Radsas Fun Radosław Sąsiadek

Opinie o Radsas Fun Radosław Sąsiadek

Ceran Nowy wpis

Syn 1 raz jedzie w tym roku na Kaszuby ,podzielimy się po powrocie

Malgorzata Nowy wpis

Syn bardzo zadowolony, obóz Kaszuby - przygodowy. Wracamy do Radsas fun po rocznej przerwie. Polecam !! Nie było nudy.

Joker Nowy wpis

Bardzo fajne miejsce. Córka co rok jeździ na Kaszuby i bardzo jej się podoba. Super kadra,miejsce i klimat bardzo gorąco polecam....warto powierzyć swoją pociechę tak wspaniałym ludziom ????????

Nowy wpis

@Joker

Dziękujemy serdecznie za ten komentarz. Jest nam bardzo miło gdy klienci są zadowoleni i do nas wracają! :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Radsas Fun Radosław Sąsiadek?

Tak, z nimi warto rozmawiać

Aplikowałeś do Radsas Fun Radosław Sąsiadek na stanowisko Specjalista ds.rekrutacji - dla osób z orzeczeniem o niepełn? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Imprezowy 11

Najlepsze kolonie jakie może sobie dziecko wymarzyć. Syn bardzo zadowolony. Za rok napewno wróci,

Maria

Chciałabym jechać na te kolonie Radsas fun, jednak mam co do nich obawy , czy polecacie kolonie tej firmy?

Bartek
@Maria

To chyba portal dla pracowników? Ale ja polecam kolonię! Byłem uczestnikiem wiele lat. Radsas jest super: bardzo dużo zajęć, nie ma czasu na nudę, super ludzie! Polecam!

Paulina
@Maria

Wiem,że to strona dla pracowników,ale skoro już Pani pyta to moje dziecko jest na koloniach z tym Biurem Podróży i jest bardzo zadowolony. Jest wiele zajęć,nie ma czasu na nudę. Jedzenie dobre i pod dostatkiem. W przyszłym roku planujemy wyjazd w to samo miejsce,ale na 3 tygodnie.

ok

te kolonie rozwalają relacje

te kolonie rozwalają relacje

Zofia

Bardzo polecam pracodawcę. Wszystkie obowiązki są dokładnie określone, atmosfera bardzo pozytywna.

Maja
@Zofia

A na jakim stanowisku pracujesz? :) I czy możesz zdradzić jakieś szczegóły odnośnie systemu pracy, kasy? :)

Aneta

Witam, właśnie wrócił mój syn z (usunięte przez administratora) i jest bardzo zadowolony jedzenie b. smaczne zajęć sportowych bardzo dużo kadra bardzo miła wychowawca również b. fajny dodam że syn ma 13 lat i był pierwszy raz na obozie i bardzo mu się tam spodobało napewno wróci za rok już mi to zapowiedział. Pozdrawiam

JF-M

P.S. opiekun to Pan Eryk :) przepraszam za błąd.

JF-M

Dzień dobry, chciałabym wszystkim polecić kolonie Radsas Fun. Moja córka była " na Akrobatyce" jest zachwycona. Pan Arek- opiekun rewelacyjny, Pani Fotograf robiła piękne zdjęcia, super pamiątka. Mojej Ania już w 1szym dniu powiedziała, że za rok też musi przyjechać, zdania nie zmieniła do końca kolonii. Bardzo Państwu dziękuję. pozdr. serdecznie J.F-M.

Twojamamq

Dzień dobry bardzo ważne pytanie czy dzieci mogą korzystać z czajników i czy wogule są one w pokojach lub jakiś korytarzach proszę o szybką odpowiedź bo wyjazd już niedługo

@Twojamamq

Dzień dobry. Niestety nie ma w pokoju czajników i nie można mieć ich osobiście. Czajniki są w pokoju kadry i zawsze chętnie zaleją wrzątkiem, to co będzie potrzebne.

Uczestniczka

Dzień dobry. Chciałabym się odnieść do jazdy konnej do której mam zastrzeżenia. Zostaliśmy podzieleni na grupy według umiejętności. Niestety nie miało to sensu, ponieważ trenerka jazdy i tak nie zwracała na nas uwagi. Nie nauczyłam się kompletnie nic nowego. Grupa początkująca która nie umie samodzielnie jeździć potrzebowała ustawić strzemiona, a trenerka siedziała i przeglądała coś na komórce, i nie była to jednorazowa akcja. W sumie cały czas siedziała na komórce i raz na 10 minut dawała jakieś ,, rozkazy ''. Jazda trwała 40 min dziennie, a sprzątanie ponad 2 godziny. Nie jest to tylko moja opinia tylko też wszystkich dziewczyn które tam ze mną były. Jesteśmy bardzo zawiedzione. Piszę to po to by dla następnych turnusów może się coś zmieniło. Dodam tylko, że problem został zgłoszony do naszej wychowawczyni Pani Oldze ale nic to nie zmieniło. Pozdrawiam Weronika.

Madzia
@Uczestniczka

Cześć, ja też byłam na obozie jeździeckim i potwierdzam twoja opinie. Również czuje się zawiedziona. Pozdrawiam

Asia6676
@Uczestniczka

Ten (usunięte przez administratora) był starszy ! Warunki.....zajęcia nawet ok. Byłam na jeździeckim 2 turnus. No kurcze, jazda fatalna :( nie polecam ;( pozdrawiam, Asia.

Jagoda

Ponieważ to jest prawda

Radsas to totalne (usunięte przez administratora) Nie polecam. Dziecko drugiego dnia pobytu złamało sobie obojczyk i tak przez tydzień chodziło i w okrojony sposób ze względu na ból uczestniczyło w zajęciach. W tym czasie zapewniano nas telefonicznie że to tylko stłuczenie, i że wszystko pod kontrolą. Dopiero po powrocie, widząc opuchliznę i sińca zawiozłem do szpitala. Konieczna była operacja łączenia kości na drut. Totalny brak kompetencji i odpowiedzialnosci moim zdaniem.

Xyz

Wszystko ok. Dziecko zadowolone i to najważniejsze.

Rodzic

(usunięte przez administratora) All In One pod względem wyżywienia TRAGEDIA, reszta bez zastrzeżeń. Jednak ze względu na niską jakość posiłków, małe porcje - dziewczynki nie chcą więcej uczestniczyć w obozie.

Justyna

Córka wróciła z obozu z RadsasFun i jest zachwycona. Już planuje kolejne wakacje. Chwaliła warunki i atmosferę. Brak telefonów uważam za wielki plus, dzieciom i młodzieży w dzisiejszych czasach taki reset wyjdzie tylko na dobre. Był płacz i łzy, ale w dniu wyjazdu z żalu, że to koniec. Dziękujemy i na pewno skorzystamy ponownie.

Warunki bytowe dzieci są straszne,a obsługa niezbyt miła.Zdjęcia robią ładne,ale tylko tyle...

Mama80

Czy rodzice dzieci i nastolatków czytają REGULAMIN przed podpisaniem? Raczej nie, skoro krytykują to, że dzieciom odbierane są telefony. Pytanie nr dwa, czy wasze dzieci jadą na wakacje siedzieć na telefonach czy brać udział w grach i zabawach? Godzina na telefon i kontakt z rodziną to za mało? Pytanie nr trzy. Dlaczego dzieciom robi się PILOTY? W podejrzeniu o posiadanie alkoholu, papierosów , narkotyków i skradzionych przedmiotów. Tudzież za syf jaki jest w pokoju. Pytanie nr cztery. Dlaczego dzieci odsyłane są do domu? Z powodu łamania regulaminu, agresywności, picia alkoholu , chamstwa, wulgarności. Za nocne schadzki z chłopakami/dziewczynami. Dziś nie jest wymagana opinia przed wyjazdem na obóz/kolonie co miało miejsce w latach 90tych. Gdyby taka sytuacja miała miejsce wielu nastolatków i dzieci mogłoby siedzieć wakacje wyłącznie na "trzepaku". Bardzo się cieszę, że dzieci które łamią regulamin i stwarzają zagrożenie dla innych dzieciaków są wydalane z obozu.

@Mama80

"Czy rodzice dzieci i nastolatków czytają REGULAMIN przed podpisaniem? Raczej nie, skoro krytykują to, że dzieciom odbierane są telefony." Zabieranie tel. do depozytu można wziąć i nie widzę w tym nic złego gdyż faktycznie dzieci jadą odpocząć, zmienić środowisko itd., lecz wystarczyłoby poinformować-przypomnieć dzieciom w pierwszym dniu (przyjazdu), iż jeżeli będą używali tel. w czasie innym aniżeli wyznaczony np. po obiedzie "czas wolny" to wówczas opiekun może poprosić ich o oddanie tel. do depozytu. A nie zabierać mówiąc, że twój rodzic podpisał zgodę. I to ma być postawa edukacyjna?. Nie jestem nawiedzonym zwolennikiem bezstresowego wychowywania, lecz opiekun obozu powinien wyjaśnić zanim coś zrobi a nie żądać podporządkowania się!!! Również NIE POLECAM !!! tego organizatora gdyż świadomie wprowadza klienta w błąd np.: Program obozu Wiązanie, siodłanie i prowadzenie konia Jazda na lonży, stępem oraz kłusem Zajęcia dotyczące sprzętu jeździeckiego Zasady obchodzenia się z końmi oraz opieka nad nimi Zasady bezpiecznej jazdy Quizy tematyczne Budowa i rodzaje maści konia Prace stajenne Profesjonalna sesja zdjęciowa W zależności od długości turnusu gwarantujemy: "Turnus 10 dniowy – 24 godzin szkolenia jeździeckiego pod okiem instruktorów jeździectwa" Kto wie jak odczytać tekst zamieszczony przez organizatora, który zazna. "..."? Nie jest to podchwytliwe pytanie :). Może mylę się, lecz ja uważam, że mowa tu o "24 godzin szkolenia jeździeckiego pod okiem instruktorów jeździectwa" a nie jak wynika z relacji dzieci tj. że mają tylko 8h jazdy dziennie (2 x dziennie po 30 min. jazdy) + prace porządkowe-sprzątanie stajni itd. Pragnę podkreślić, że nasze dzieci jeżdżą konno od kilku lat i dlatego nie są w grupie dla początkujących. Po to jest podział wiekowy, doświadczenia itp. aby umiejętnie poprowadzić zajęcia. A tu wszystkie dzieci do jednej szuflady i według organizatora jest ok. :(

Zostaw merytoryczną opinię o Radsas Fun Radosław Sąsiadek - Gdańsk

• Jak się pracuje w Radsas Fun Radosław Sąsiadek?

Zobacz opinie na temat firmy Radsas Fun Radosław Sąsiadek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radsas Fun Radosław Sąsiadek?

Radsas Fun Radosław Sąsiadek