MULTICHEM SP. Z O.O.

Opinie o MULTICHEM SP. Z O.O.

P

NIE POLECAM MAGAZYNU W GĄDKACH KTÓRY I TAK PRZEPROWADZA SIĘ DO TARNOWA PODGÓRNEGO. PRACOWAŁEM TAM I PRZEZ ZACHOWANIE RZĄDZĄCYCH NA TYM MAGAZYNIE POSTANOWIŁEM ODEJŚĆ. PREZES CHYBA NIE WIDZI JAKA JEST TAM ZŁA ORGANIZACJA I PRZEZ TO LUDZIE SIĘ ZWALNIAJĄ SAMI.

p
@P

Organizacji nie ma żadnej.Rządzący nie robią nic.Ważne że kasa wpływa.

janusz
@P

to dobrze. Ze już nie pracujesz, chyba prezes widział i Ci podziękował.

Pleba.n
@p

Hurrj z organizacją. Ameryka bierze, wypłata jest to po co rewolucje robić

Scub

Lepszej firmy nie ma. Super się pracuje. Ci którzy narzekają to przeważnie zera

scab
@Scub

Nie prowokuj!!!

Kamil

Świetny pracodawca!!! Nie wiem dlaczego tylu narzekających.

ted

Modest
@Lula

przez MCI Property

Adamus

Proszę przestać z tym hejtem na firmę!!! Ja z tego forum chciałbym tylko podziękować Panu Prezesowi za stworzenie wspaniałego miejsca pracy. Jestem dumny z tego że mogę tu pracować. Całemu zespołowi chciałbym przypomnieć, że w życiu i pracy nie chodzi tylko o pieniądze!!!

opt

Główka cię boli ?

opt
@Adamus

Napisz do prezesa i mu podziękuj.są takie specjalne skrzyneczki do korespondencji.tylko nie zapomnij się podpisać adaśu.

kornerka
@Adamus

przecież nikt o zdrowych zmysłach nie traktuje poważnie tego co tu jest napisane.. tylko frustraci i życiowe przegrywy wylewają tutaj żale na innych. TO forum istnieje tylko dlatego że można tu pisać anonimowo bez odpowiedzialności i na tym zarabiają jego twórcy. taki biznes. Gdyby trzeba było podać swoje dane 99% wpisów nigdy by tu nie zostało napisanych. Wiec spokojnie. Multichem sobie poradzi.

życiowy przegryw
@kornerka

Ludzie piszą jak jest naprawdę.Jak jest dobrze to się pisze pozytywnie.Jak jesteś taka odważna to podaj swoje dane a nie oceniasz innych.Firmę oceniam na 2 .

kornerka
@życiowy przegryw

życiowy przegrywie, właśnie dlatego nim jesteś, bo nie potrafisz myśleć pozytywnie. Jeśli firma cie uwiera to droga wolna. Nie spełnione ambicje? może najpierw trzeba zacząć od siebie. Oceniasz firmę na 2? Wiesz dlaczego? bo takie zera jak ty obniżają jej średnią.

żp
@kornerka

Sytuacja w firmie niema nic do pozytywnego myślenia.Jakby tak bardzo ci się podobało w firmie to nie odwiedzałabyś gw i nie obrażałabyś ludzi którzy piszą prawdę.Spełniaj się dalej przy swoim monitorku bo jak cię wyrzucą to w biedrze nie będziesz miała czasu na wypisywanie głupot.

Pan p.

Ona nim nie rządzi tylko trzyma za to co powinna;) A ogólnie według mnie nie ma co narzekać. Na tym forum to sami wujkowie dobra rada i same złote rady do właściciela. Specjaliści od pr,hr, zarządzania marketingu itp. Ludzie dajcie spokuj i na pracy się skupcie albo czymś pożytecznym.

Bono

W tej firmie nie ma żadnego pakietu socjalnego :tzn może jest ,tylko że zwykły pracownik nic z tego nie ma . W tym roku nie było zupełnie nic ,żadnego spotkania integracyjnego ,wigilii itd,dali tylko marną premię na odczepne bo niby oszczędnosći a na parkingu służbowe samochody ledwo się mieszczą ,targi z rozmachem (z ktorych nic nie wynika)w całej europie i nie tylko. Słabe to jest !!! Pracownicy to wszystko widzą !!!!

Śnięty Mikołaj
@Bono

Na koniec roku zdrowych, pogodnych Świąt i dużo odpoczynku. Już tyle hejtu się tu wylewa i narzekań ale żadnego dobrego słowa o firmie. Ja też tutaj pracuję i cenię sobie ludzi z którymi pracuję - a to oni tworzą firmę. Więc może dla odmiany jedna pozytywna opinia w zalewie tych użalań. Zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma.

Kapsel
@Bono

Marna ta premia patrząc ile oferuje 500+ ale na dobrą goudę starczy i to nie jedną, a jak ktoś kupuje w kapslu to nawet może do Nowego roku wąchać procenty zamiast farby .

Mateusz
@Bono

W tym roku oficjalne spotkanie świąteczne odbędzie się pod Kapslem, po dwa Żubry dla kazdego.

@Bono

prawda prawda i tak było nic dla robola on ma zap........

Tiger
@Mateusz

jutro amarena na śniadaniu wjedzie i będzie znowu kolorowo

@Śnięty Mikołaj

podpisz się swoim nazwiskiem mądralo jak tak dobrze ci się pracuje a możne masz ciepło posadkie tez

bolo
@laska

Siedzi i dłubie w nosie.Nie po to się uczył żeby pracować.

Kandydat Marek
@laska

Czyli istnieją dobre posady w tej firmie, na jakich stanowiskach? Planuje kandydować i czekam za opinią ludzi nie tych co pracują x lat i narzekają ale nowych bo będą bardziej obiektywne.

laska mikołaja
@Kandydat Marek

marna prowokacja, pewnie zaraz sam sobie odpiszesz co?

@Bono

To się zwolnij jak się nie podoba i po kłopocie.

CDN

Panie Kierow...Prod..... kiedy pan zrezygnuje z tej cieplej posadki i tak pan się nie znasz na niczym żeby w kamery patrzyć to nie trzeba mieć wykształcenia no i trzeba coś reprezentować swojo osobo inna osoba czeka na to posadę kiedy właściciele otworzą oczy HR .nic nie robi a taka była rodzinna atmosfera

PAPAJ

witam jak wazeliniarze i przodownicy pracy zadowoleni z premii swiotecznej wazelina była

CDA
@PAPAJ

oj była wazelina przodownik dostał a podróbka przodownika tez tzw kapuś kier co ludzi pod,,,,,i się snuje po korytarzach brawo BRAWO MULTICHEM takich ludzi wam trzeba nie polecam pracy w takim towarzystwie CDA

Z rodziną tylko na zdjeciach
@CDA

A wigilia będzie jak w zeszłym roku? I pszemowa gory o stadzie owiec? I jednej wielkiej szczęśliwie rodzinie jaka tworzymy?

wolf
@Z rodziną tylko na zdjeciach

tak wilku będzie będzie, ale ty już tego nie usłyszysz ;)

Cyc
@Z rodziną tylko na zdjeciach

Będą koperty wypchane dolarami i przysmaki z Barbadosu, będą, będą zobaczycie.

Bondziorno
@Cyc

Banany, pomarańcza i rodzynki płyną na statku z Galapagos. Szykuje się świąteczna dzika uczta.

@Cyc

ale nie dla roboli oni majo .......

@Bondziorno

no no będzie impreza będzie się działo

@Z rodziną tylko na zdjeciach

wielkiej szczęśliwie rodzinie tak było kiedyś ale teraz jest inaczej nastały nowe czasy kier.... prod....dział HR nic nie widzi co kierownik odprawia i jak szanuje ludzi brawo brawo

A czy ktoś może powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w sklepie tak mniej więcej i czy te soboty są konieczne czy można się dogadać

Narka
@Kandydat

TAK MNIEJ ,WIĘCEJ TO DWA PALCE W D.....PIE ,JEDEN MNIEJ DRUGI WIĘCEJ ......

kadry
@Narka

to olewam do du....py się starać

Franek Kimono

W tej firmie najlepiej maja ludzie mało myślący i lesery,bo są wygodni dla kierownictwa ,siedza cicho i udaja ze pracuja a na premie zapracuja inni (bo wszyscy maja jednakowa ).Taka to polityka w tej firmie ,nie warto sie wychylać bo po co, jak nie ma żadnej motywacji a i tak ten co robi najmniej zarobi tyle samo co ty !!!!

Tomi
@Franek Kimono

Ale co ty gadasz firma ma wartości, cele, wszystko poukładane i na tip top, nie ma się do czego przyczepić a no i naprawde rozwojowa prawie korporacja. W ogóle super hiper i mega. Zasada pracy tam: głabnąć ile się da i co się da a następnie po cichu opuścić giganta- po co te frustracje.

@Tomi

firma jakieś wartości dobre nie polecam tej firmy i radze omijać jo z daleka i ta płaca marna za to chemie i ta atmosfera w pracy nie polecam jeszcze raz tej firmy mega to majo lizusy pana kierownika i liderzy i tzw podróbka lidera snująca się po korytarzu prawa ręką kierownika pan M........ POZDRAWIAM CDN

@Franek Kimono

Znam takich ludzi ślizgacze tzw zakładowi i tacy majo naj naj lepiej a ten co pracuje uczciwie to nic z tego nie ma pozdrawiamCDA

Sergiusz
@CDN

Na Galapagos wspólnicy palą cygara.

dealer

mi pasuje biorę:)

Barbados

Sponsorem imprezy jest

Tele tubis
@Barbados

Ale za jakiś czas może PM będzie tylko mówił: A taki był ładny amerykanski...

Pan M...

NIEKTÓRZY MAJĄ PRAWĄ RĘKE ,A NIEKTÓRZY DWIE LEWE

Pan M...

mają ą ą

Macko
@Pan M...

A pan do których nalerży?

Rolling
@Pan M...

To w multichemie są sami z obojgiem rąk i jest ok

@Barbados

ten sponsor nawet na święta bożego narodzenia słabo się stara wydoić ile się da a ludziom nic nie dać podobno inwestycje a na parkingu sporo aut firmowych i ludzie na to pracujo i te kamery na każdym kroku jak w mennicy polskiej pełna inwigilacja brawo MULTICHEM brawo

David
@Pan M...

Czy prawa ręka trzyma już dyszel?

@PAPAJ

ten MULTICHEM słabo się stara ido święta a tu jest cienko inne firmy coś więcej dajo od siebie a tu dojo amerykanie jak się da niby inwestycje a gdzie jest fundusz socjalny tam inspekcie pracy by się przydała ile z tego wydane na szarego pracownika kierownika zmiecie to sieje plotki i nie nenawisc wśród pracowników jak go nie było to było fajnie a ten gościu wiele wpadek produkcyjnych już zaliczył i będzie zaliczał bo się na niczym nie zna BRAWO MULTICHEM ..

Były uczestnik Maszkarady

Masz problemy z myśleniem? Umiejętność podejmowania decyzji jest Ci zupełnie obca? Uwielbiasz plotkować? Jesteś mistrzem gównoburzy? A może jesteś stworzony, by Tobą kierować i mówić Ci co masz robić , choć nie ma to sensu? Jeśli tak, jesteś idealnym kandydatem dla firmy Multichem! Przyjmą Cię z otwartymi ramionami, uśmiechem na twarzy, obietnicami bez pokrycia, ALE jeśli dostrzeżone zostaną przebłyski myślenia, dostaniesz nóż w plecy. Tak, w plecy, bo prosto w twarz będą nadal uśmiechy, miłe Panie, mili Panowie. Aplikuj już dziś!

Tele tubis
@Były uczestnik Maszkarady

Proszę wysłać do dx,iału hr przynajmniej ogłoszenia na pracuj będą profesjonalne i autentyczne kontakt do kadr wyżej w komentarzach. Z góry dzięki

Chciałem aplikować do mieszalni w Przeźmierowie, ktoś może coś napisać o pracy i firmie, tylko na temat.

@Kandydat

Dzień dobry, Do sklepu w Przeźmierowie szukamy osoby pogodnej, komunikatywnej, lubiącej bezpośredni kontakt z klientami. Jeśli do tego posiadasz doświadczenie lub chęci do nauki doboru kolorów lakierów samochodowych to może to być praca dla Ciebie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę zamówień klienta. Od odebrania zamówienia, poprzez pomoc w przygotowaniu zamówienia na wystawieniu dokumentu sprzedaży kończąc. Cenimy ludzi otwartych na zdobywanie nowych umiejętności, chętnych do nauki. Firma posiada własne Centrum Szkoleniowe gdzie będziesz miał okazję poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. W okresie od kwietnia do końca października pracujemy również w soboty. Za soboty pracownicy mają dzień wolny. Grafik dyżurów na soboty ustalany jest wspólnie przez cały zespół. Potrzebujesz więcej informacji skontaktują się z nami bezpośrednio – bądź to w sklepie bądź z naszym działem HR (ak@multichem.pl).

@MULTICHEM SP. Z O.O.

Nie polecam takiego pracodawcy place marne na produkcji i ten kierownik i jego liderzy inne działy so inne kierownictwo jest ok...

Firma nie wygląda na profesjonalną skoro ogłoszenia o pracę znajdują się w komentarzach dodatkowo z adresem kadrowej.

Nick Nolty

To tak odpowiedź na zadane pytanie to mało profesjonalne a mogli usunąć wpis???? Tak serio - to dobrze, że czytają i odpowiadają.

Jesli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wyjaśniam. Jest to odpowiedź na zapytanie osoby zainteresowanej, a nie ogłoszenie o pracę.

Chwała im za to! Są niezastapieni.

odany p????

No i następne osoby rezygnują z pracy źle ???? sie dzieje ???? kiedyś była taka fajna atmosfera w pracy źle się dzieje szefie firmy czas zatrzymać dobrego pracownika czas na jakieś spore zmiany bo odejdo nastepni???? ????

@odany p????

odchodzą nowi pracownicy, którym nie udało się zrobić zawrotnej kariery, starzy pracownicy pracują bez zmian.

Prawda
@odany p????

W ciągu ostatniego roku pozwalniało się bardzo wiele osób na takich działach jak magazyn, produkcja, dział sprzedaży, laboratorium, przedstawiciele handlowi,księgowość, kadry także sprawa wygląda na to że albo robią tu sami lenie albo to z firmą i jej polityką jest nędznie.Tylko mądry pomyśli nim tu przyjdzie albo wynegocjować sobie wysoką stawkę aby tkwić w tym kołchozie toksycznym.

Dzidzia
@Prawda

Amerykańscy i polscy udziałowcy uważają że zatrudniając pracownika za marne grosze robią mu wielką łaskę. Jeśli nie zmądrzeją to sami będą musieli mieszać w tych trujących garach

PS
@Marta

Odchodzą młodzi bo widzą co się dzieje w tej firmie pod względem zachowania przełożonych i ich pod lizusów.Obiecanki cacanki. W Luboniu tak się dzieje i w Gądkach jest tak samo, PM nie widzi tego co się dzieje????????

@PS

Starzy nie jeden cyrk już w M widzieli więc bojąc się zmian liczą że i ten przetrwają. PM oprócz kasy najbardziej lubi lizusów więc problemu nie ma

Sylwester

Odezwał się specjalista od metalu, nie bój się, metal jest twój :)))

Pocałuj mnie....

Do wszystkich rządzących. Ten "kundel" kierownik nic dobrego nie zrobił i już nie zrobi!

KTOŚ
@Pocałuj mnie....

NO MASZ RACJĘ ,NIC NIE ZROBIŁ ,,DOBREGO,ALE HAAA WSZYSTKO ROBI BARDZO DOBRZE, I TO CO ZROBI ,TEŻ MYŚLĘ BĘDZIE W TYM SYLU

Pocałuj mnie...

Heeee heeee Masz rację Gonzo dosłownie.

paweł

gadki gadkami a robić trzeba więc skończcie te dyskusje, bo wszyscy z tego szydzą, jak się nie podoba to droga wolna przyjdzie ktoś inny i się nauczy i może będzie pasować. więc nara albo zapier...ala I skończcie się żalić bo PM na pewno tego nie czyta a nawet jak to jako pompę przed spaniem, dorobił się własnym sprytem i nerwami a wam ciągle mało to idźcie do pisu po jakieś plus i spokój mi tam burki.

pm
@paweł

Podpisz się swoim nazwiskiem to dostaniesz od pm premie albo awans..

pm
@paweł

Szef przeczyta i dostaniesz premie za pozytywa buraku.

Macko
@pm

Tak szybko nie dostane..

@pm

(usunięte przez administratora)jest za cienki bolek zęby wstawić swoje nazwisko możne użyć wazeliny na awans pewno codziennie to robi

C.D.N

(usunięte przez administratora) pomylił pan zawód ochrona to do Factory Poz..tam majo sporo kamer będzie miał pan pole do popisu tyle ludzi obserwować wstawio spore monitory zęby pan lepiej widział ludzi tam nie ma śrubek i podkładek nie ma sklepu metalowego ,,,,w FIRMIE MULTI CHEMIE JEST ZAMONTOWANY MONITORING (usunięte przez administratora) KAMERY SO DO ZABEZPIECZENIA MIENIA

kwinto 2

no jeden z kolegów pracował i się nie sprawdził u Kaczmarka....bo tam się pracuje a nie włóczy się po halach i nie ma nic ciekawego do roboty i nikt tego nie widzi ....a możne nie chce widzieć....i jest tez numer jeden u pana k........TO JEST TZW SZTUCZNY ETAT

nikos

ja mam prace i jestem zadowolony...................

@kwinto 2

Popieram kolego tzw sztuczny etat tak tylko jest w MULTI..................no tych etatów jest więcej zwłaszcza w biurze oglądając se ulotki przez internet i to jest praca nudzo się a ludzie na produkcji zasowajo ZABLOKOWAĆ IM PEWNE STRONY INTERNETOWE I ZOSTAWIĆ ZWIĄZANE Z PRACO I WSTAWIĆ IM KAMERĘ ZE PREZES MIAŁ NADZÓR CO PRACOWNICY BIUROWI ROBIO PRZEZ 8H

A co to znaczy?

C.D.N

Monitoring nie będzie już mógł być wykorzystywany do nadzorowania, czy pracownik właściwie wykonuje swoje obowiązki. (usunięte przez administratora)Niedawno opublikowany przez Ministerstwo Cyfryzacji projekt przepisów wprowadzających ustawę o ochronie danych osobowych zawiera liczne przepisy sektorowe, w tym dotyczące prawa pracy. Najważniejsza zmiana dotyczy monitoringu w miejscu pracy. Będzie on mógł być stosowany do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia lub zachowania tajemnicy informacji. O jego wprowadzeniu należy poinformować z 14-dniowym wyprzedzeniem w regulaminie pracy, a nowo zatrudnioną osobę uprzedzić przed rozpoczęciem pracy. Monitoring nie będzie jednak mógł stanowić środka kontroli wykonywania pracy.

@C.D.N

Informuję, że firma Multichem Sp. z o.o. posiada regulamin pracy i każdy nowo zatrudniony pracownik zostaje z tym regulaminem zapoznany. W regulaminie znajduje się zapis dotyczący monitoringu zainstalowanym na terenie firmy.

Cdn2
@MULTICHEM SP. Z O.O.

Żeby to był najmniejszy problem multichemu..(usunięte przez administratora)

@MULTICHEM SP. Z O.O.

fajnie ze firma ma regulamin pracy to czemu jest taka kiepska atmosfera w pracy może so osoby co wprowadzając tako atmosferę w miejscu pracy np.....dodatki jest taki facet co jest najmodniejszy na świecie i jest ponoć najlepszy na firmie numer 1 lider jest ta osoba nie grzeczna względem innych osób sieje nienawiść i lider jest kato.....i śpiewa w ...................... i jest naj naj

Cdn3
@MULTICHEM SP. Z O.O.

Dodany do Kodeksu pracy przepis (art. 22[4] ) określa także granice gdzie kamery nie będą mogły być montowane. Zgodnie z nim monitoring nie będzie mógł obejmować pomieszczeń, które nie są przeznaczone do wykonywania pracy, w szczególności pomieszczeń sanitarnych, szatni, stołówek i palarni. To ograniczenie zgodne jest z dotychczasową praktyką stosowaną przez pracodawców, którzy z obawy przed naruszeniem prawa pracownika do prywatności i jego dóbr osobistych ( art. 23 i 24 kc) zwykle nie montowali kamer w takich miejscach. no a na stołówce i na palarni so te kamery tak powinno być ..........................

kwinto 2
@Cdn2

zgadzam się z to wypowiedzią kolego. Na hali dodatków pachnie mobbingem bry....i spółka zoo.o a mobbing jest karalny pracownik pracownika nie szanuje tak jest atmosfera LIDER JEST JEDEN ..............ON JEST (usunięte przez administratora) I JEŹDZI SUPER BRYKO I KOLEGÓW ZABIERA PRZEPRASZAM WSPÓŁPRACOWNIKÓW........

@kwinto 2

NO I CO CI NIE PASUJEJ ,H 2O ,I TO KOLEDZY JESTEM JEDNYM Z NICH hejka WEŹ RELANIUM

@anonymous

Relanium? Lek dostępny na receptę no to jest coś dla waszego.... LIDERA...kolegów w pracy nie ma to znajome twarze

@anonymous

TO JAKIŚ NOWY MODEL AUTA ?

Cdn3
@anonymous

A MOŻNE LEPSZY SKUTER I PRAWA JAZDY NIE TRZEBA.........

apacz
@anonymous

Nowy Hyundai i20 dostępny jest w 10 kolorach nadwozia oraz z przyciągającym wzrok dachem w innym kolorze. Odkryj jak wiele masz możliwości. POLECAM PRZODOWNIKOM PRACY I TYM BEZ PRAWA JAZDY POLECAM

Donald
@anonymous

POLECAM PO PRACY KAPSLA W LUBONIU MOŻNA SIĘ TAM ZATRZYMAĆ I PIWKO KOPIC...... I NAPIĆ SIĘ Z KUPLAMI Z PRACY WSPÓŁPRACOWNICY????????? BYM ZAPOMNIAŁ....

mierny ale bierny

gorszy czas gorsze opinie... sorry życie

Donald

Tutaj jest constans. Zawsze źle, nawet złom nam zabrali

Kacper
@Donald

Należy stół do ping-ponga ustawić w w mgazynie.

kwinto..

(usunięte przez administratora) powinien pracować w ochronie śrubek i podkładek pozdrawiam

C.D.N

(usunięte przez administratora)coś dla pana W świetle wyżej wymienionych kryteriów, pod wątpliwość można poddać praktyki stosowane przez niektórych przedsiębiorców, dla których jedynym motywem instalowania systemu monitoringu w zakładzie pracy jest wyłącznie chęć (często nieuzasadniona) kontrolowania swoich pracowników. Takie działanie pracodawcy może doprowadzić do naruszenia dóbr osobistych pracowników, szczególnie w zakresie prawa do ochrony wizerunku.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTICHEM SP. Z O.O. - Luboń

• Jak się pracuje w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTICHEM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MULTICHEM SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MULTICHEM SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MULTICHEM SP. Z O.O.