Opinie o Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga w Lublin

Nie polecam tej Pani nie miła wręcz arogancka źle wykonany zabieg, brwi asymetryczne kształt nie taki o jaki prosiłam wstydzę się pójść do pracy

Jadźka Nowy wpis

Hej, szukam pracy jako kosmetyczka u siebie w okolicy w Lublinie. Mam zagwozdkę, bo Pani studio działa ze 20 lat a ciężko mi było o ofertę. nie wiecie czy w tym roku w ogóle byłaby szansa aby się zatrudnić?

Kasia Nowy wpis

Halina Nowy wpis

Jedna z Pań na forum kiedyś pytała o warunki związane z praktyką a raczej jej efektami wobec fryzur, tyle że odpowiedź żadna nie padła, dlaczego? Tak wstępnie są możliwe w bieżącym czasie czy też nie? na razie tylko pytam, bo Lublin sobie przeglądam w tym kontekście. chcę się przyuczyć ale ewentualnie także zatrudnić o ile współpraca będzie ok. tutaj w salonie jak ona przebiega w kontekście biznesowym?

Modelka Nowy wpis

Tagedia... Poszłam na stylizację brwi farbką. Wyglądam tragicznie, dwie inne brwi nie równe.... Odradzam z całego serca. W dodatku Pani Sylwia na początku wydaje się być miłą osobą,jednak gdy powie się jej swoją opinię, zostaje się od razu zaatakowanym i skrytykowany.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Aaa

Ja również nie polecam tej Pani . Wykonała u mnie brwi permanentne,poprawki kilkukrotne bez zadowalającego efektu końcowego. Pani powinna zapłacić za laserowe usuwanie tego czegoś.

Halina
@Aaa

Ale to już w innym salonie musiałaś poprawiać?

????

Nie polecam absolutnie makijażu parmanentnego w tym salonie. Po 6 latach postanowiłam zrobić ponownie alr u kogos innego. To co usłyszałam powaliło mnie z nóg. Nie dość,że barwnik wybarwił się na rudo- pomarańczowo to jeszcze mam na całym łuku brwiowym lewym i prawym jedną wielką bliznę. Pani Sylwia powinna mieć zabrane wszystkie uprawnienia a każdej poszkodowanej kobiecie oddać pieniądze. Jeśli ktokolwiek wychodzi z jej szkolenia to nie chciałabym być jego klientką. Szkoda skóry, czasu i pieniędzy. Omijać szerokim łukiem.

@????

Szkoda, że miałaś takie doświadczenie i wyszło inaczej niż chciałaś. Próbowałaś odzyskać pieniądze za źle wykonaną usługę? Skoro to się skończyło blizną to może trzeba to gdzieś zgłosić?

Agata

Sądząc po Waszych opiniach, makijaż permanentny nie jest mocną stroną właścicielki. Zastanawiam się, jak wygląda jakoś pozostałych usług, chciałabym wybrać się na paznokcie. Wykonywałyście inne zabiegi w tym salonie? Może warto umówić się do pracownic, a nie do właścicielki, jak myślicie?

Nieznajoma22

Poprzedzając opinie poprzedniczek Pani Sylwia chwaląc się specjalizacją z makijażu pernamętnego dokumentując dyplomami na ścianach wykonała u mnie makijaż i 3 korekty , efekt nie był zadowalający. Jedna z brwi jest powyżej naturalnej brwi przy łuku brwiowym. Po roku czasu nie widać efektu makijażu ,barwnik ledwo widoczny, pozostały tylko kreski konturowe pod brwiami .Miejscami jasne białe plamy jakby pominięcie w pigmentacji. Barwnik słabej jakości, być może rozcieńczany.

Niezadowolona klientka

Nieumiejętnie wykonany zabieg wypełnienia lwiej zmarszczki.

Samata
@Niezadowolona klientka

Potwierdzam Pani Sylwia nie posiada kwalifikacji , po wykonanym zabiegu medycyny estetycznej w postaci wypełnienia zmarszczki na paragonie widniała inna usługa . Widocznie świadczy to o braku wykonywania danej usługi . Zabieg był zle wykonany co potwierdził lekarz medycyny estetycznej z ktorym się konsultowałam bo wykonanym zabiegu u pani Sylwi . W związku z podobnymi roszczeniami niezadowolonych klientek nie polecam tej pani .

NieZadowlonaOna

Chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny, które zgłaszają się na modelki do makijażu permanentnego brwi. Otóż ja byłam taką modelką. Poszłam do tej Pani z myślą, że idę do kogoś kto ma odpowiedni sprzęt jak i barwniki, które stosuje. Jednak Kursantki szkolone są chyba jakimś starym sprzętem, który szarpie skórę, po czym robią się bliznowce. Zasięgnęłam porady fachowca, ale już po fakcie, który stwierdził u mnie bliznowce. Ja nieświadoma, że coś takiego mam poszłam na kolejne 3 korekty wykonane już pod okiem Pani Sylwii. Co mnie zdziwiło to to, że po wszystkich korektach barwnik nie przyjął się tak jakbym tego chciała, właśnie w tym miejscu gdzie zrobiły się bliznowce. Pani Sylwia twierdziła, że skóra może odrzucić barwnik. Nie minął nawet rok od ostatniej korekty dokładnie minęło 7mc, a barwnik jest słabo widoczny. Za łukiem brwiowym odbarwił się na czerwono. Czeka mnie teraz zabieg laserowy, gdyż nikt nie podejmie się zrobienia makijażu permanetnego brwi na bliznowcach. Dlatego idąc do tej Pani zastanówcie się dobrze żeby potem nie żałować.

Ewelina
@NieZadowlonaOna

Skąd te kłamstwa. Pani Sylwia nie prowadzi szkoleń z makijażu permanentnego od tak długiego czasu jak Pani pisze. Tylko dokładnie od 3 miesięcy. Poza tym, niemożliwym jest, że była Pani na korekcie aż 3 razy. Czyzby konkurencja?

NieZadowolonaOna
@Ewelina

Nie konkurencja tylko osoba, która nie jest zadowolona z poziomu usług świadczonych od tej Pani. Posty na Facebooku świadczą co innego,szkolenia się odbywały ale logiczne jest że od jakiegoś czasu w związku z lockdownem nie jest to możliwe. Mój przypadek wskazuje na to, że Pani Sylwia nie stosuje się do podstawowych zasad pracy z różnymi typami ludzkiej skóry. Czyżby koleżanka?

Wanda

Szczerze NIE POLECAM !!

Asia

Czy faktycznie podczas praktyt uczy się robienia fryzur?

Anka

Profesjonalizm w każdym calu

Super miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga - Lublin

• Jak się pracuje w Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga?

Fabryka Studio Stylizacji Sylwia Gembka-Szaruga
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Krakowskie Przedmieście 36
    20-002 Lublin