Opinie o Activetime24 Magdalena Kryrowicz w Staniszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Activetime24 Magdalena Kryrowicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Activetime24 Magdalena Kryrowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activetime24 Magdalena Kryrowicz w Staniszów

Romek

Niestety wyjazd mojego dziecka nie doszedł do skutku z powodu wypadku. Powiem tylko tyle - dokładnie czytajcie wszystkie dokumenty (zwłaszcza odnośnie ubezpieczenia na wypadek odwołania wyjzdu), zanim wpłacicie pieniądze. Bo jak czegoś nie doczytacie, to nie liczcie na jakąkolwiek pomoc. Od razu zabiorą wam zaliczkę.

Kazimierz z Wrocławia
@Romek

Potwierdzam, atmosfera super na obozach, znakomita kadra opiekująca, jednak właściciel - bez możliwości załatwienia najmniejszego problemu. Nie polecam!!!

Oliwia Jelenia Gora Nowy wpis

Każdej zimy wyjeżdżam z Activ na narty do Zakopanego. Super towarzystwo, ta sama kadra instruktorska, atmosfera na ???????????????????????? i co najważniejsze szkolenie na wysokim poziomie - szczególnie w grupie Pana Roberta i Damiana.

Karolina Nowy wpis
@Oliwia Jelenia Gora

Atmosfera już na niższym poziomie. Nie polecam

Uczestnik Nowy wpis

Nie spodziewałam się że na obozie będą same małe dzieci niby przedział 7-17 ale większość to poniżej 11 roku życia. Czas zorganizowany tylko z myślą dla dzieci zero wolnego czasu praktycznie na cokolwiek na mieście, grupy narciarskie podzielone okropnie. Jedzenie i pokój spoko ale organizacja słaba.

Agnieszka Nowy wpis

Wczoraj dzieci wróciły z zimowiska. Bardzo zadowolone. Polecam

Romek

Marek AT24
@Romek

Panie Romku. Jest nam niezmiernie przykro, że z powodu wypadku jakiemu uległo pana dziecko, nie mógł Pan skorzystać z wykupionego wyjazdu. Nie mniej jednak przed wykupieniem kolonii został Pan dokładnie o wszystkim poinformowany łącznie z możliwością wykupienia dodatkowego ubezpieczenie w na wypadek rezygnacji lub skrócenia przez Pana pobytu. Koszt takiego ubezpieczenia jest niewielki, a zabezpiecza Pana na właśnie w takich sytuacji. Miał Pan również możliwość zmiany rezerwacji na inna osobę z czego również nie chciał Pan skorzystać. Uważamy Pana opinie za nierzetelną i bardzo krzywdzącą.

Ala
@Romek

Potwierdzam. Właściciel bardzo źle traktuje klientów w razie wystąpienia problemów. Totalny brak szacunku dla klienta. Nie zawiera kompromisów. Liczy się TYLKO KASA. RADZĘ UWAŻAĆ!!!

@Romek

Proszę uważać . Opieka pozostawia dużo do życzenia. Po turnusie Organizator nie odbiera telefonu. Opieka nad dziećmi na niskim poziomie, chyba że trafiłam na słaby turnus.

@Romek

Potwierdzam. Nie liczcie na pomoc przy współpracy z tym właścicielem. ODradzam

Kazimierz z Wrocławia
@Romek

Czy po rozmowie w Activetime24 Magdalena Kryrowicz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Słupsk
Tato

Narciarskie ferie w Zakopanem. Dzieci wróciły szczęśliwe. Polecam

Zosia

Na koloniach z Activ zawsze jest fajnie. Jest dużo ciekawych zajeć do wyboru. Ja najczęściej wybieram gotowanie i hulajnogi. Byłam już 3 razy i na kolejne wakacje tez pojadę z koleżankami. Zosia z Polkowic

Klient

Polecam wakacje dla dzieci. Mnóstwo zajęć, nie ma mowy o nudzie. Syn był już z nimi 5 razy. W tym roku będzie szósty.

Córka wróciła z ferii bardzo zadowolona, a co najważniejsze dla nas zaczęła ładnie jeździć na nartach. Poważne podejście do szkolenia, bardzo intensywnie - ale efekty za to są. Bardzo dobry kontakt z wychowawca, super organizacja i opieka. Polecam

Sp 6

Dziękuję za wspaniale zorganizowana zieloną szkołę mojej klasy. Rodzice i dzieci bardzo zadowolone. Ja z koleżanką również. Do zobaczenia w maju, tym razem w Bukowinie.

Vipy

Grupą znajomych jeździmy z ActiveTime24 na wakacje już od 6 lat. Mega program, super zajecia, szczegolnie Asg, spoko kadra, z roku na rok ta sama. Znamy się wszyscy jak jedna wielka rodzina. W tamtym roku 1 raz byliśmy na obozie młodzieżowym w Bułgarii. Kolejny raz było suupppeerrrr

Mariusz z Bytomia

Sylwester w Madonnie di campiglio. Hotel bardzo przyjemny zgodny z ofertą. Rezydent na miejscu pomaga w każdej sytuacji. Córka zgubiła karnet. Po zgłoszeniu w przeciągu pół godziny otrzymaliśmy nowy. Dziękujemy i do zobaczenia w marcu - tym razem w Aprice

Andrzej z rodzina

Byliśmy z nimi na nartach we Włoszech. Bardzo dobro hotel. Organizacja bez zarzutu. Cena hotelu i karnetów niższa niż w innych biurach

Kamila

Ciekawie zorganizowany (usunięte przez administratora) Jednak przy napotkaniu problemu, właściciel straszy sądem, prawnikami. Nie ma żadnej współpracy i nie ma możliwości rozmowy z Panem Damianem. Liczy się tylko kasa. A szkoda, bo przecież pod opiekę otrzymują nasze dzieci. Sceny na pierwszym turnusie - koszmarne. Zgłoszone i zignorowane.

Jak długo trwa proces awansu w Activetime24 Magdalena Kryrowicz?

Ala

Radzę uważać na zapisy umowy. Są poza wszelkimi standardami! Mogą niewypłacić kasy i jeszcze obciążyć Cię karami.

Agnieszka

Wspaniały (usunięte przez administratora) - dzieci szczęśliwe, już chcą zapisywać się na następny rok - dziękuję wszystkim za organizację, opiekę i mnóstwo atrakcji

Martyna

Oboz Łeba 24.06.2023 - było cudownie. Wychowawcy na duży plus, zajecia jak zwykle na wysokim poziomie. To mój kolejny oboz i kolejny bardzo udany. Panie Damianie, dziekuje i widzimy się zimą.

Iza

Warto z nimi pojechać. wspominam bardzo miło czas spędzony na obozach z nimi. pozdrawiam całą załogę (trochę lat minęło, wspomnienia zostały)

Nauczyciel

Dziękujemy za kolejną perfekcyjnie zromanizowaną wycieczkę. Rodzice zadowoleni, a młodzież przeszczęśliwa. Pozdrawiam i do kolejnego wyjazdu …

Krystian

Pobyt w Passo Tonale bardzo udany. Hotel na wysokim poziomie, blisko stoku. Wszystko zgodne z opisem na stronie. Cała organizacja na wysokim poziomie. Polecam

Iza mama Tomka

Dziękujemy bardzo za opiekę:-) Kolana poobijane ale obozowicze zadowoleni. Mój zgłasza chęć zjechania z Kasprowego...:-) ActiveTime24 niezmiennie niezawodne:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Activetime24 Magdalena Kryrowicz - Staniszów

• Jak się pracuje w Activetime24 Magdalena Kryrowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Activetime24 Magdalena Kryrowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Activetime24 Magdalena Kryrowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 20 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Activetime24 Magdalena Kryrowicz
4.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Słoneczna 3 lok. 1
    58-500 Staniszów