Opinie o Zenon Sadzik KTK Meble w Krogulcza Sucha

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zenon Sadzik KTK Meble. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zenon Sadzik KTK Meble o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zenon Sadzik KTK Meble w Krogulcza Sucha

Wioleta Nowy wpis

Absolutnie nie polecam!!! Tutaj nawet nie można mówić o braku profesjonalizmu, bo takiego terminu jak "profesjonalizm" to ten Pan w swoim słowniku nie posiada. Oczywiście brak kontaktu, trzeba dzwonić z obcych numerów, żeby Pan łaskawie odebrał, po czym tłumaczy się milionem wymówek o złych podwykonawcach. Z całym szacunkiem , ale to Pana problem, a nie osób, które u Pana zamawiają!!! Coś co miało trwać miesiąc trwało, trwało pół roku, a ostatecznie zamówienie nie zostało zrealizowane do końca. Nawet pracownicy tego Pana twierdzą, że kłamie jak mało kto. Wielkim błędem jest wpłacanie temu Panu należności przed ukończeniem prac. Meble niewarte tak chorej ceny przy takiej obsłudze. Panie Zenonie i coś do Pana: "Cygan raz przez wieś przechodzi"!!!

Serdecznie, z całego serca polecam firmę KTK Meble , w szczególności szefa- Pana Zenona. Meble wykonane perfekcyjnie , jestem bardzo zadowolona. Pan Zenon to miły, pomocny, przykładający się bardzo dokładnie do swojej pracy mężczyzna.Umie wysłuchać klienta, słucha tego czego oczekuje klient. Ceny nie są wygórowane, wszystko jest do uzgodnienia. W moim przypadku okazał się również "złotą rączką ;) " , polecił mi innych również profesjonalistów, którzy przyczynili się do tego, że moja kuchnia wygląda jak z bajki. Szczerze mogę powiedzieć, że jest to firma na medal! Nasza współpraca jeszcze się nie zakończyła... I jestem przekonana, że będę tak samo zadowolona z innych mebli , które razem z Panem Zenonem mamy w planach zrealizować, jak z mojej przepięknej kuchni.

Zostaw merytoryczną opinię o Zenon Sadzik KTK Meble - Krogulcza Sucha

Zenon Sadzik KTK Meble