Opinie o Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska w Płock

Malwina Nowy wpis

Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe żeby kasy nie wypłacali a gabinet dalej normalnie działał. Poprawiło sie coś ze hejtu już tutaj nie ma żadnego od dłuższego czasu? można normalnie pracować?

kom Nowy wpis

UCIEKAJCIE LUDZIE!!! NIE WYPŁACALNI, WYZYWAJA, PONIŻAJĄ PRACOWNIKÓW... NIE WYPŁĄCAJĄ PIENIEDZY!

kom Nowy wpis

bardzo dużo komentarzy w internecie na temat dzialalnosci małżeństwa, jedna wielka pomyłka.... ciężko by było zaufać takiej osobie, która nie wypłaca pieniedzy swoim pracownikom...

byłypracownik Nowy wpis

z dala od tych ludzi! nie wypłacają wynagrodzenia, wielcy biznesmeni wraz z mężem! TRAGEDIA! uciekajcie ludzie, nie dajcie się nabrać tak jak my!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
jan

jeden wielki dramat ludzie!!! uciekajcie jak najdalej, zarówno Pani edyta jak i jej mąż to (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy, (usunięte przez administratora)

byłypracownik

Szanowni Państwo, chcę was OSTRZEC przed tymi ludźmi!! (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY!!! Pani Sulkowska Edyta i Pan Krzysztof Sulkowski My z mężem niestety im zaufaliśmy i zostaliśmy (usunięte przez administratora) Mój mąż pracował u nich ZA DARMO! BUDOWAŁ IM DOM I ROBIŁ OGRODZENIE które znajduję się na Grabówce! Pani Edyta która ma 2 gabinety medycyny estetycznej oraz jej mąż NIE WYPŁACAJĄ WYNAGRODZENIA, WZBOGACAJĄ SIĘ NA OBCYCH I CHWALĄ SWOJĄ POSESJĄ! Mój mąż wraz ze swoimi pracownikami został wyrzucony z budowy kiedy do ukończenia ostatniego etapu został 1 dzień, kazano im cytuje " (usunięte przez administratora) w ciągu 10 minut", grożąc im i poniżając. To już nie pierwsza sytuacja ze strony tych Państwa, z tego co wiem inni wykonawcy również mieli z nimi problem, pracownicy są poniżani, mieszani z błotem, wyzywani, Pan Sulkowski nie panuję nad agresją i emocjami, leci z rękoma również do kobiet i uważa się za wielkiego biznesmena, NIE WYPŁACAJĄC LUDZIOM PIENIĘDZY! CHWALĄ SIE SWOJĄ POSESJĄ, ALE PIENIĘDZY WYPŁACIĆ NIE MA KOMU!! (usunięte przez administratora) I NIC INNEGO! PROSZĘ UWAŻAĆ!

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska - Płock

• Jak się pracuje w Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kosmetologia Estetyczna Edyta Sulkowska
  • Pszczela 1 lok. 5