Opinie o Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew w Kuków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew w Kuków

Klieny

łóżko zamówione 6.12. dostawy brak do dziś. Bezczelna baba z obsługi nie odpisuje na maile a jak już raczy odebrać telefon to kłamie w sprawie dostawy, złośliwie zrzuca winę na klienta

Nina
@Klieny

Potwierdzam miałam taką samą sytuację łóżko zapłacone nie dojechało do tej pory nie mają poszanowania do klientów..a kobieta która odbiera jedynie zbywa na e-maile nie odpisują..Nie polecam !

Urszula Nowy wpis

Witam czy stolarz z wieloletnim doświadczaniem ma tu czego szukać. Mój tata nie nie jest zbyt internetowy a szuka pracy. Do emerytury jeszcze trochę, dlatego ciekawi mnie czy macie tu dobre warunki i zarobki. Z tego co wiem pierwsza umowa jest na okres próbny, czy z reguły jest on przedłużany?

Klieny

Nina Nowy wpis
@Klieny

Aro Nowy wpis

Same komentarze od klientów. Może dla odmiany ktoś z pracowników by się wypowiedział? Jakiś czas temu mieli ofertę pomocnika stolarza. Przyuczają na takim stanowisku? Jest ktoś kto ma większe doświadczenie pomaga wdrożyć się do pracy?

J C Nowy wpis

Nie polecam zmarnowany czas nie potrafią zrealizować prawidłowo prostego zamówienia a jak co do czego to spychologia i umywanie rąk. :-( NIE POLECAM.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
anmar0

Łózko "Megan 160x 200 szary" stelaż drewniany: łóżko po 8 m-ch skrzypi listwy amortyzujące pod materace pękają wzdłużnie już po kilku miesiącach. Przy reklamacji otrzymałem dwie takie listwy na wymianę, a trzeba było zgodnie z załączonymi zdjęciami co najmniej 5. I co to za łóżko które przy każdej zmianie pozycji sapania budzi cię, BO TAK SKRZYPI że nie daje się spać. Dziś przy zmianie prześcieradła pęknięta listwa wbiła się w materac uszkadzając go. Foto w każdej chwili mogę udostępnić. BADZIEW OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !!! Pojemnik na pościel hahahahaa "trwała mocna tkanina" to zwykła otulina którą można stosować do okrywania roślin na działce, a nie nazywać to pojemnikiem na pościel. Posiadam paragon, mogę udostępnić. 24-ce minęły więc nic nie mogę już zrobić oprócz opisania i ostrzeżenia innych przed tą firmą.

Lidia

Wbrew temu, co było na zdjęciu łóżko przyjechało beż szuflad. Stelaż jest tak niestabilny, że gdy tylko się położyłam wszystko się rozpadło. Mam bardzo zle zdanie o tej firmie

Zofia

Tylu klientów pisze, że dostawy w terminie, ciekawe czy taka sama terminowość jest w kwestii wypłat dla pracowników. Czy można się spodziewać, że zawsze zapłacą na czas? Brakuje mi tej informacji tutaj niestety

M.S-H

Obsługa profesjonalna i sprawna. Dostawa terminowa. Jakość łóżka znakomita. Polecam firmę

kasiawys

Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. Łóżko wykonane solidnie i doskonale się prezentuje, materac jest bardzo wygodny. Polecam w 100%.

Kupione lozko Eureka spenia moje wymagania dotyczace tego mebla. Wykonanie na najwyzszym poziomie. Polecam kazdemu i gwarantuje pelne zadowolenie. Na przyszlosc zamierzam dokonywc ponownych zakupow w tej firmie.

ania2262

Szybko - dużo szybciej niż bym się spodziewała, bo niecałe dwa tygodnie, sprawnie, bez zastrzeżeń! Łóżko dobrze wykonane, fajne, stabilne, starannie. Bardzo dobry i miły kontakt. Polecam!

Hania
@ania2262

To miala pani ogromne szczęście ja już czekam 4 tyg., nawet nie odpowiadają na e-maila kiedy dostawa . Jak zamawiałam to było 2-3 tyg.

GOROL6
@Hania

Ja przed zakupem zadzwoniłem i dopytałem o dostępność danego modelu łóżka. Okazało się, że obecnie jest nie dostępny a czas realizacji to około 4 tygodnie. Pani z obsługi automatycznie zaproponowała mi inny, bardzo podobny model łóżka, który otrzymałem w przeciągu 3 dni. Wystarczy trochę dobrej woli ze strony kupującego i każdą sytuację pozytywnie rozwiązać.

Mirosław
@Hania

I ile ostatecznie czekałaś na łóżko? :)

Ara
@Mirosław

Chyba tragedii nie ma

Stokrotka
@GOROL6

Zaproponowała, żeby jak najszybciej j pozbyć się mebli złej jakości, ja mam od nich łóżko i porażka. Łóżko 140 nie nadaje się dla nastolatka. Było użytkowane delikatnie, bez hejtu jest moja odp.

Grażyna
@Stokrotka

Serio używane? A deklarowane, że sprzedane jako nowe?

Bond-102

Do chwili obecnej nie opisywałem pozytywnych ocen, ale szybkość dostawy (w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia) była rewelacyjna. Do tego wysoka jakość i łatwość montażu. Gorąco POLECAM.

Magda

witam a ja zamówiłam juz 1 marca 2022 i do tej pory nie ma i co tydzień dzwonie i mówią że wysyłają i dalej nie wysłali koszmar ,????????????????

misiek20075

Wszystko zgodnie z opisem. Ekspresowa wysyłka. Łózko było u mnie 2 dni po zakupie. Łóżko estetycznie wykonane, części pasowały. Łatwy montaż - zajęło mi to około pół godziny. Polecam Sprzedawcę.

Hania
@misiek20075

To jest pan szczęściarzem wszystko sprawnie łóżko w domu, a ja czekam od 12.11.2021 r za łóżko zapłacone a nadal nie mam . Z tygodnia na tydzień opowieści ,że łóżko będzie wysłane Ja nie polecę sprzedawcy nie solidny terminowo.

zawiedziona
@Hania

Czekam już miesiąc na swoje zamówienie i chyba już czekać nie będę na szczęście nie wpłaciłam pieniędzy

Olga
@zawiedziona

a kontaktowałaś się z nimi skąd taki przestój? Może mają teraz za dużo zamówień na raz?

robi1226

Zakupione łóżko poprawnie wykonane otwory na śruby i kołki pasują więc montaż szybki i łatwy . Kolor listew bocznych odbiega od zagłowia co najmniej o dwa odcienie . Materac do transportu złożony na pół , nie jestem pewien czy to prawidłowa forma . Materac bez opisu modelu więc nie wiem czy to ten jaki zamówiłem . Kompletnie zawiódł transport . O przesyłce dowiedziałem się w pracy od kuriera i po rozmowie kurier nadał jej status odbioru osobistego w magazynie DHL .Pomogła dopiero moja reklamacja. Do odbioru trzeba wziąć dzień wolny bo nie ma żadnej szansy na umówienie godziny dostawy z kurierem, Ogólnie dużo stresu i nerwów nie polecam.

DziuDziu83

Wysyłka szybciej, niż się spodziewaliśmy. Super wykonanie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękuję za współpracę i polecam firmę!

Justyna_S82

Łóżko jest bardzo starannie wykonane. Wszystkie elementy sa wygładzone. Jestem bardzo zadowolona. Kontakt ze sprzedawca jest mily i na najwyższym poziomie. Obsługa fachowa i profesjonalna. Jeśli planujecie zakup solidnego i pięknego łóżka to koniecznie zaponajcie się z ofertą tej firmy. Bardzo polecam.

madzia6259

Odebrałam dzisiaj przesyłkę. Bardzo chciałbym podziękować za szybką wysyłkę. Nie spodziewałam się ze tak szybko zostanie doręczona. Chciałbym podziękować każdemu z osobna kto kompletował moje zamówienie. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję z całego serduszka.

ZojkaF

Łóżko świetnie zaprojektowane. W miarę lekkie, ale solidne. Bardzo dobry kontakt. Dostawa przed terminem. Kurier przyjechał o czasie. Oceniam na 5+

Chuda199210

Łóżko pięknie się prezentuje. Materac mega wygodny. Dostawa bardzo szybka. Łatwy montaż. Super obsługa. Serdecznie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew - Kuków

• Jak się pracuje w Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew?

Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew
4.4/5 Na podstawie 30 ocen.

Arkadiusz Dyrda Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maxi Drew