Opinie o Piotr Fajdek Tral-Słupex w Kolonia Makowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Fajdek Tral-Słupex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Fajdek Tral-Słupex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Fajdek Tral-Słupex w Kolonia Makowiec

Drew

Pracodawca wypłacalny, dba o atmosfera, motywuje pracowników, warunki są bardzo dobre, praca mi odpowiada i jak na razie nie planuję zmian :)

@Drew

potwierdzam, ważne aby oprócz biznesu liczyła się również uprzejmość i dobra atmosfera ze strony szefa, wiadomo, że musi być stanowczy, ale tez bez przesady

Ewelina
@Tomek

Wyjaśnicie, jakie są dokładniej warunki zatrudnienia w Tral-Słupex? Na jakich stanowiskach pracujecie?Dzięki,.

@Tomek

a pracujesz tam?

marek

Firma godna polecenia, warunki dobre, stabilna praca, czego chciec więcej ;)

Domimn
@marek

potwierdzam, warunki są zadowalające, praca nie jest ciężka

@Domimn

a proacujesz tam

@marek

a pracujesz tam?

max Nowy wpis

poprosze o adres email jakiegos byłego pracownika...mam kilka pytan, pozdrawiam

Olo

Nie polecam, takiego szefa ja tu nie ma nigdzie, ludzie omijać tą firmę, wydziera się bez powodu na ludzi więc niewiem skąd te komentarze pozytywne, jak ktoś nie wierzy niech sam się przekona, pozdrawiam

max
@Olo

olo masz do siebie jakiegos email:chcialby sie dowiedziec troche wiecej o tej firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piotr Fajdek Tral-Słupex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracuje już długo jako magazynier, warunki są w porządku i co najważniejsze umowa o pracę, którą ciężko teraz dostać.

Tomasz

a miałeś przed tą pracą jakieś doswiadczenie na magazynie? ja szukam pracy ale nie mam zbytnio doświadczenia.

@Tomasz

Na magazynie nie, ale szybko można się nauczyć wszystkiego, są szkolenia

Misiek

to prawda, umowa o pracę to duża zaleta firmy, w dzisiejszych czasach ciężko ją zdobyć, a kiedy już jest aż chce się pracować , ogólnie to warunki są bardzo dobre, praca stabilna, jestem zadowolony.

zdroj
@Misiek

praca magazyniera w firmie nie jest trudna, zdecydownie ciężej jest byc magazynem w jakimś sklepie spozywczym, tutaj jest całkiem okej

Rysiek

Ile dają na rękę

Macie jakieś fajne wyjazdy integracyjne ? :)

Waldek

@byly Naprawdę było tak źle? A jak wyglądała sytuacja między pracownikami? Też tak niemiło?

byly
@Waldek

a pytałeś jak między pracownikami wyglądała sytuacja . Dobrze , nic złego nie zauważyłem. Wydawali sie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Fajdek Tral-Słupex - Kolonia Makowiec

• Jak się pracuje w Piotr Fajdek Tral-Słupex?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Fajdek Tral-Słupex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotr Fajdek Tral-Słupex
  • Armii Krajowej 37a