Opinie o Fhu Meblobud Łukasz Machnicki w Rawa Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fhu Meblobud Łukasz Machnicki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fhu Meblobud Łukasz Machnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Meblobud Łukasz Machnicki w Rawa Mazowiecka

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fhu Meblobud Łukasz Machnicki? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Sebastian Nowy wpis

W zamian za nadgodziny pieniądze z kradzieży ( po oszukaniu klienta ) trafia na twoje konto

Jacek

Czy ma ktoś aktualne zdjęcie tego Pana, chce sprawdzić czy jestem jego kolejną ofiarą, bo być może teraz działa głównie w Warszawie. Jak ktoś mógłby udzielić informacji, prośba o kontakt jpazia@o2.pl

nick Nowy wpis
@Jacek

nie wysoki około 1,7m czarne włosy, grubawy (ale mogło się to zmienić) jak dałeś mu zaliczkę i kontakt się urwał to pewnie on

Jacek Nowy wpis
@nick

Niewysoki i grubawy to się zgadza. Zaliczki nie dawałem, raczej rozgrzebał robotę i skończyć nie mógł. Rozliczać się chciał etapami, a zostawiał duperele do zrobienia. Zdaję się, że tutaj był link wrzucony do jego profilu na fb.

Jakie są mocne strony pracodawcy Fhu Meblobud Łukasz Machnicki?

Sebastian

Człowieku po co trolujesz? Skoro widzisz, że jest pond 200 negatywnych opinii to po kiego (usunięte przez administratora) zadajesz takie durne pytania? Co może być dobrą stroną osoby, która kradnie i (usunięte przez administratora) potencjalnych klientów? Odpowiedź sobie na to pytanie sam...

@Sebastian

Dzień dobry, mam pytanie do osób poszkodowanych przez Łukasza Machnickiego. Prawdopodobnie niestety jestem kolejną osobą, która ma problem z rozliczeniem z tym człowiekiem (nie jestem pewnie, bo nie widziałem jego dowodu, ale mam jego aktualny numer telefonu i zdjęcie). Mam prośbę jakąś osobę poszkodowaną o kontakt ze mną jpazia@o2.pl w celu weryfikacji.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fhu Meblobud Łukasz Machnicki?

sebastian

Człowieku, jakie balangi tam odchodzą to nie mam pytań - wszystko w duchu "jak ukraść żeby nie ponieść konsekwencji"

Firma Fhu Meblobud Łukasz Machnicki prowadziła rekrutację na stanowisko zatrudnię kierowcę kat. C+E, transport krajowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karol

Jesteście pewni , że nic pozytywnego nie można napisać o firmie.? Czasami każdemu zdarz się gorszy okres.

@Karol

Gorszy okres nazywasz okradaniem ludzi?

Serio ?!
@Karol

Przeczytaj komentarze, jednemu nic nie zrobił z kuchnią tylko wziął kasę, drugiemu połowę i więcej się nie zjawił. Jest (usunięte przez administratora) i tyle niczym innym. Niech tylko się modli aby go gdzieś nie spotkał na ulicy czy w sklepie...

Czy Fhu Meblobud Łukasz Machnicki zatrudnia studentów?

Serio ?!

Nie, ale (usunięte przez administratora)ludzi razem ze swoim kolegą --- proponuje przeczytać poniższe komentarze.

Sebastian

Tak, zatrudnia całe tabuny studentów, każdy kierunek studiów mile widziany, cechy szczególne które powinien posiadać kandydat to: - doskonały (usunięte przez administratora) - kombinator - (usunięte przez administratora) Osoby chcące uczciwie pracować nie są mile widziane

Sebastian

Na forum Rawy mazowieckiej ktoś udostępnił ogłoszenia ( nieudolnie napisane ) z ofertą na wykonywanie mebli na wymiar. Apeluje do wszystkich o rozwagę - sprawdzajcie każdego z imienia i nazwiska ( poproście o okazanie dowodu osobistego ) oraz obowiązkowo bierzcie nazwę firmy ( koniecznie z pieczątki ). Ten (usunięte przez administratora) teraz zmienił lokalizację i dalej próbuje doić innych ludzi - tym razem wziął się za okolice Lublina. Jedyne co możecie robić, żeby utrudnić mu oszukiwanie to umawiajcie się z nim pod jakimiś fikcyjnymi adresami ( niech sobie pojeździ i straci kase na paliwo ). Nie podpisujcie z nim żadnej umowy ( to nic wam nie gwarantuje ) - przed podpisaniem jakichkolwiek kwitów sprawdzajcie dokładnie w Internecie opinie o danym podmiocie. ( Niezależnie na kogo się zdecydujecie )

Łukasz Machnicki - BROŃ BOŻE

Zobaczcie ten (usunięte przez administratora) znowu odwiesił swoją firmę - info w CEIDG https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/EntryChangeHistory.aspx?Id=da511d24-7355-4038-a0a6-d8b30312f43e&archival=False Ktoś również się pytał na forum na rawie mazowieckiej czy Machnicki podpisuje się jako Szymański (panowie dalej kręcą lody), ale już ma wyjaśnione że Mateusz Szymański to kolega Machnickiego oszukiwał tak samo jak on. 2019-01-17 15:30:07 Zawieszenie działalności gospodarczej 000139601/2019 Urząd Miasta Rawa Mazowiecka 2018-12-01 Podgląd zmian Podgląd wpisu po zmianie 2019-10-18 09:15:59 Zmiana danych we wpisie 001702003/2019 Urząd Miasta Rawa Mazowiecka 2019-10-18 Podgląd zmian Podgląd wpisu po zmianie 2019-10-18 09:16:01 Wznowienie działalności gospodarczej 001702003/2019 Urząd Miasta Rawa Mazowiecka 2019-10-16 Podgląd zmian Podgląd wpisu po zmianie 2019-10-18 10:22:17 Nadanie numeru REGON (101493088) Główny Urząd Statystyczny 2019-10-18

xyz
@Łukasz Machnicki - BROŃ BOŻE

Dobrze wiedzieć ,że znowu działa Komornicy tez się ucieszą Czy ktoś posiada aktualne nr telefonu do (usunięte przez administratora)

@xyz

Niestety, ale z pustego to i Salomon nie naleje. Ta gnida pewnie i tak wszystkiego już się wyzbyła żeby nie było z czego brać. Takim jak on do rozsądku przemówić może tylko solidny oklep - aczkolwiek sądząc po wrodzonej głupocie to też byłby efekt krótkotrwały.

Mateusz Szymański
@Łukasz Machnicki - BROŃ BOŻE

Czy może przestać Pan mnie oczerniać bezpodstawnie na forach? Uważa Pan że wiedziałem że on podpisuje się moim nazwiskiem? Sprawa podpisów jest juz na policji. Z Panem Machnickim nie mam nic wspólnego od bardzo dawna. I nigdy nikogo nie oszukałem, a jeśli rzeczywiście ma Pan problem do mnie to proszę dzwonić śmiało mój telefon jest ogólnie dostępny. Pozdrawiam,

To już są z 4 numery do niego, możesz powiedzieć jak go zdobyłeś ? Coś ten (usunięte przez administratora) chciał dla Ciebie robić, gdzie teraz (usunięte przez administratora) ludzi ?

A ktoś wie jak ten stolarz wygląda??

To najwidoczniej od tego dobrobytu się roztył bo jak do mnie przyjechał na "pomiary" to jeszcze aż tak gruby nie był.. aczkolwiek łysa palą już była.

@Anonim

Mam gdzieś jego zdjęcie, można by rozkleić po Rawie Mazowieckiej

Ludzie, nie wierzcie temu oszustowi. Tych pieniędzy nigdy nie zobaczycie na oczy. Nie wierzcie w jego dobre intencje. Bardziej by się nadawał na bajkopisarza niż na stolarza sądząc po jego opowiadanych bajkach, tacy ludzie jak on się nigdy nie zmieniają. Na stronie jego firmy podany jest adres ,,Słowackiego 34'' więc może warto tam się udać po NASZE pieniądze! Powinieneś zgnić w więzieniu za to co zrobiłeś!

Też wydaje mi się, że te wpisy o zwrocie kasy wstawia ten przygłup... Przez 3 lata się nie odzywał a teraz nagle zaczyna oddawać kasę? Takie bajeczki to nie dla nas.

Odzyskałem swoje pieniądze, oddał mi je osobiście i nawet usłyszałem słowo przepraszam. Chyba da się z nim dogadać rozmawiał ze mną w miarę normalny sposób i powiedział że jeśli ktoś chce się z nim dogadać to się dogada.(usunięte przez administratora)

Irena

Co się obecnie dzieje w firmie? Przyjmuje nowych pracowników?

@Irena

Jedyne co ten (usunięte przez administratora) może przyjmować to kolejne wezwania do zapłaty od komorników..

XXX
@Anonim

Do którego komornika kierujecie sprawę? Jest 2 w Rawie Mazowieckiej

Ktoś
@XXX

Ja też bym poprosił namiary do komornika z Rawy, chce aby ten oszusty oddał co moje.

#glitter

Tak zadałam to pytanie także tam z racji tego, że widzę ile jest oszukanych ludzi i zastanawiam się jaka jest skala oszustwa... ile jeden człowiek jest w stanie wyrządzić krzywdy innym...

U mnie jest to 3 tys zł

Ktoś.

Hej . Ludziska jakbym zorganizował wycieczke objazdową związaną z Panem Machnickim kto by się pisał ?

@Ktoś.

Myślę że trzeba by wynająć busa na tylu chętnych i utworzyć wydarzenie na FB A to chcesz mu pokazać piękno przyrody, lasy, rzeki i takie tam :)

Jacek

O jakiej wycieczce piszecie? Przepraszam, że zapytam, ale nie mam doświadczeń związanych z tym pracodawcą. Mam przez to rozumieć, że chcecie wraz z pozostałymi pracownikami zorganizować wycieczkę integracyjną?

@Ktoś.

Nie dawajcie(usunięte przez administratora) powodu do tego żeby mógł zrobić z siebie ofiarę. Po takiej wizycie gnój nabije sobie kilka siniaków potem pójdzie na policję i zgłosi pobicie i będziecie mieli problem. Pamiętajcie, że prawo w tym kraju jest ch... i gdyby sytuacja się odwróciła ( on bł by poszkodowany ) to szybko policja i inne służby by się zainteresowały i wyciągały konsekwencje... (usunięte przez administratora)

Alicja

Twój wpis jest bardzo obraźliwy i nieco mało konkretny. Jesteśmy na forum publicznym, więc unikajmy przekleństw i obrażania innych. Byłoby super, gdybyś napisał, co myślisz o pracy w Fhu Meblobud Łukasz Machnicki w bardziej merytoryczny sposób. Jakie warunki pracy oferują, wynagrodzenie ?

@Alicja

Z całym szacunkiem do Ciebie, ale nie zamierzam "dozować" słownictwa w stosunku do złodzieja , który okradł setki osób. Gdybym był na jego miejscu to bym się spodziewał tego, że pod moim nazwiskiem pojawi się mnóstwo niecenzuralnych słów. Jak już pewnie zauważyłaś ( a jak nie to Ci podpowiem ) to na forum nie udzielają się pracownicy tego oszusta - na forum zebrała się grupa oszukanych przez tego złodzieja, która za wszelką cenę chce ostrzec innych i wyegzekwować swoje pieniądze... Także jeśli zamierzasz bronić złodzieja i oszusta to po prostu opuść forum i go nie czytaj...

Barbara

No właśnie, nie udzielają się tu pracownicy Meblobudu, a szkoda, bo GoWork.pl jest dla nich i dla tych, którzy chcieliby się tam zatrudnić. Czy jest tu ktoś, kto mógłby się podzielić informacjami na temat zarobków? Dzięki.

@Barbara

Serio jest Pani aż tak nieogarnięta, żeby się domyślić, że (usunięte przez administratora)ludzi nie zatrudnia żadnych pracowników? Litości...

Czy w Fhu Meblobud Łukasz Machnicki są paczki/bony świąteczne?

Machnicki nie pajacuj. Paczkę to ty dostaniesz, ale do pierdla - tam gdzie twoje miejsce

Pajcu jeden nie troluj - nie dość , że (usunięte przez administratora) to jeszcze kretyn...

XYZ

I CO DALEJ ZE SPRAWĄ Z PANEM MACHNICKIM. Czy ktoś już odzyskał pieniądze? Wyroki pozapadały, wiec jak teraz ze ściągalnością?

@XYZ

Delikatnie mówiąc nijak... Niestety Polskie prawo jest tak skonstruowane, że to (usunięte przez administratora) zawsze ma przewagę. I co z tego, że kolejny komornik stoi w kolejce po ściągnięcie długu jak fizycznie nie ma z czego brać bo gnój już dawno wszystko przepisał lub "przetańczył"

Łukasz Machnicki-BROŃ BOŻE !!!

I ja również dodałem tam swój post. Trzeba smrodu mu narobić tyle samo co on nam nerwów. I przestrzegać ludzi przed tym oszustem

Czy ktoś próbował odzyskać kasę osobiście? Wiadomo czy ten (usunięte przez administratora) nadal mieszka w Rawie mazowieckiej? Widzę, ze kolezka machnickiego mocno się zbulwersowal :D swoja droga szczyt (usunięte przez administratora) straszyć ludzi "paragrafami" za negatywne i prawdziwe opinie kiedy samemu się jest umoczonym ( pomaganie osobie popelniajacej przestepstwo to wedlug mnie nic innego niz wspoludzial ) w wyłudzeniu na dziesiątki a może i setki tys zł..

nocul

To forum pracownicze a jeśli są uwagi do firmy to nie jest właściwe miejsce.

Co za...
@nocul

Gościu co za brednie piszesz, forum pracownicze owszem, ale chciałbyś pracować w firmie która okrada klientów ?! Zastanów się... po (usunięte przez administratora)przyjedzie policja ale pamiętaj że on u Nas nie pracował sam, więc i jego pracownicy, koledzy jak (usunięte przez administratora)czy inny (usunięte przez administratora)też będą wzywani do sądu.

mebli brak
@nocul

Czyżby kolejne niezadowolenie machnickiego? Wszyscy którzy z nim wspolpracowali ( w tym PAN próbujący wybielic się na tym forum ) są wspolwinni. Tłumaczenie, ze współpraca była krotka to tak jakby powiedzieć - pomagalem machnickiemu okradac ludzi, ale juz tego nie robię wiec jestem ten dobry...

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Meblobud Łukasz Machnicki - Rawa Mazowiecka

Fhu Meblobud Łukasz Machnicki
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 26 lok. 1
    96-200 Rawa Mazowiecka