Opinie o Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek w Gawłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek w Gawłów

Anonim Nowy wpis

Polecam.

Polecam. Usługa wykonana fachowo i w terminie

Jak stolarka drewniana to potrzeba Wam może stolarzy z doświadczeniem? Znam się głównie na kuchniach i chciałbym wiedzieć czy takie doświadczenie będzie wystarczające. Czy praca w tym miejscu jest tylko pon-pt?

Większość osób raczej pozytywnie wypowiada się o wykonanych usługach przez firmę. Mimo pojawienia się w ostatni czasie wpisów ciężko oszacować mi ich wiarygodność, większość klientów jest za to pozytywnie nastawiona. Nigdzie nie widzę nic na temat pracy, ofert też brak. Pracuje ktoś w firmie obecnie? Wątpię, że jeden człowiek montuje okna bo to raczej nie możliwe. Właśnie szukam pracy i zastanawiam się czy nie spróbować podesłać CV. Godzinowo jaka płaca, netto ok 28 zł wychodzi? Może coś na plus z dodatków dla pracowników?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie polecam Pana Karola , od roku czasu nie wywiązał się z umowy, nie odbiera telefonu, a jak już odbierze to wymyśla nowe bajeczki, nie chce zwrócić zaliczki sprawa idzie do prokuratury.

Jarek

To standarowy proceder i sposób w jako Pan Karol (usunięte przez administratora) zleceniodawców, niestety takich jak Pani jest dużo, w moim przypadku sprawa wygrana a zobowiązanie Pana Karola już u komornika ale jestem na etapie kolejnej sprawy tym razem cywilnej - o (usunięte przez administratora) - a tu już konsekwencje dużo większe niż tylko finansowe. Wszystkich poszkodowanych zapraszam do kontaktu. Jmatysiak@wp.pl Panie Karolu do zobaczenia.

Był pracownik

Zatrudnienie u Pana Karol to B2B zależy jak dla kogo forma dobra i zła. Rozliczenie od danego zlecenia jeżeli wszystko było ok idzie zarobić konkretnie lepiej jak u konkurencji ale trzeba pracować

@Był pracownik

Widziałem profil firmy na portalu usługowym. Jest tam o wykonaniu między innymi: okien, drzwi oraz rolet. I to nie od dziś, bo już 13 lat. Napiszesz, czy narzędzia trzeba mieć własne, czy Pan Karol zapewnia i czy to jakiś stały rodzaj pracy, czy sporadyczne zlecenia? I zakładając, że to stała praca, to, ile miesięcznie można zarobić, pracując w takiej ilości godzin, jak na etacie?

Miki

Polecam wszystko ładnie i sprawnie. Pan Karol Zan się na swojej pracy.

@Miki

Aha. A Pan Karol to ma w ogóle jakiś pracowników? Bo trudno mi uwierzyć w, to by zakładanie stolarki można było samemu realizować na dłuższą metę. Pracownicy, macie jaką opinię o firmie, jako pracodawcy, bo rozglądam się za zmianą roboty od początku roku. Ale tu bym musiał wiedzieć, na ile stabilne i godne są tu warunki zatrudnienia, ile wynoszą zarobki montera i jaką jest forma zatrudnienia?

Czy w firmie Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek są regularne szkolenia pracownicze?

Wiele poleceń ale wśród pracowników cisza, skoro firma zajmuje się branżą stolarki drzwiowej i okiennej, to ktoś musi takie montaże wykonywać. Ile pracowników jest tam aktualnie zatrudnionych? Warto podesłać CV? Poradzicie przynajmniej. Wynagrodzenia w firmie terminowo a praca cały rok? Szukam czegoś stabilnego a z poleceń widać, że firma zna się na robocie, więc i zleceń pewnie sporo.

Klientka

Polecam firmę do wykonawstwa okien aluminiowych wszystko przebiegało prawidłowo.

Pan Nikt

Firma godna polecenia pod względem wykonawstwa i jakości prac. Terminy trochę do poprawy. Polecam

Felek
@Pan Nikt

Pisząc firma ma Pan na myśli właściciela, czy są tu też inne osoby do pracy? Bo na forum, jak dotąd pytania o pracę w tej firmie były pomijane milczeniem. Stąd też to zapytanie. Zastanawia mnie po prostu, czy znalazłoby się tu dla mnie, jako montażysty miejsce pracy i na jakich warunkach? Zdaję sobie oczywiście z sprawę, że szczegółów Pan raczej nie zna, ale może ktoś inny jeszcze tu dopisze, jaką stawkę płaci montażyście i jaką zapewnia umowę?

Klientka

Współpraca z Panem Karolem przebiegła bezproblemowo. Fachowe doradztwo i wykonana praca polecam Marianna

Helena
@Klientka

A jakie dokładnie było zlecenie. Mąż widział, że firma zajmuje się między innymi montażem okien i chciał starać się o pracę tutaj. Wspominacie o właścicielu, głównie on wszystko ogarnia czy od pracy fizycznej ma pracowników aktualnie ? To jakaś stała ekipa? Ktoś coś wie?

Kamil

Jakieś aktualne wieści o tej firmie, w szczególności, czy działa? Rejestr sądowy jej nie widzi, nie ma ofert pracy, a tak poza tym same niepotwierdzone wzmianki. M.in. na portalu dla firm, gdzie krótko można swoją działalność opisać. Mianowicie, że od 2010 r. zajmuje się - bądź zajmował - montażem na terenie kraju stolarki drzwiowej, okiennej, rolet. Dodano nawet, że firma ma podobno 3 pracowników. Szkoda, że nie sposób stwierdzić, na ile aktualne są to informacje?

Zdzisław

Patrząc po opiniach to raczej klient trudny w moim przypadku zlecenie zrealizowane bez problemu. Polecem firmę Dakaro do współpracy wiedza Pana Karola i doradztwo na najwyższym poziomie.

@Zdzisław

No proszę, fajnie poczytać coś pozytywnego :) I wszystko terminowo było, tak?

Zdzisław
@Joanna

Tak wszystko w terminie. Jeszcze raz polecam firmę Dakaro i Pana Karola.

Clientka
@Zdzisław

Widac mial Pan wiele szczescia,ze Pan Karol nie przywlaszczyl sobie panskich pieniedzy i w dotatku usluga byla wykonana. Ja niestety nie mam tyle szczescia. W sierpniu 2021 Karol skasowal 6500zl na drzwi frontowe ktore do dzis nie dotarly do Nas. Oczywiscie pieniadze sobie przywlaszczyl,niedlugo w sierpniu rok minie. Nie ma mozliwosci skontaktowania sie z Nim bo po prostu nie odbiera telefonu czy wiadomosci.

@Clientka

A nie może Pani pojechać do nich do firmy? Może wtedy by się Pani czegoś dowiedziała o tych drzwiach?

Kolegs
@Joanna

A gdzie można podjechać do tej firmy?

Julia
@Kolegs

No a ten adres tutaj w zakładce kontakt?

AGA
@Zdzisław

Czy ma ktoś z Państwa telefon do tej firmy?

Klient

Firma jak najbardziej w porządku. Można podjechać adres pewnie każdy ma na umowie ja przynajmniej mam. Polecam firmę Dakaro do współpracy. Czytając komentarze to raczej konkurencja pisze albo klient który chce uniknąć płacenia!

100% POLECAM

Klient

Firma godna polecenia wykonywała u mnie montaż okien w warstwie ocieplenia montaż wymagający gdyż okna musiały licowa się z elewacją polecam Dakaro.

@Klient

A okna od ręki mieli czy czekało się za zamówieniem jakiś czas?

Dorota

piszecie o braku możliwości zlokalizowania adresu firmy, rzeczywiście w necie nie ma strony www a tym bardziej ciężko znaleźć adres, czy jakiś pracownik napisze o co chodzi ?

Wiesław

Firma jak najbardziej w porządku zamówienie zrealizowane. Polecam firmę Dakaro do współpracy.

Magdalena

Realizacja zamówienia przebiegła z problemami wpłacone 100% przedpłaty i też już były myśli że firma Dakaro (usunięte przez administratora) klientów ale wszystko skończyło się pozytywnie Pan Karol wykonał pracę zgodnie ze sztuką. Firma godna polecenia faktycznie komunikacja trochę ograniczona ale można zawsze podjechać jak nie odbierają telefonu.

Kolega
@Magdalena

Witam,gdzie można podjechać?pod adresem podanym w internecie nie ma nic

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek - Gawłów

• Jak się pracuje w Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dakaro P.Pu.H. Dakaro Karol Rozumek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

4.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • 67
    98-332 Gawłów