Opinie o Podsiedlik Mariusz Autocerber w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Podsiedlik Mariusz Autocerber. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Podsiedlik Mariusz Autocerber o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podsiedlik Mariusz Autocerber w Komorniki

Patryk

Jedyna porządna stacja kontroli pojazdów w okolicy.Wszystko nowe.Polecam

Justyna K
@Patryk

Super szybka naprawa usterki w moim aucie . obsługa przemiła .Polecam zakład Autocerber ...

Patryk

Jedyna porządna stacja kontroli pojazdów w okolicy.Wszystko nowe.Polecam

@Patryk

Bo wszystko nowe to porządna stacja?? Czy myślisz że nowy sprzęt wystarczy?? Skoro brak ludzi którzy potrafią obsługiwać ten sprzęt a tak jest w Autocerber. Porządna stacja diagnostyczna to stacja która wypuszcza bezpieczny i sprawny samochód. Mogę pod przysięgą potwierdzić że diagności w tej firmie czasem nawet z lenistwa przepuszczają niesprawne auta.

Janek
@Michał Mechanik

Skąd wiesz skoro byłeś cały czas ,,na bani,,?

Justyna K Nowy wpis
@Patryk

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Podsiedlik Mariusz Autocerber? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Były klient

Pracownicy są notorycznie wyzywani i obrażani przez właściciela firmy nawet w obecności współpracowników i klientów. W biurze obsługi klienta często dochodzi do głośnych awantur między szefem a pracownikami. Padają wyzwiska i niecenzuralne słowa z ust właściciela, który wyraźnie nie panuje nad sobą. W obecności mojej i jeszcze innego klienta szef firmy sugerował nawet jednemu z pracowników chorobę psychiczną. Gdyby ktoś chciał zobaczyć prawdziwy mobbing to niech odda auto do naprawy i poczeka w biurze kiedy jest szef.

John
@Były klient

Dużo awantur ten,, klient ,,słyszał w ciągu oczekiwania w biurze.Czy przypadkiem nie jest pan byłym pracownikiem biura który ukradł pieniądze i został zwolniony?

@Były klient

To się zgadza. I nie zmieniło się to do końca 2021 roku. Robienie strasznego (usunięte przez administratora) w obecności klienta. Sam nie raz musiałem za nic świecić oczami przed szefem i przed klientem. Szef jest tak bardzo chory, że przyszedł na moje stanowisko pracy i przyczepił się do mnie o to że mam w pudełeczku swoje prywatnie kupione rękawiczki robocze.

Zofia
@Michał Mechanik

Chodzi o to, że nie były Ci potrzebne, bo miałeś służbowych do woli? Bo jeśli nie, to chyba dobrze, że sam zapewniłeś sobie ochronę rąk :/

Andrzej Nowy wpis
@Michał Mechanik

Oj pijaczku,miałeś w ,,pudełeczku,,Słyszałem,że teraz krówki doisz w niemczech.Kilka firm zmieniłeś w ciągu ostatniego roczku.Komornik cię szuka tak na maginesiku.

Maciek

Dużo nowego sprzętu.Jedyni którzy mieli maszynę do wymiany oleju w automacie.

Dominika
@Maciek

W Autocerber jest dużo nowego sprzętu zatem jak to się ma do obecnej sytuacji związanej z zatrudnieniem w tej firmie? Może wraz z nowymi maszynami przybyło też więcej/ mniej obowiązków w firmie? Jak to jest teraz?

Jacek
@Dominika

Naprawili auto po nieudanej naprawie w inny serwisie.Polecam

@Maciek

Opowiem Ci historię tej maszyny. Tak w skrócie. Tak zgadza się że mają super maszynę do wymiany oleju w automacie.ale.... Maszyna nie zrobi wszystkiego kolego.. W Autocerber nie ma ludzi którzy potrafią dobrze tą maszyne obsługiwać więc czym się podniecasz??

Janek Nowy wpis
@Michał Mechanik

Mówią,że byłeś tak pijany,że chciałeś nią(maszyną do wymiany oleju w skrzyni biegów)nabić klimatyzację w swoim Iveco bez klimatyzacji.Dobrze,że tylko auta myłeś.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Podsiedlik Mariusz Autocerber? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Grzesiek

Jedyni którzy po naprawie auto umyją.Polecam.

@Grzesiek

Tu masz rację. Nie naprawią ale chociaż umyją. Mało tego. Nie potrafią zarządzać zasobami ludzkimi i każą dobremu mechanikowi auto myć a kiepski mechanik siedzi dwa dni nad wahaczem i myśli jak go wymienić. Dobrze że już tam nie pracuję. Kończę auto i oddaję do myjni i tam się autem zajmuje osoba odpowiednia do tego.

Janek
@Michał Mechanik

Szkoda.,że odszedłeś,nie ma kto teraz auta umyć.

Wasyl

Jako były pracownik mogę potwierdzić (usunięte przez administratora)Nie polecem tej firmy jako pracodawcy. Praca w złych warunkach, na zimnie w deszczu czy sniegu. Pracodawca patrzy tyllko na swoj zysk. Omijajcie z daleka

John
@Wasyl

Zawsze można zostać księgowym zamiast mechanikiem Praca w ciepłym itp.W zimie zimno w lecie ciepło ,pracować się nie chce a pięć tysięcy by się chciało.

Zofia

Jak tam z zarobkami? Mój ślubny szuka pracy, w kaszę nie da sobie dmuchać, może byśmy się skusili..

Michał Mechanik

Jeżeli chodzi o płatności to są zawsze na czas. i to jest jeden plus. Kwestia zatrudnienia odnośnie dokumentów?? Są zaniżane. ale to drobiazg. Zarządzanie zasobami ludzkimi?? Pozostawia wiele do życzenia. Uczeń naprawia hamulce w naczepie a mechanik w tym czasie myje auto. Po za tym wieczne (usunięte przez administratora)z strony pracodawcy. Rozmowa z szefem na temat rozwoju i szkoleń spływa na niczym. Wysyła mechaników na szkolenie z usuwania szkód PZU bo dla niego to korzystne, ale blokuje rozwój w kierunku mechaniki. Mogę to sam potwierdzić osobiście.

Samochód naprawiony w godzinę podczas gdy już trzy serwisy nie dały rady.

@Anna

To żaden sukces, bo w mojej karierze miałem wiele takich przypadków. To jest ślepy traf a nie wiedza ludzi tam pracujących

Czy w Podsiedlik Mariusz Autocerber zatrudniani są obcokrajowcy?

Michał Mechanik

Tak. Są zatrudnieni obcokrajowcy. Jest to więcej niż 50 % całkowitego zatrudnienia i niestety większość z tych ludzi jest bez doświadczenia, wiedzy, chęci i umiejętności.

Maciek

Super

Iwona
@Maciek

Cześć Maciek, rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik firmy i w taki sposób oceniasz zatrudnienie w niej, tak? :D Jeśli mam rację (a jeśli się mylę to mnie popraw :D) to może trochę rozwiniesz swoją opinię? Jakie mógłbyś wymienić plusy z pracy w Autocerberze? :)

Jaro

Sprawdziłem i naprawiłem auto przed zakupem.Pozdr.

Maria

Super wypożyczalnia samochodów.

Marian

Wypożyczyłem nową minikoparkę za 250 zł.Super

Leszek

Auto zholowane i naprawione poprzez system flotowy.Super.Polecam.

Beata

Naprawa wykonana ekspresowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Podsiedlik Mariusz Autocerber - Komorniki

• Jak się pracuje w Podsiedlik Mariusz Autocerber?

Zobacz opinie na temat firmy Podsiedlik Mariusz Autocerber tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Podsiedlik Mariusz Autocerber
4.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Polna 29
    55-300 Komorniki