Opinie o Firma Handlowa Zak Krystyna Turcza w Koszyce Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Handlowa Zak Krystyna Turcza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Zak Krystyna Turcza o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Zak Krystyna Turcza w Koszyce Wielkie

Martyna Nowy wpis

@klient a jaka jest strona tego sklepu internetowego?

az Nowy wpis
@Martyna

www.fhzak.pl

Franciszek Nowy wpis
@az

Witajcie. Wiecie, czy firma ta poszukuje czasami może osób do obsługi tego sklepu internetowego? Często w tego rodzaju działalnościach poszukiwane są tego typu osoby, więc może ta firma również coś takiego preferuje? Proszę o informację.

m Nowy wpis
@Franciszek

obecnie trwa rekrutacja do pracy na stanowisku kasjer/sprzedawca. Złożyłam dokumenty internetowo i oczekuje ne odpowiedz, miejmy nadzieje że pozytywną.

Klient

ktoś kto kieruje tym jest mocno ogarnięty i podchodzi poważnie do biznesu. Ledwo zaczęła się epidemia, uruchomili sklep internetowy, zmienili organizację w przeciwieństwie do reszty sklepów i dyskontów. Gratulacje za szacunek do Klienta i zachowanie bezpieczeństwa!

@pracownik super, bardzo to zachęca :) a mógłbyś podać adres mail na który można wysłać cv?

as
@Adam

tam chyba na stronie jest jakiś formularz stricte do rekrutacji

magda

W jaki sposób objawia się to wsparcie pracownika o którym mówicie? Czy są to premie i dodatki do pensji czy też jakieś bony świąteczne, może karta typu multisport?

@magda

są premie, są też dodatki do pensji, organizują co jakiś czas integracje i wyjazdy, ogólnie rodzinna atmosfera, bez większego napięcia. Robota musi być zrobiona, ale jeśli pracownik jest w porządku w stosunku do szefa, to kierownicy oraz właściciele są skłonni do pewnych ustępstw i na pewno nie robią ludzią pod górkę

Franciszek
@pracownik

A jak w takim razie wygląda proces rekrutacji do firmy i rozmowa kwalifikacyjna?

R
@Franciszek

rekrutowałam się raz ale na etapie, po złożeniu dokumentów internetowo podziękowano mi. słyszałam, że cała rekrutacja polega na tym, że jeśli papiery się spodobają i przy okazji jest jeszcze jakaś pozytywna opinia od poprzedniego pracodawcy to sama rozmowa kwalifikacyjna jest czystą formalnością i omówieniem terminu rozpoczęcia pracy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Handlowa Zak Krystyna Turcza? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

bardzo fajna firma ktora wspiera pracownika i fajnie podchodzi do relacji na kazdym szczeblu. szefostwo i kierownictwo naprawde swietne, do tego mila atmosfera w zespole. chce sie pracowac

czy firma prowadzi teraz jakakolwiek rekrutacje? bede wdzieczna za informacje

Miśka
@Anna

z tego co czytałam na stronie firmy nie maja dostępnych stanowisk, ale poczytaj sobie ich regulamin rekrutacji bo ponoć można aplikować cały czas

exkontrahent

współpracowałem z tą firmą kilka lat jako zewnętrzny kontrahent, rzeczywiście trzeba przyznać że wywiązują się z warunków współpracy, wszystko było rozliczane na czas, kierownictwo bardzo przyjemne i kontaktowe, niemniej bardzo wysokie, wręcz wysróbowane wymagania odnośnie jakości, które sprawiły, że przez jedno, nie do końca wynikające z mojej winy, potknięcie, straciłem możliwość współpracy. szkoda.

Anonymous

Nie pracowałam w tej firmie, ale słyszałam od znajomej, że warunki pracy bardzo przyjemne, kierownictwo i szefostwo otwarte na ewentualne kompromisy, stawiające na integrację pracowników. Podobno organizują wyjazdy integracyjne, system premiowy rozsądny, pensja mieszcząca się w normach rynkowych.

Szczera prawda

ta firma ma siedzibę w Wieliczce (Kraków). Jeśli chodzi o samą pracę to słyszałam, że zespół jest bardzo zgrany, a góra w postaci szefostwa bardzo życzliwa i pomocna. Nie wiem czy prowadzą teraz rekrutację, ale warto co jakiś czas sprawdzać na stronie grupy.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Zak Krystyna Turcza - Koszyce Wielkie

Firma Handlowa Zak Krystyna Turcza
  • Strumiany 165