Opinie o Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover w Marcinków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover w Marcinków

Denis Nowy wpis

Czytam że są tu pracownicy. A czy kasa na czas i bez opóźnień? Bo tyle tu zarzutów od klientów że muszę to wiedzieć!

Nordyk Nowy wpis

Rozmawiałem z szefem firmy w sprawie naprawy tylnego mostu w jaguarze XjR. Przy puszczaniu gazu i ponownym dodaniu most pukał bo ma luzy. Most został wysłany i miał być naprawiony i skasowane luzy. Nie dostałem żadnych zdjęć jak wyglądały poszczególne części w środku, kontakt był - tak tak, nie nie. Cena 4200zl do dzisiaj nie dostałem rachunku, wykazu wymienionych części, paragonu nic kompletnie nic. Most nadal puka i obawiam się że został tylko z wierzchu wyczyszczony i nie zostało nic zrobione. Gdzie się udać żeby odzyskać pieniądze ? Zgłosić gościa do urzędu skarbowego ? Prawnik ?

S1 Nowy wpis

Zadzwoniłem rano o 8:15 aby potwierdzić dostępność silnika i to czy będzie pasował do mojego auta. Wysłałem również zdjęcia numerów nadwozia i mojego silnika. Dostałem odpowiedź pisemną, że wszystko się zgadza. Po południu cena wzrosła z 10 tys na 13,5 tysiąca. Napisałbym co o właścicielu myślę ale na pewno te słowa byłyby usunięte przez administratora.

Klient Nowy wpis

Witam, chciałem zakupić listwy przyszybowe do LR4 zadzwoniłem rano, czy napewno są dostępne. Otrzymałem informacje że tak i że można przyjechać odebrać. Miałem 170km w jedną stronę. Po przyjeździe na miejsce, oczywiście niewiadomo o co chodzi. Brud, (usunięte przez administratora) i chamskie traktowanie. Czekałem około godziny i dostałem dwie listwy brudne i porysowane na dodatek z 2009 roku a miał być 2013. Wziąłem tylko dlatego że więcej kosztowało mnie paliwo niż te listwy i czekałem prawie godzinę. Na miejscu słysząc rozmowy mechaników w rzekomym serwisie nie polecam nikomu. (kiedy mechanik montując zwyżkę na podwozie usłyszał od szefa że ma uciąć ramę zapytał gdzie zaznaczyć usłyszal od szefa w odpowiedzi na oko (usunięte przez administratora)) To że jest w PL problem z częściami i serwisem LR to nie znaczy że w tych czasach powinny odbywać się takie rzeczy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czym w Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Tomasz

Umówiłem się z gościem na godz. między 9 a 10 rano, na co mam trzech świadków, którzy słyszeli rozmowę. Dotarłem o 9,45, przejeżdżając 270 km. Zadzwoniłem, a gościu mi mówi, że będę musiał czekać 2 godz., bo musi jechać do dentysty i że przecież miałem być o 8 rano, co jest wierutną bzdurą. Straciłem czas na dojazd i kasę na paliwo, więc nie polecam.

Ludzie uważajcie na tą firme, facet (usunięte przez administratora) na częściach, nie ma zielonego pojęcia o marce Land Rover, zamawiasz jedną rzecz dostajesz drugą, nastepnie urywaja sie telefony, wyzwiska i brak zwrotu pieniedzy. Właściciel firmy chyba nadal żyje w latach 90, takie firmy powinno się wyplewić w tych czasach. Więc unikać i nie dawać zarabiać oszustom. Pozdrawiam

Jerzy

Dobrze że o tym piszesz, jeśli tak było to warto ostrzec innych. Dużo kasy wtopiłeś?

Stano
@Jerzy

Ile by nie wtopił to dobrze że mówi i tak

@Stano

Masz racje. Ty też miałeś do czynienia z firmą i coś tu kupowałeś? Bo zastanawiam sie czy coś poprawiło i już ie ma takich sytuacji jak opisywał ktoś poprzednio.

Lol
@Paweł

Ja bym się nie odważył.

Uwaga, własciiel to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) polecam uważać abyś nie został oszuakny na czym kolwiek, naprawa czy sprzedaż cześci, nie polecam żadnych napraw, oni nie mają nic wspólnego z LR, chybą że tylko lewe cześci.

A co takiego robi, że tak uważasz? Możesz podać jakieś przykłady sytuacji, w których wyjątkowo chamsko się zachował?

Klient

Nie polecam, a wręcz doradzam mijać szerokim łukiem. Gość nie ma za grosz przyzwoitości, bezczelny i nieuczciwy. Wyjątkowy *. Oby karma wróciła i za wszystkie krzywdy odpłaciła mu z nawiązką.

Agata
@Klient

Wzburzenie u Ciebie widzę totalne jest. :/ To jest ogólna opinia zbiorcza czy Ciebie też to bezpośrednio dotknęło?

UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPEM CZĘŚCI. PROCEDURA JEST TAKA ŻE WYSYŁA INNE CZĘŚĆI NIŻ NA AUKCJI OLX, NASTEPNIE ROBI PROBLEMY ZE ZWROTEM ORAZ PROWOKUJE I WYZYWA KLIENTA PRZEZ TELEFON ABY ZNIECHĘCIĆ DO ZWROTU CZEŚĆI. GDY JEDNAK ODESLESZ TO ZAPOMNIJ O ZWROCIE ŚRODKÓW, GDYŻ ÓW NIE ODBIRA TELEFONÓW A Z INNYCH NUMERÓW SIĘ ROZŁĄCZA I LUB KŁAMIE I CHAMSKO ODPOWIADA, WSZYSTKO ABY MU ODPUŚCIĆ ZWROT PIENIĘDZY. ZGŁASZAĆ KONTO NA OLX , TO ZWYKŁY (usunięte przez administratora)

Spokojnie. Jestem ciekawa czy udało Ci się coś wskórać w tym temacie? Może w końcu udało się zwrócic części?

Kubaszenko

Nie polecam ! Ceny z ogłoszenia wydają się Ok , w momencie odbioru osobistego okazuje się , ze cena wzrasta niemalże pięciokrotnie . Właściciel zachował się jak cham . Na zapytanie dlaczego taka rozbieżność cen kręcił i gubił się w zdaniach . Koleś wykorzystuje fakt , ze niewiele jest takich serwisów . Typowy handlarz/naciągacz . Szczerze odradzam ????

Małgorzata
@Kubaszenko

Czyli co nie ma możliwości płatności przelewem tylko trzeba odebrać osobiście i wtedy stawka wzrasta? I co dałeś się namówić na zakup z większą ceną? Czy nie?+

miłośnik Rovera Discovery

bardzo nie profesjonalny wg mojego zdania. Bazuje na tym że mało jest do jaguara i rovera serwisów i ludzie się nabierają moim zdaniem. On ma w(usunięte przez administratora) klientów jak coś nie jest po jego myśli to się rozłącza bo ma następnego klienta/frajera moim zdaniem. Ja zrobiłem usługę i były potem problemy to nie raczył poświęcić czasu . Trzeba by włóczyć się po Sądach albo po japullllllllllać ??

Julia
@miłośnik Rovera Discovery

Niezbyt rozumiem. Twoja sprawa z tym panem skończyła się w sądzie? Ty mu robiłeś jakąś usługę a jednocześnie wystawiasz jemu opinie że jest nieprofesjonalny i że były potem problemy?

Mario

Kupilem w tym serwisie cześć, otrzymałem zupełnie do innego auta. Po odesłaniu od miesiąca nie mogę odzyskać zwrotu pieniędzy. Sprzedawca kłamie bezczelnie ze zrobil zwrot. Odradzam jakiekolwiek zakupy w u tego (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Mario

Cześć Mario, i jak skończyła się Twoja historia ze zwrotem części? Czy udało Ci się uzyskać pieniądze i było to tylko jakieś nieporozumienie? Koniecznie napisz jak dalej potoczyła się cała sytuacja. Mam nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione.

Czarek

Ale to forum dla pracowników, szkoda, że jedynie klienci zostawiają tu swoje opinie.

MIKOŁAJ

Bardzo dobry serwis landrower i jaguar polecam

Witam. Mam opłacone zamówienie nr587 od 18-11-2019 Brak kontaktu brak odpowiedzi na telefony . Co to za firma.?

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover - Marcinków

Jacek Płusa Serwis Auto-Land Rover