Opinie o Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń w Koszyce Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń w Koszyce Wielkie

Drajwer

Polecam . Pracuje tu już kilka lat na ciężarówkach i jest ok. Tarnów

Kajtek
@Dramat

Nadal taka sytuacja z kasą że nie płaci ani nie reguluje zaległości. Czy coś się poprawiło od tego czasu i nie trzeba się już sądzić? W ogóle ktoś tam pracuje jak taka sytuacja? Wiesz coś?

Mali

Mąż wynalazł gdzieś ofertę pracy od firmy (kierowca ciężarówki c+e), niby w ofercie wszystko ok, ale zmartwiło mnie co piszecie tutaj. Czytam, że firma kilka lat temu działała normalnie, a w tym roku pojawiły się jakieś heca z niewypłacalnością? Jak sprawy się mają obecnie? Odzyskaliście pieniądze, firma już płaci pracownikom na bieżąco?

@pracownik były

Niestety w moim przypadku komornik też nic nie odzyskał bo nie ma z czego zająć ok. 15.000

Były pracowniik Nowy wpis

@ZUZA z jakiego DC jesteś ?

Były pracowniik Nowy wpis

Czy ktoś z was kto składał papiery do sądu uzyskał jakaś odpowiedź lub pieniądze ?

Czy w firmie Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń są regularne szkolenia pracownicze?

Amanda Nowy wpis

I nie oddają kasy za badania, bo w sumie to chyba obowiązek firmy? A w czym pracujecie, swoją odzież każdy musi ogarnąć?

ZUZA Nowy wpis
@Amanda

Każdy pracownik pracuje w swoim ubraniu, butach itp. I nie wypłacają ekwiwalentu za pranie.

Mali

pracownik były
@Mali

Nadal nie wypłacalna. Dałem do sądu, jest nakaz zapłaty, teraz czekam aż im komornik ściągnie moją wypłatę za X,XI, XII + ekwiwalent za urlop za poprzedni rok.

Boss
@Mali

Nie nie wypłaciła zaległości kilkanaście jak nie kilkadziesiąt spraw z zaleganiem samych wypłat za zeszły rok .

Alan
@Boss

Słabo. To znaczy ze wszyscy pracownicy odeszli z firmy jak takie zaległości w wypłatach? Na jakich umowach ludzie byli zatrudnieni? Można było zgłosić tą sytuacje do PIP?

@pracownik były

Aplikowałeś do firmy Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Dominik

Dzień dobry , Jak mogę się z Państwem skontaktować ?

Drajwer

Polecam . Pracuje tu już kilka lat na ciężarówkach i jest ok. Tarnów

Bbbb
@Drajwer

Śmiech na sali co Ty mówisz (usunięte przez administratora) 4 miesiące dłużny pieniędzy !

Staszek
@Bbbb

Ale patrz kiedy tą opinie pisał 3 lata temu do było dobrze, niestety teraz brak wypłat i komunikacja przez sąd

Sławomir
@Staszek

No co ty? To kiedy się zaczęło psuć jeśli chodzi o finanse? Jak wszystkim pracownikom zalega to w ogóle ktoś tam jeszcze jest zatrudniony? Bo może jednym płaci a drugim nie, co?

Dramat
@Drajwer

Jesteś śmieszny brak pieniędzy i zero odzewu

Kajtek
@Dramat

Jak się pracuje z ludźmi z Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń?

Kierowca Gorzow Wlkp.

Pisałem dzwoniłem nie raz nie dwa trzy zero odzewu a po 30-40 telefonach pod numer P.J. Zostałem „zlany” a jak jaśnie pan przez małe P bo nie zasługuje bezczelnie mi gada ze nie będzie ze mną rozmawiał !!

kierowca M

Mają masę spraw o zaległe ( z 3 lat ) wypłaty w sądach pracy. Wielokrotnie karani przez Państwową Inspekcję pracy za nie terminowe wypłaty. Już kilkakrotnie ukarani przez Inspekcję drogową na niesprawne auta. Mają też w sądzie pracy kilka spraw danych przez kierowców, którym inspekcja drogowa nałozyła mandaty i kierowcy muszą płącić z własnej kieszeni. Nie polecam jak nie chcecie umierać na zawał serca.

Ewelina
@kierowca M

O jeny, to ogromne zaległości. Ty też jesteś byłym pracownikiem? Udało Ci się odzyskać te pieniądze czy jednak nie? O jakich kwotach mowa ogólnie?

Kierowca M
@Ewelina

Tak, nie odzyskałem, 12 000 zł

Kierowca

Uwierzcie ze nie macie tyle tzw pleców bo pozwów jest na waż temat tez PiP jak sie dzwoni to sami mówią kto co ze znowu ta firma wiec Panie Jacku chodź przez małe P bo noe zasługujesz oddaj Mercedesa i spłać wszystkich a nie wysprzedaje flotę i w kopertę pod stołem bierzesz .

Kierowca Gorzów Wlkp

(usunięte przez administratora) inaczej nie można powiedzieć do tej pory są dłużni pieniądze a sobie na słupa otwierają restauracje inne firmy …!

Kierowca dc03

Nadal nikt nie otrzymał wypłat za listopad, zaleglych pieniedzy też brak, a tak pięknie gadali na zebraniu.... Banda kłamców na czele z panią Moniką. Zbyszek Ciebie też dojedziemy. Zobaczysz.

@Kierowca dc03

I jak sytuacja z wypłata? Dostaliście już ? Może zrekompensowali Wam to opóźnienie jakimś dodatkiem na święta?

Boss
@Monika

Pani Moniko nie wiem ja i inni koledzy pewnie potwierdza że żadnych pieniędzy nie wypłaciliście wiec proszę nie kłamać na Święta . Pani nazwisko zobowiązuje to już wiemy.

Parzniew
@Monika

NIC nie zapłacili

Kierowca dc03
@Boss

Dokładnie ! Nazwisko i obietnice do czegos zobowiazuja, zostawiliscie ludzi bez pieniedzy na same świeta, na szczęście jest inspekcja pracy i coraz wiecej kierowcow sklada papiery. Nie chcieliscie dać po ludzku pieniedzy i zakończyc wspolprace z podniesioną głową to odzyskamy je w inny sposób. Dc Skarbimierz zapamiętacie do końca życia

siwy

dziadtrans,gdzie ta pensja?!!! Dlaczego biedra dopuśćiła do tego,blokując przejścia do innych przewoźników.???!!! Też mają w tym udział.

renata

Po zwolnieniu się z pracy w lutym 2022 do tej pory nie wypłaciła zaległych pieniędzy.

Ewelina
@renata

A zgłosiłaś gdzieś tą sprawę?

Fooo
@renata

Od czego jest PiP, nie zwlekaj

@Fooo

w sumie racja. Czy to nie dziwne, że nikt niczego jeszcze nie zgłosił? Bo nie widzę, żeby ktoś specjalnie się tym chwalił tutaj

Byly pracownik
@Krystyna

Ludzie zglaszaja do pip i do adwokatow. Ale to (usunięte przez administratora) Ani ona ani maz,Tymbardziej syn Adam nie odbieraja tel. Udaja glupa. Podobno maja mnostwo spraw w sadzie a wiele przed nimi. Uwazajcie bo to (usunięte przez administratora)

@renata

W jedności siła, ja też nie otrzymałem nie tylko za sierpień! Ale zobaczymy co dalej jak dostaną wezwanie na stawienie się do sądu!

@Krystyna

W PIP było miesiąc temu kilka zgłoszeń! A teraz już tylko sąd pozostaje jeśli nadal nie wypłacili też i innym...

@Dostawca!

Aha czyli jednak z tymi warunkami tutaj to prawda? To ile tak naprawdę osób się zebrało i czemu pip nie zareagował, że sąd wchodzi w grę?

Kierowca

(usunięte przez administratora) drań... Ciężko człowiek jeździl każda wolna chwilę by w ciężkich czasach dorobić złotówkę, a ten bez skrupułów przytulił moje l nie tylko moje ale i innych dziesiątki tysięcy złotych !!! Co za (usunięte przez administratora) z człowieka. Tel nie odbiera, wyrzucają go ze Skarbimierza

@Kierowca

Krętacz ludzie pracują za darmo za październik nie otrzymali wynagrodzenia, listopad zapewne będzie w prezencie jeszcze szantażują. Na dojazdy do pracy trzeba pożyczać a Rafałek straszy. Wszystko mamy zarchiwizowane

Pięknie nas załatwili,można powiedzieć książkowo przed samymi świętami,blokowali nam przejścia wiedząc że krason odchodzi. A teraz trzeba będzie chyba do opieki społecznej iść może dadzą jakieś posiłki... Do stycznia czekać na wypłatę,miesiąc bez jedzenia trochę ciężko... Kredyty nie poplacone zaraz banki wypowiedzą umowy i tylko koszty wzrosną,można powiedzieć że kilkukrotnie zostaliśmy wydy.... bez wazeliny.

Dostawca!

A to J. już nie ma w firmie?? Mnie zalegają dwie pensje!! I sprawę kieruję do sądu choć jeszcze się nikt na to tu nie zdecydował, ale ja nie popuszczę moich ciężko zapracowanych pieniędzy!!

W jakim centrum wypłacił wynagrodzenia? W Gorzowie wisi nam za sierpień pieniądze.

Xyxy

Wszystkie pieniądze wypłacone. I co wy (usunięte przez administratora)**** o jakiś blokadach, nie ma czegoś takiego

Jak długo czekaliście na odzew z Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń? Oddzwaniają zawsze?

Nigdy nie oddzwaniają.... Najgorsza firma, pracowników mają w (usunięte przez administratora) radzę odrazu iść do sądu.

Szoferr

Pracowałem pod tą firmą, banda krętaczy. O wypłaty trzeba było się prosić i wydzwaniać, jak już odebrali pani z biura zapewniała że przelewy poszły „wczoraj”. Kierowcy do tej pory jeżdżą bez wypłat na gębę po znajomosci świadomi że kasy i tak nie zobaczą. To trzeba być zakochanym w tej firmie. Zdecydowanie nie polecam.

Dawid

Ostrzegam, ZUS nieopłacany , firma na progu bankructwa na centrum biedronki sosnowiec, od firmy Adam krasoń i Mt krasoń bo tak firma została podzielona nie dostajemy pensji od dwóch miesięcy i więcej. Przestrzegam

Joanna
@Dawid

Jaki podają powód tego, że nie wypłacają już tyle czasu pieniędzy?

Kierowca były.
@Dawid

Nie płaci pensji od 2 miesięcy, przeciaga i teraz zac,ynamy sie zwalniać bo nic z tego. Firma (usunięte przez administratora) własciciel cham. Jak go spotkam osobiacie u ryja obije.

@Kierowca były.

Ale spokojnie, może nie pisz tak agresywnie, po co Ci jakieś kłopoty? :( No ale jak teraz będziesz chciał odzyskać swoją pensję? Mam nadzieję, że nie przemocą?

@Dawid

Ty nawet nie wiesz z kim podpisujesz umowę. Nic dziwnego, że nie otrzymujesz pensji

Krystyna

Po czym niby stwierdzasz, że miałby nie wiedzieć z kim podpisuje? I czemu mówisz za niego w tej kwestii?

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń - Koszyce Wielkie

• Jak się pracuje w Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń?

Zobacz opinie na temat firmy Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iwona Kędzior-Krasoń Firma Transportowo-Usługowa Iwona Krasoń
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Źródlana 25
    33-111 Koszyce Wielkie