Opinie o Gabinet Leczenia Manualnego i Akupresury Albert Pawłowski w Izabelin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gabinet Leczenia Manualnego i Akupresury Albert Pawłowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gabinet Leczenia Manualnego i Akupresury Albert Pawłowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Leczenia Manualnego i Akupresury Albert Pawłowski w Izabelin

Iwona

Od 1985 roku ten człowiek ratował mój kręgosłup. Fachowca tej klasy w dziedzinie akupresury nie ma wPolsce . W tej chwili znowu świąt mi się kręci od 3 tygodni i nie ma nikogo kto by odblokował mój kręgosłup, który jest zwyrodnialy na całej długości. Składam wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci żony Pana doktora. Mnie i mojej rodzinie udało się przeżyć covid, chociaż było ciężko i osłabienie organizmu pozostało. Drogi wspaniały doktorze jeśli jesteś w stanie ratuj nas i wróć do gabinetu. Serdecznie pozdrawiam wdzięczna Iwona

Agnieszka Nowy wpis
@Iwona

Co to znaczy, że odblokował kręgosłup? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o jego technikach. Byłam pewna, że zwyrodnienia leczy się operacją…

Minio 68 Nowy wpis
@Iwona

Dzień dobry. Czy mogę prosić o jakiś namiar na Pana Alberta? Nie chodzi o leczenie, ale to przyjaciel mojej mamy z którym po Jej śmierci straciłem kontakt. Będę wdzięczny. 785900558 lub minio.68@o2.pl

@pacientka Nowy wpis
@Iwona

Ja do Pana doktora jezdziłam od 1996 roku i dzięki niemu stanełam na nogi. Wdzięczna Iwona

Firma ma status zawieszonej, tylko czy to tak na stałe czy może jest szansa na wznowienie działalności? Swoją drogą były tu zatrudnione jakieś osoby, które musiały zrezygnować z pracy?

Agnieszka

Czy nadal nic się nie zmieniło i pan doktor nie przyjmuje? Pisaliście w komentarzach że tak się stało, ale to było już jakiś czas temu.

Ryszard, Nowy Jork

Po wielu badaniach i bardzo nieciekawych diagnozach postawionych przez lekarzy specialistow w Nowym Jorku, gdzie mieszkam, okolo 25 lat temu przypadkiem dowiedzialem sie o gabinecie Alberta Pawlowskiego. Nie mialem w tym czasie wiele do stracenia. Nogi odmawialy mi posluszenstwa. Juz pierwsza wizyta sprawila olbrzymia poprawe. Nie wierzylem jak powiedzial mi przy pierwszym spotkaniu, ze bede mogl nie tylko chodzic ale tez biegac. Po kilku wizytach, lat temu okoly 25, chodzi mi sie bardzo dobrze i moge biegac. Nie ma takich slow jakimi moglbym panu Pawlowskiemu podziekowac. Przwrocil mi zycie w wieku 50. Zawsze bede za to wdzieczny. Serdecznie pozdrawiam i rowniez zycze duzo zdrowia.

Aleksandra
@Ryszard, Nowy Jork

A kiedy pan doktor przyjął cię na wizytę? Ktos pisal niedawno, ze na tę chwilę z powodów rodzinnych nie przyjmuje pacjentow :( i nie wiem czy to dalej aktualne

Ryszard
@Aleksandra

Dokladnie nie pamietam, bylo to w latach ok 2000. To ze do dzis funkcjonuje normalnie zawdzieczam Panu Pawlowskiemu. Osoby z ktorymi zetknalem sie na przestrzeni kilku lat ktorym Pan Pawlowski pomogl byly w sytuacji podobnej lub gorszej. Nie spotkalem zednej osoby ktora nie byla zachwycona, czasami wrecz efekty niewiarygonde. Moj prywatny lekarz, dobry znajomy w NY nie byl w stanie wytlumaczyc zmian. Wybieram sie do Polski i rowniez chcialbym spotkac sie z nim zyeby go pozdrowic.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gabinet Leczenia Manualnego i Akupresury Albert Pawłowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy jest jeszcze szansa na wizytę lub rozmowę z Panem. Ewa K

Iwona
@Ewa

Nie odstraszają Panią te negatywne opinie tutaj? A może chce się Pani spotkać z lekarzem bo też miała Pani jakąś nieprzyjemną sytuację?

Leczyłam się u tego lekarza od 10 lat , to cudownym człowiek

Magda
@Ewa

Pan Albert już nie przyjmuje i nie będzie. Syt rodzinna. Zdrowie.

Beata
@Ewa

Czyli te wszystkie negatywne opinie to jakieś okropne pomówienia? Trzeba w takim razie coś z tym zrobić, bo tak być nie może przecież

Magda
@Magda

Niestety, zona mu zmarła na covid i od tego czadu nie przyjmuje. Pozdrawiam

Dorota
@Magda

Rozumiem.Dzięki za informację. A są już może jakieś informacje czy zamierza w ogóle jeszcze przyjmować być może w przyszłości?

Konował

Dzięki panowi Pawłowskiemu moi rodzice przerwali moje leczenie jak byłam mała, a dziś - muszę żyć z konsekwencjami, z problemami i wiecznym bólem, którym można byłoby zapobiec. Pan bardzo miły, lekarze mogliby się uczyć od niego rozmowy z pacjentem. Wysłucha, tu przytaknie, odpowie na każde pytanie, zaraz zacznie nastawiać (coś jak fizjoterapia, ale bez masażu, krótko i każdemu tak samo, do tej pory mam ciarki jak przypomni mi się wyginanie szyi ten słyszalny chrzęst). A na koniec powie, że to i tamto już zostało odblokowane. Człowiek czuje się dobrze po wizycie, endorfiny w końcu pracują w odpowiedzi na "leczenie" bólem i nastawianie. Efekty widać po latach i z całej siły staram się nie przeklinać na tego człowieka w mojej opinii.

Robert1765

Nie polecam tego lekarza, naciągnął mojego dziadka i z tego co wiem nabiera tak prawie każdego kto przychodzi do niego na leczenie wmawiając mu, że pomogą stare znachorskie metody które w rzeczywistości nie są skuteczne, nie pozdrawiam tego Pana i mam nadzieję, że ktoś się tym zainteresuje i zakończy jego oszustwa.

@Robert1765

Witam ma Pan może namiar na tego lekarza?

Wizyta

Dzien Dobry jestem zainteresowana umówić się na wizytę czy to jest aktualne.dziekuje.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Leczenia Manualnego i Akupresury Albert Pawłowski - Izabelin

Gabinet Leczenia Manualnego i Akupresury Albert Pawłowski
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Lubomirskiego 5
    05-080 Izabelin