Opinie o Phu Macias Maciej Czekała w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Phu Macias Maciej Czekała. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Phu Macias Maciej Czekała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Macias Maciej Czekała w Inowrocław

emm Nowy wpis

Radzę uważać - kupione auto passat b6 benzyna ujawnia coraz to nowsze niespodzianki - poprzyklejane lusterka na od tak aby były odleciały w trakcie jazdy , katalizator tu UWAGA wsadzony od forda DIESLA! . Jeśli ktoś nie chce kłopotów i nerwów radzę omijać - my będziemy wstawiać wezwanie do sądu z tytułu rękojmi o zwrot poniesionych napraw chodz najlepiej o zwrot kosztów auta wraz z naprawami którę ponieślismy - oczywiscie sprawa juz jest u nas na plus w rozmowie z prawnikiem w tej chwili bedziemy sprawdząc przebieg który wyżej wymienione nazwisko podpisało własnym podpisem na fakturze by jeszcze więcej udowodnić jak paskudnie można kogoś oszukać wciskając auto - niestety taka rzeczywistośc kupna w tych czasach od handlarzy

Macias Nowy wpis
@emm

Sprostowanie auto sprzedawane było przedstawione kupującemu,który przyjechał ze swoim mechanikem(szpecem)nastepnie życzeniem było podjechać na wybrana przez kupującego stacje diagnostyczną gdzie podjechaliśmy i autko wypadło bardzo dobrze na przeglądzie.Więc nie wiem po co ta komedia i oczernianie! jak na innych portalach mam 100%zadowolonych klientów! Auto sprzedawane było w kwietniu 2020r a opinia pojawiła się Pażdziernik 2020 nadmieniam że przez ten cały długi okres czasu nikt ze mną się nie kontaktował nie okazał swojego nie zadowolenie z zakupu. Więc proszęnie oczerniać handlarzy sprzedawdców używanych aut nie są to nowe auta i zawsze może coś się zepsuć ja nigdy nie ukrywam wad auta czy unikam podstawienia auta na stację diagnostyczną czy nawet podjechania do Aso pozdrawiam wszystkich zadowolonych moich klientów i również Panią i Pana.

Marik

Firma na wysokim poziomie , zarówno w temacie dokumentów jak i sprzedawanych pojazdów . Samochodu szukałem 3 miesiące i w końcu udało się właśnie u Pana Macieja . Dziękuję. Mario Łódź

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Macias Maciej Czekała - Inowrocław

Phu Macias Maciej Czekała
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Stanisława Wachowiaka 8 lok. 40
    88-100 Inowrocław