Opinie o Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur w Stalowa Wola

Ktoś tam jest Nowy wpis

Nie polecam tego przewoźnika jest nie kultultularny chwali się że on potrawi przewieź 3 vany w jednym do tego paczki są uszkodzone i pralaka jest porysowana i telewizor uszkodzony

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur?

Klient Nowy wpis

Omijajcie tego gościa szerokim łukiem,kłamca, oszust,naciągacz,bezczelny cwaniak paczka od drzwi do drzwi z Anglii do Polski dotarła z opóźnieniem za pośrednictwem firmy InPost za pobraniem dodatkowy kosz oczywiście płaci klient czyli koszt przesyłki razy dwa ????????????

Czy istnieje możliwość rozwoju w Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Damian

Facet jest agresywny. Straszy klientów i probuje wyłudzić dodatkowe opłaty. Absolutne ZERO

Nie polecam z całego serca,poziom kultury mniej niż Zero! Brak organizacji totalny, nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem.

Niedoszły klient
@Kasia

Tak jak pani pisze. Totalny brak kultury w w stosunku do klienta.

Krystyna
@Niedoszły klient

A można wiedzieć w czym to się przejawia? Padają jakieś wulgaryzmy? Bardzo nie lubię takich ludzi.

Zenon
@Kasia

Dokładnie jest tak, jak Pani pisze. ZERO kultury, chamstwo i straszenie. Z DALEKA od tego chama.

Tom

Przewoznik dramat nie polecm

Tululu

Potwierdzam, przewoźnik tragedia

Armando
@Tom

Dlaczego pod kazdym niciem kryje sie ten sam adres mailowy ? Czyzby konkurecja?

Beata Robak
@Tom

Telefon o wartości 3500 zł przewoźnik odebrał ode mnie z biura w Dzierżoniowie miał zabrać ten telefon do Anglii dwa tygodnie temu. Telefon miał być w sobotę odebrany w czwartek, oczywiście nie dotarł zadzwoniłam właściciel przekazał że paczka jest w magazynie UK będzie w następny weekend dziś dzwonię jest niedziela bo miał być kurier i telefon miała siostra odebrać, paczka niby zaginęła usłyszałam w słuchawce Mazur zaczął krzyczeć co ja sobie wyobrażam on nie jest (usunięte przez administratora) i powiedział, że zabiera tą paczkę z telefonem z powrotem do Polski dlatego iż nazwałam go (usunięte przez administratora) nadmienię iż na telefon czekało dziecko Nie polecam nie wiem czy telefon odzyskam jutro zgłaszam sprawę do prokuratury Omijajcie tą firmę i tego człowieka z daleka Firma pszczółka ni jak ma się do tego owada nazwa pasująca do tej firmy brzmiała by inaczej Nie polecam nie polecam

@Beata Robak

To naprawdę dziwna sytuacja, ciekawe co z tym telefonem się stało w końcu, myślisz, że ktoś go po prostu ukradł albo im się uszkodził i boją się przyznać?

@Urszula

Napisał że paczka się znalazła lecz jak powiedziałam że dobrze i poprosiłam by siostra jak będzie odbierała Paczkę zanim odbierze to ją rozpakuje on się odpalił i napisał skoro ja go oskarżam paczka wraca z powrotem do Polski Nie wiem czy będzie, czy będzie cały tel nie mam pojęcia Był 2 tyg w UK nie dostarczony dalej nie wim

@Urszula

Rozumiem, to naprawdę chora sytuacja, czekam w takim razie na informację, ciekawa jestem jak to się zakończy. 3,5 tys piechotą nie chodzi niestety.

Wiktoria

Szkoda że na forum pracowniczym są same opinie od klientów, bo chciałam dowiedzieć się kilka rzeczy. Chętnie złożyłabym tam CV, nie wiem tylko jak z zarobkami i atmosferą w firmie. Jestem po logistyce, myślicie, że mam szansę?? Chociaż nie wiem co zrobić, bo klienci nie mówią tu zbyt dobrze o firmie.

Aga

Korzystalam z uslug tego przewoznika w ubieglym tygodniu i nie mialam zadnych problemow.Przesylka dotarla zgodnie z obietnica po paru dniach.

Aga

Miałam dostać potwierdzenie na maila co i jak, nikt się do mnie nie odezwał. Czekalam 3 dni! Nawet dobrze się stało bo po przeczytaniu opinii stwierdziłam że jechać już mi się Odechialo.

Rafał

Ostatnie opinie o Przewozy Pszczółka były pisane przez klientów. Ciekaw jestem co dla odmiany sądzą pracownicy tej firmy, ile tu można zarobić i jakie są godziny pracy. Liczę na Wasze wpisy, każda szczera opinia jest bardzo ważna.

klient

bezczelna , chamska obsługa , ktora jara fajki w aucie jeden za drugim

Gusman

Nie Polecam w żaden sposób jeżeli ktoś chce jechać jako pasażer.To nie jest firma Ktora zajmuje sie przewozem osób. Niewygodnie.Szef jest kłamcą i cwaniaczkiem.nie dajcie sie nabrać. Wybierajcie inne firmy jeśli ktos chce jechac do Angli lub Polski.

Daniel

Nie polecam w żaden sposób tej firmy moja paczka leżała ponad tydzień na magazynie w Polsce jak dzwoniłem do tego gościa to cały czas muwi że nie wie co się dzieje z moją paczka jak ją otrzymałem cała była rozerwana i wszystko w niej przewrócone masakra jakaś jak powiedziałem że nie będę więcej korzystać z waszych usług to on do mnie nie pierwszy nie ostatni dziwny gość??

Armando

goronco polecam korzystam od lat i bez żadnych problemów

Rafal

Odradzam I szczerze nie polecam jechalem z Polski do Angli 40 godz. z czego jeden dzien panowie rozwozili paczki od drzwi do drzwi, z ludzmi w aucie ,kierowca (nie mily) na pytanie kiedy bedziemy na miejscu mowil caly czas nie wiem ,oboje kierowcy palili w aucie przez cala droge!!! nie wysadzili mnie w umowionym miejscu bo nie potrafili znalesc dworca w centrum miasta!!!nie polecam chyba ze ktos jest masochista

Łukasz

Zwykli (usunięte przez administratora) zamawiałem przewóz u nich i mimo ustaleń nikt nie przyjechał po mnie. Dzwonilem do biura po kilka razy i już nikt nie odebrał ode mnie telefonu. OMIJAJCIE ICH Z DALEKA. A SPRAWĘ IM I TAK ZAŁOŻE BO MAM EMAILE.

Renata

Witam, nie polecam tej firmy jeżeli chodzi o przewóz paczek,przesyłka nadana z Polski do Anglii nie dotarła, ponoć była dostarczana dwa razy ale ponoć nikogo nie zastano w domu gdy tym czasem moja synowi ja jesteśmy cały czas w domu. NIE POLECAM. Moje sugestie (usunięte przez administratora) Jeżeli "nikogo nie ma w domu" proszę nie zapominać że są telefony.

Zostaw merytoryczną opinię o Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przewozy Pszczółka Bartłomiej Mazur
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 1-Go Sierpnia 1 lok. 23
    37-450 Stalowa Wola