Opinie o Tekigraf Piotr Antosik w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tekigraf Piotr Antosik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tekigraf Piotr Antosik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekigraf Piotr Antosik w Łódź

Frania Nowy wpis

Dzień dobry. mam już doświadczenie z pracy w jednej drukarni i teraz przeglądam okoliczne. W tym przypadku ofert coś nie było widać, dodatkowo napisano w zeszłym roku, że naborów wtedy nie było. Czy w tym bieżącym jakiekolwiek są planowane?

Honorata Nowy wpis

Z tego co wyszło kiedyś na forum firma podobno miała sporą konkurencję a przynajmniej tak napisał jeden Pan w pewnym wątku. Ciekawa jestem jak może się to dobijać na bieżących warunkach pracy. Czy zarobki są również konkurencyjne? Jest sporo klientów? Ile osób tak naprawdę pracuje teraz przy tych etykietach i czy można obecnie się do tego zatrudnić?

Prezes Nowy wpis
@Honorata

Dzień dobry Firma działa na rynku w niezmienionym składzie. Na dzień dzisiejszy nie prowadzimy naboru nowych pracowników. Pozdrawiam

Honorata

Serio? A te długi to gdzie można sprawdzić o ile serio są?

Tadeusz Nowy wpis
@Honorata

Firma prosperuje i z tego co mi wiadomo wszelkie oszczerstwa wypisywane są przez chorego psychicznie szefa konkurencyjnej firmy . Ja ze współpracy z panem Piotrem jestm bardzo zadowolony. Mogę szczerze polecić tę firmę.

E.Lecler

Pełen profesjonalizm, szybko, solidnie. Polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tekigraf Piotr Antosik spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maja Bohosiewicz w ogniu kryty

Niemal jedna trzecia skontrolowanych prywatnych placówek medycznych obciążała pacjentów tzw. opłatami covidowymi. Kwoty wynoszą od 10 zł do nawet 350 zł, zaś średnia oscyluje wokół 70 zł. Informację tę przekazał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jego urzędnicy oraz inspektorzy Inspekcji Handlowej ustalili, że prywatne placówki medyczne naliczają dodatkowe kwoty mające stanowić odpłatność za zapewnienie odpowiednich wymogów sanitarnych. Czytaj z domu cyfrową wersję Dziennika Gazety Prawnej! Teraz dwa dostępy od 9,80 zł za pierwszy miesiąc. Codzienny dostęp do ważnych, niezbędnych informacji dla firm i instytucji! Takie praktyki są dopuszczalne, o ile przedsiębiorca podaje całkowity koszt usługi – wraz z dodatkowymi opłatami – przed jej wykonaniem. Reklama UOKiK przypomina, że niedopuszczalne są sytuacje, w których o dodatkowych kosztach klienci informowani są np. po zabiegu, wizycie czy wykonaniu usługi. Prawidłowość uwidaczniania cen w tym zakresie kontroluje Inspekcja Handlowa. A za nieprawidłowości grozi kara finansowa w wysokości do 20 tys. zł.

Maja Bohosiewicz w ogniu kryty

Maja Bohosiewicz to kolejna polska celebrytka, której marka odzieżowa została w ostatnich dniach wzięta pod lupę. Niestety na negatywną ocenę jakości sprzedawanych przez siebie ubrań, aktorka nie zareagowała zbyt profesjonalnie. Kilka lat temu Maja Bohosiewicz wraz ze wspólniczką otworzyła własną markę odzieżową pod nazwą Le Collet. Aktorka bardzo często promuje swoje produkty w mediach społecznościowych i zachęca fanki do zakupu sukienek, swetrów i dresów. sprzedaż ubrań idzie tak dobrze, że Le Collet doczekało się nawet stacjonarnego butiku w Warszawie. Niestety ostatnie dni przyniosły marce, jak i samej Mai sporą wizerunkową wpadkę. Jedna z blogerek wzięła bowiem pod lupę produkty sprzedawane przez aktorkę i nisko oceniła ich jakość. Na poparcie swojej oceny przytoczyła komentarze niezadowolonych klientek, które narzekały na to, iż w ubraniach sprzedawanych przez Maję szybko robią się dziury. Jedna z internautek, która zrobiła zakupy w sklepie Mai, skarżyła się na przecierające się legginsy Bohosiewicz odniosła się do tek krytyki na swoim instagramie. Wyśmiewając negatywne komentarze stwierdziła: Taka duża szwalnia, a takie duże dziury. Może to nie jest problem dużej szwalni, a dużej nogi? Duża noga, duża dziura - drwiła Maja Klientki jej sklepu poczuły się obrażone takim traktowaniem: Ale żenada. Ona po prostu śmieje się ze swoich klientek i pluje im w twarz. Jeszcze sugerując, że są za grube?! Takie traktowanie klientów jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Jak widać, przyznanie się do błędu w wykonaniu tej pani to czyn niemożliwy. Jeszcze to sugerowanie, że to problem "dużej nogi". Na pewno tyle klientek zamówiło za małe legginsy. Sama kultura wypowiedzi Mai pozostawia wiele do życzenia. (...) Po takim zachowaniu nie dałabym zarobić ani grosza tej pani. Jako osoba plus size jestem wyjątkowo wrażliwa na taki fat shaming. "Problemem nie są nasze produkty, tylko twoje gabaryty". Taki przekaz, okropne. Maja Bohosiewicz zapowiedziała, że wyda w tej sprawie oświadczenie.

Putin zatwierdził nową doktryn

Prezydent Rosji Władimir Putin zatwierdził we wtorek dokument o podstawach polityki w sferze broni jądrowej i odstraszania. Za jedno z zagrożeń dla bezpieczeństwa Rosji uznano w nim rozmieszczanie środków obrony przeciwrakietowej w przestrzeni kosmicznej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tekigraf Piotr Antosik?

PiP

W ogóle nie wygląda. To nie wygląda jak miejsce pracy a dom teściowej. Przykra sprawa ale rzeczywistość weryfikuje. Brak kompetencji wiedzy umiejętności.

Prezes
@PiP

Wygląda jak dom bo u nas taka panuje atmosfera. Jeśli chodzi o wiedzę i kompetencje to mamy na najwyższym poziomie bo konkurencja tak się nas boi że notorycznie wypisuje jakieś oszczerstwa jak wyżej. Pozdrawiam całą ekipę HP i proszę skończcie tę błazenadę.

klient_niezadowolony

(usunięte przez administratora) Nie polecam zdecydowanie!!

prezes
@klient_niezadowolony

Konkurencja nie śpi.hahahhaha

Zostaw merytoryczną opinię o Tekigraf Piotr Antosik - Łódź

• Jak się pracuje w Tekigraf Piotr Antosik?

Zobacz opinie na temat firmy Tekigraf Piotr Antosik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tekigraf Piotr Antosik
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Mosiężna 9A
    91-502 Łódź