Opinie o Butik Dajana Oryszewska w Oborniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Butik Dajana Oryszewska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Butik Dajana Oryszewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Butik Dajana Oryszewska w Oborniki

Diana Nowy wpis

Zamówiłam odzież 19.04, ale z powodów osobistych musiałam ja anulować. Anulacje złożyłam 24.04 finalnie nie doszło do jego realizacji, nie została nadana przez firmę kurierską. Dn. 25.04 zostałam celowo wprowadzona w błąd i otrzymałam informacje, że zwrot pieniędzy został zwrócony. 29.04 dostałam kolejną informację, że moja paczka została nadana mimo tego, że, anulację zgłosiłam przed jego zrealizowaniem. Czyli w środę 24.04. Paczka zgodnie z rozmową ze sklepem miałam anulować lub jej po prostu nie odbierać tak też zrobiłam pare minut po wysłaniu została przeze mnie anulowana. Otrzymałam kolejną wiadomość 'Witam informujemy o zwrocie w realizacji za opóźnienia przepraszamy bardzo prosimy spodziewać się zwrotu w dniach 2-6.05 Pozdrawiam serdecznie ' Zwrotu nadal nie otrzymałam, ale dostałam kolejną informację, że do poniedziałku dostane zwrot, którego nadal nie otrzymałam.

Nie polecam zakupów na tej stronie. Zero jakiegokolwiek kontaktu. Zamówienie złożone i oplacone 06.04. Po 2 tyg dotarło niekompletne(zamówione 2 komplety na kwotę 450 zl). Brak jednego z zanlnawianych towarów. Drugi odesłany i dostarczony na adres firmy.Do dziś dnia Brak zwrotu gotówki. Czekam do końca tyg i zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta oraz na Policje.

Paula Nowy wpis

Ostrzegam przed zakupami na stronie Voga fashion nie można się doprosić wysyłki ani zwrotu gotówki. Pani tylko zwodzi że wyjdzie jutro i tak non stop. Zwykła ściema ,jeśli nie chcecie stracić swoich pieniędzy to nigdy tam nie kupujcie. (usunięte przez administratora) i tyle!! Od dwóch tyg nie mam paczki i zwrotu. Sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Aneta Nowy wpis

Ostrzegam! Nie dostałam zamówienia ani zwrotu gotówki. Sprawa zgłoszona na policję

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Butik Dajana Oryszewska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Milenacisielska

Ostrzegam przed zakupem w tym butiku po 3 tygodniach nie otrzymałam zamówionej rzeczy zwrotu gotówki również sprawa trafiła na policję

Kmc

Nie polecam żadnych zakupów, dwa tygodnie obietnic ,dopiero po informacji o złożenia zawiadomienia na policję otrzymałam zwrot pieniędzy z całkowicie prywatnego konta

Szymon

Kolejny raz dostałem paczkę, której zawartość nie zgadzała się z zamówionym towarem. Na wiadomości mailowe nie odpisuje, a przez telefon składa obietnice, które nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Butik Dajana Oryszewska - Oborniki

Butik Dajana Oryszewska