Opinie o TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski w Gdańsk

—— Nowy wpis

Nie polecam, nie wywiązują się z umów, okradają z godzin, nie wypłacają pieniędzy. Ludzie nie dajcie się oszukać.

Robert Nowy wpis

Firma nie wywiązuje się z terminów wysłania wynagrodzeń

KamilK Nowy wpis

Ostrzegam przed firma TNT Studio Brak poszanowania godności pracownika podczas wykonywanej pracy, duży natłok pracy, równocześnie ze skracanymi godzinami roboczymi. Problemy z wypłacaniem należytego wynagrodzenia, zbywanie pracownika. Nie polecam!

Bless

Ostrzegam przed firmą TNT Studio, reklamującą się ze Szczecina, nazwą ogłoszeniodawcy na olx „Ships”, która stawia szalunki (ścianki, sufity) na nowo wybudowanych statkach w Holandii, z głównych zalet: -brak płynności finansowej (wypłata będzie jak będzie) -brak organizacji (porobisz trochę tego i trochę tego i niczego nie skończysz) -fatalna komunikacja (to nie przekazał ci kuzyn psa wujka brata stryja?) -zero szacunku dla pracownika -Brak materiału? Bez problemu, cięcie godzin gdzie się da, wliczając w to „darmowe poprawki” i jakoś się dogadamy -niesamowite warunki pracy tzw. „Fuszera”, z serii „- nie powinieneś tak robić, ale my tak robimy bo jest szybciej” Stawka? -Zawrotne 12 euro netto, bez możliwości podwyżki którą tak ochoczo proponują za jakiś czas Wyżywienie? -No Co tam sobie kupisz Umowa? -Co takiego? Jeżeli ktoś lubi adrenalinę w kontakcie z pracodawcą, pracę za psie pieniądze o ile je zobaczysz, masę niedopowiedzeń i odpowiedzialność za brak ludzi do pracy, mogę podać numer telefonu bezpośrednio

Voland Nowy wpis
@Bless

Ja od siebie dodam, że w charakterze majstra występuje nałogowy (usunięte przez administratora), który na bombie jest praktycznie caly czas, bo nie da sie wytrzeźwieć, jesli pije się codziennie. To on wydaje dyspozycje, rozlicza z wykonanej roboty, pilnuje zeby potrzebny sprzęt i materialy były, sprawne/na czas. Kiedy odbiera robote sam wszystko jest ok, robić dalej, byle szybko, kiedy odbiera robotę z szefem, (który tak na (usunięte przez administratora) traktującym ludzi jak (usunięte przez administratora) to wszystko jest źle. Efekt tego jest taki że na projekcie panuje wolna amerykanka, ludzie pracują nie mając bladego pojecia co mają robić, żeby było dobrze, a kiedy nie jest dobrze, są tzw. wolne niedziele, czyli praca za darmo na poprawkach. Zakwaterowanie jest. Warunki są znośne, o ile nie trafisz do domku w którym mieszka majster z kolegą i nie mają akurat cugu. Możesz trafić np na sceny zalamania emocjonalnego, czy cięcia się nożem po rękach. Może tez być problem z dostaniem sie do toalety bo akurat wymiotuje tam majster. Jesli chodzi o płynność finansową to takowa nie istnieje, na pieniądze czeka sie miesiąc po terminie, czasem dłużej. Szefostwo moze sobie np wymyślić że za to, czy za tamto ci nie zapłacą, a niechby to był i tydzień pracy po 10h dziennie. Firma rekrutuje również jako Interior Joanna Wisniewska 80-288 Gdansk ul.Amundsena 5/B/25. Ostrzegam, z daleka.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Firma TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski w mieście Gdańsk czeka na twój wpis. Oceń ją i pomóż zmieniać się na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski - Gdańsk

• Jak się pracuje w TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TNT Studio Wojciech Wiśniewskifantazja Wojciech Wiśniewski
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Grunwaldzka 156
    80-258 Gdańsk