Opinie o MW Truck Marcin Wachowicz w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MW Truck Marcin Wachowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MW Truck Marcin Wachowicz o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MW Truck Marcin Wachowicz w Raszyn

Jakie warunki pracy są w MW Truck Marcin Wachowicz? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kierowca c?

Administrator Nowy wpis

Czy zarabianie 7500 PLN na stanowisku Kierowca c w mieście Pruszków jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Kierowca c?

Elo Nowy wpis

Tak jeśli to jest kwota brutto.

mariusz boruch Nowy wpis

Ten Pan prowadził też komis. Sprzedał mi samochód, który się rozpada, okłamał mnie, że jest na gwarancji. Koszty naprawy wyliczony przez biegłego to ponad 18 tysięcy złotych. A teraz nie odbiera korespondencji i telefonów.

Nostradamus

Ktoś ma aktualne info o tym pracodawcy?

Zuzanna
@Nostradamus

pracodawca prężnie działa, aktualnie na goworku jest ogłoszenie o prace na stanowisku kierowcy, będziesz aplikował ?

Firma MW Truck Marcin Wachowicz prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Banan

Praca jest ciężka,to dystrybucja artykułów spożywczych,wody itd. na terenie Warszawy i okolic do 150 km. Towar z reguły wnosisz w miejsce wskazane przez klienta:))) . Praca pięć dni w tygodniu od wtorku do soboty. Auto to 10 paletowa chłodnia z windą. Wymagana karta kierowcy i prawo jazdy kat. C z kodem 95. Baza i załadunki w Mosznie Parceli , magazyn Macro Cash .Około 10 stopów dziennie, zaplanowanych przez planistę Macro. Takie rzeczy jak pauza nie są uwzględniane w planie trasy, masz jechać bo zaraz są telefony z zapytaniem gdzie jesteś że jeszcze Cię nie ma. No i wisienką na torcie jest jak już ktoś napisał problem z rozliczeniem wynagrodzenia.

Kazimierz Wielki

Nie polecam. Nie płaci i nie odbiera telefonu.

Zostaw merytoryczną opinię o MW Truck Marcin Wachowicz - Raszyn

MW Truck Marcin Wachowicz