Opinie o Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka w Trzebiatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka w Trzebiatów

Magda Nowy wpis

Przefajne upominki komunijne! I oczywiście - cudowny bukiet kwiatów z okazji komuni.

Karolina Nowy wpis

Wpadłem na forum ale nie interesują mnie usługi o których głównie piszecie a szukam pracy jako florystka. Skoro tyle osób chwali kompetencje ludzi pracujących w firmie-to mogę z góry założyć, że zarobki są również wysokie skoro pracownikom chce się tak bardzo starać?

Ania Nowy wpis

W tej kwiaciarni kupuję do domu bukiety na stół - cokolwiek bym nie kupiła - są zawsze piękne i długo stoją. ❤️

Ada Nowy wpis

Już się to stało moim zwyczajem - zamawianie kwiatów online lub wypad do kwiaciarni po bukiety dla bliskich i przyjaciół z różnych okazji. Zawsze znajdę tu idealne bukiety dla obdarowanych. Polecam!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka na stanowisko KIEROWCA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Fabian

Polecam bardzo to miejsce! Nie znam się, ale moja dziewczyna mówi, że bukiety są zachwycające. Więc dla niej tylko już stąd kupuję.

Halina

Polecam bardzo! Piękne bukiety w dobrej cenie.

Jeśli ktoś mnie pyta, gdzie warto zamówić kwiaty - mówię nieodmiennie: Kwiaciarnia Rikka. Miałam już przyjemność parę lat temu zamówić bukiet ślubny i strojenie kościoła i sali weselnej, jak i później kupować od czasu do czasu kwiaty, bukiety na różne okazje. Z świeżych kwiatów, często z fantazją ułożonych. Poziom obsługi zawsze na tym samym poziomie. Polecam bardzo ❤️

Tomasz

Kupiłem tu ostatnio piękny bukiet dla moich przyjaciół, którzy się pobierali. Spory wybór, miła obsługa. Wyszedłem zadowolony.

Kamila

Mimo, że od mojego ślubu minęło już trochę czasu, to wciąż tonę w zachwytach nad pięknym bukietem ślubnym oraz cudownych dekoracjach weselnych. Polecam bardzo - fantastyczny kontakt, super ceny.

Agnieszka

Bardzo fajne miejsce na mapie Trzebiatowa - lubię tu wpadać po kwiaty. Z obsługą można pogadać, pozachwycać nad pięknymi bukietami, które robią. A jak ktoś waha się na jaki bukiet ostatecznie zdecydować - pomogą! :) Polecam bardzo ❤️

Stanisław

Bardzo zadowolony jestem z telefonicznego zamówienia walentynkowego bukietu dla mojej żony - zachwyt niespodzianką był bezcenny! Polecam bardzo.

Wioletta

Panny Młode, zamawiajcie śmiało stamtąd bukiety ślubne, dekoracje! Zachwycona jestem dekoracjami, pomysłami. A bukiet... na samą myśl aż się uśmiecham pod nosem - dzieło sztuki! Polecam bardzo ❤️

Jolanta

Fantastyczne te wszystkie bukiety! Jestem nimi zachwycona ❤️

Krystyna

Kolejny raz tu zaklepuję wianek komunijny na maj. Rok temu zamówiłam dla córci przepiękny wianek, była zachwycona! Młodsza będzie przystępowała do komunii i zażyczyła identyczny wianek i bukiecik - załatwione! Czekamy na maj z niecierpliwością. Polecam bardzo to miejsce!

Ogromnym moim zdaniem plusem jest fantazja właścicielki i pań pracujących we kwiaciarni w strojeniu bukietów. Są przepiękne! Bardzo polecam to miejsce.

Bardzo ładne bukiety, polecam!

Janusz

Bardzo ładne te wszystkie kwiaty i bukiety w Kwiaciarni. Obsługa miła, ceny dobre. Warto tu kupować.

Madzia

Spodobała mi się nasza współpraca przy dopinaniu szczegółów dekoracji ślubnych/weselnych - terminowa, profesjonalna. Doceniam też ogromną pomoc w zdecydowaniu się na ostateczny kształt bukietu i dekoracji - miałam trochę inspiracji, nie potrafiłam się zdecydować, a Pani Joanna kilkoma pytaniami i swoimi propozycjami trafiła w dziesiątkę! Bardzo dziękuję ❤️ Bez tych kwiatów nie byłoby chyba tak ładnie na naszym weselu.

Ula

Kiedy myślę o bukiecie do domu lub obdarowania współpracowników w pracy, przychodzi mi zawsze na myśl Kwiatowa Uliczka. Bukiety zawsze budzą zachwyt niezależnie od pokolenia.

Tymoteusz

Pięć gwiazdek - super obsługa, ładne kwiaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka - Trzebiatów

• Jak się pracuje w Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka?

Zobacz opinie na temat firmy Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka?

Joanna Jankowska Kwiaciarnia Kwiatowa Uliczka
  • Wojska Polskiego 21