Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar w Nowa Wieś

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar w Nowa Wieś

U nas przecieka lukarna... Na izolacji paro przepuszczalnej, tej takiej szmacianej zaraz pod dachem, jest w cholerę zacieków. Już wyschniętych. Dzwoniłam do niego kilkanaście razy, i mówi że nie ma czasu, żeby dzwonić i się przypominać..... Aż przestaje odbierać telefon. I jak wziął pieniądze, to więcej jego twarzy nie zobaczyliśmy.... Smutne że nie potrafi po sobie poprawić. Pogoń za pieniędzmi. Tu już wziął kasę, więc ma nas gdzieś. Marta.

@Marta

potwierdzam

Renata Nowy wpis
@Ola

A u ciebie jakie były problemy z firmą? Tez podobna sytuacja?

Joanna Nowy wpis
@Renata

Dzień dobry, u mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. Od miesięcy próbujemy się skontaktować z ww. Wykonowacą. Z początku telefony były odbierane i przekazywane obietnice o oddzwonieniu lub że przyjedzie gdy skończy inne prace - trwało to bardzo krótko. Po tym czasie telefon jest odrzucany. Ponadto Pan Zbigniew w trakcie robót nagle poinformował nas,że należy dopłacić 3 tys. Za rusztowanie, choć widział dokładnie dom przed przyjęciem zlecenia. Pomijam fakt,że koszt wypożyczenia tego typu rusztowania nie przekroczyłby 1000 zł. Stanowczo odradzam korzystanie z jego usług.(usunięte przez administratora)

Mariusz i Ania Nowy wpis

ten gość to dramat. jak weźmie kasę, to już go nie zobaczysz, facet widmo, jak mgła..... jak już zapłacisz to już nic Ci nie zrob nie naprawi nie przyjedzie, nie odbierze telefonu.(usunięte przez administratora)

Ola_C

Witam wszystkich. U mnie cieknie przy obu kominach. Nie wiadomo skąd. Facet nie chce przyjechać do reklamacji, mimo że minął dopiero miesiąc.. Zbywa nas że nie ma czasu itd. A jego brat, u sąsiada zrobił dach tak, że trzeba było przecinać płatew pośrednią, bo nagle wchodziła w komin. Na koniec okazało się że okna trzeba było przesuwać, bo nie mieściły się pod dachem. Ale to akurat dowiedziałam się niedawno. Nie polecam. Nigdy byśmy się na niego nie zdecydowali... Ola

Agnieszka Kania
@Ola_C

Zdecydowanie odradzam - szkoda potem nerwów.

Zuzanna Nowy wpis
@Agnieszka Kania

a co, też miałaś podobne problemy?

Adam Stwicz

Nierzetelny właściciel firmy. Mowi że przyjeżdża poprawiać swoje usterki.... acha, od 3 lat nie udało mu się do mnie dojechać i załatać po sobie dziurę w dachu

@Adam Stwicz

nierzetelny

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mirka L.

Facet nie zna słowa gwarancja. Omijać z daleka. Bardzo daleka....

@Mirka L.

Nie mogę się doprosić o poprawki w dachu.

Jeśli ktoś kiedyś pracował więc o czym tu wypisuje? Firma jak najbardziej ok , praca w fajnej atmosferze i za dobrą kasę.

Daniel

Pracowałem.... kiedyś. Zarobki trochę poniżej średniej w tej branży. Ale : BHP - zapomnij RODO - zapomnij ZUS - zapomnij Przelew na konto - zapomnij - tylko gotówka, bez sladów Wszystko to norma.... ale po dwóch miesiącach pracy, ludzie na wsi w sklepie zaczepiają i pytają, kiedy przyjedziecie poprawić usterki ? Przecież dzwoniłam. Dzwoniłam i czekam. I tak coraz częściej

Martyna

Czekam na opinie pracowników, bo to forum pracownicze!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar - Nowa Wieś

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowo-Usługowa Dach-Bud Zbigniew Piwowar
  • 146