Opinie o Kar-Bud Sławomir Karman w Romanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kar-Bud Sławomir Karman. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kar-Bud Sławomir Karman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kar-Bud Sławomir Karman w Romanów

Marta Nowy wpis

Ten brak kawy o którym piszecie jeszcze przeżyje o ile po prostu teraz jakoś normalnie płacą. Mieliście w ogóle w tym roku jakieś konkretne podwyżki czy jednak dalej czekacie jak w niektórych firmach?

niezadowolony Nowy wpis

żebyś niewiem jak tłumaczył i tak zrobią po swojemu. Wszystko potrafia (usunięte przez administratora) spróbuj powiedziec , ze cos nie tak

RRSap Nowy wpis

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Adam Nowy wpis

Część, omijać tego naciągacza z daleka. Bierze ludzi na dwa tygodnie lub na miesiąc i nie płaci. Kompletnie zero złotych. Szmaciarz jakich mało.. przerobiłem u niego ponad 30dni i wymigiwal się od zapłaty. Bardzo duża rotacja bo bierze ludzi spod sklepu, którzy nie potrafią nic zrobić na budowie, siedzą i gadają a robota stoi w miejscu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kar-Bud Sławomir Karman? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Walenroda

No banda nieudaczników z Marusiem na czele.. oddałam meble w ich ręce, meble wróciły całe rozwalone. Nie polecam. Remont wykonany niezgodnie z oczekiwaniami.

Arek

@Pajac rozumiem że nie patrza w ogóle na języki obce?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kar-Bud Sławomir Karman odbywa się również w języku angielskim?

Pajac

Tak odbywa się z kielnią w ręce..

Odbywa się też po chińsku

Czy Kar-Bud Sławomir Karman organizuje staże dla studentów?

Daro

Tak. Organizuje i nie placi

pytanie

@Pajac czyli nie wymagają angielskiego?

Sławomir

Wynagrodzeń za październik i listopad 2019 do tej pory brak - prawie koniec lutego, pomimo że stawki za roboczogodziny nie powalające z nóg. Właściciel firmy po prostu mówi byłym już pracownikom , że pieniędzy nie ma i nie wie kiedy będzie miał. Nadziei na wypłaty raczej nie ma. Komentarz pozostawiam czytającym.

Hel
@Sławomir

Jeśli brak wynagrodzeń to sprawę należy zgłosić do sądu rejonowego. O ile pracownicy stanęli na wysokości zadania i jestem bardzo zadowolona z wykonanego remontu o tyle ,,szef,, podwyższył stawkę prawie dwukrotnie tłumacząc opłatami itd nie wydając później faktury. Uważajcie na Kar-Bud

Grzegorz

Pojawia się tu mało opinii pracowników na temat Kar-Bud, dlaczego tak rzadko tu piszecie? Czy możecie powiedzieć mi coś o poziomie wynagrodzenia w firmie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

bik
@Grzegorz

Poziom wynagrodzenia to brak wynagrodzenia

Klient

Nie polecam. Brak fachowego podejścia do sprawy. SZEF umawia się że mną na pewną kwotę za remont a później przy końcowym rozliczeniu chce ode mnie drugie tyle abym doplacila. Nie polecam!!!

Janek

Są przyjęcia?

Nygus

Nie polecam. Nikt w firmie nie zarabia na siebie prócz jednego osobnika zwanym dalej bezrobotnym zięciem.

Popieram
@Nygus

(usunięte przez administratora)Omijać te firmę z daleka. Sprzęt bardzo zajezdzony którym nie ma się pracować. Zamian inwestować w ludzi to splacają swoje długi za faktury które brali na kreche rok lub dwa lata temu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kar-Bud Sławomir Karman - Romanów

• Jak się pracuje w Kar-Bud Sławomir Karman?

Zobacz opinie na temat firmy Kar-Bud Sławomir Karman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kar-Bud Sławomir Karman?

Kar-Bud Sławomir Karman