Opinie o Marcin Żurek SM Spedition w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marcin Żurek SM Spedition. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Żurek SM Spedition na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Żurek SM Spedition w Ostrów Wielkopolski

spedytor Nowy wpis

Rotacja pracowników w tej firmie mówi sama za siebie. Brak szacunku dla pracowników, wyzysk trwający od lat. Do tego obecnie problemy finansowe. Uciekać....

rozczarowany po tylu latach Nowy wpis
@spedytor

Witaj drogi "spedytorze" - choć pragnę spieszyć z wyjaśnieniem, że żaden ze spedytorów w ostatnim roku nie odchodził z firmy oraz nie został zwolniony. Natomiast w innym dziale Naszej firmy dwie osoby zostały zwolnione i jakby na to nie patrzeć, nie sądzę, aby pracujący spedytor wchodził i wyszukiwał ofert pracy, skoro każdemu dobrze się pracuje :)) na tego typu portale zaglądają raczej osoby szukające pracy, Fajnie po latach dowiedzieć się czegoś nowego o sobie od osoby, która raczej nie przemęcza się w pracy i nie robiła jak się okazuje zbyt wiele. Jakoś dziwnym trafem opis tutaj został zmieniony niedawno hahaha :) po tym jak w dniu dzisiejszym wspominałem o tym, że to nie problem wyśledzić ip komputera tej osoby, ojjjjj słabe to słabe. Nie ma co, trzeba wypisać zaległe urlopy i szukać gdzie indziej pracy, gdzieś, gdzie nie trzeba pracować i można nadal pić kawkę i godzinami robić powoli swoją prace. Wydaje mi się, że pisanie takiej opinii, jest tak słabe, że w głowie się nie mieści, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Rotacja ?? od wielu, wielu lat trzon firmy niezmienny, brak szacunku, wyzysk - to ja proponuję sprawę w sądzie założyć, skoro było tak źle :) Od kiedy to spedytorzy mają wgląd w finanse, że taka wiedzę "spedytorze" posiadasz ? to chyba wiedza jaką posiada ewentualnie księgowość prawda ? poza tym obecne problemy finansowe w firmie ? chodzi o to, że właśnie zainwestowaliśmy prawie 150 000€ w nowe oprogramowanie, wymianę serwera, planowany szereg usprawnień z zakresu cyfryzacji Naszej pracy ? Czy problemy finansowe to pojęcie jakie powstało w wyniku nie wypłacenia premii w tym roku za nic nie robienie przez cały poprzedni rok ? Bo to chyba o tym problemie finansowym mówimy tak ?

Transporcik Nowy wpis

Wieczne problemy,nie plecam

Anna Nowy wpis

Nadal nie polecacie tej firmy? Dlaczego?

Klient

Nie polecam. Brak profesjonalizmu

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Marcin Żurek SM Spedition? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Klient

Szczerze nie polecam !!! Nie wiem Skąd te liczne nagrody firma dostaje bo traktują siebie ponad wszystko ,a ludzi maja za idiotów

Klient Janusz

Nie polecam. Wałki z transportem robić byle sprzedać ładunek a później wyrolować Sam był bankrutem teraz musi się odbić od dna za czyjeś pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Żurek SM Spedition - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Marcin Żurek SM Spedition?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Żurek SM Spedition tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Żurek SM Spedition?

Marcin Żurek SM Spedition
  • Poniatowskiego 89