o Wioletta Kilik i Ndywidualna Praktuka Pielęgniarska - Pieniężno

Wioletta Kilik i Ndywidualna Praktuka Pielęgniarska
  • Zawadzkiego 9