Opinie o Jürgen Seidler Business Training&Consulting w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jürgen Seidler Business Training&Consulting. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jürgen Seidler Business Training&Consulting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jürgen Seidler Business Training&Consulting w Ostrów Wielkopolski

Jerry Nowy wpis

Nie radzę wchodzić w żadne interesy z tym człowiekiem.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Jürgen Seidler Business Training&Consulting? Chętnie zatrudniają?

Byly Pracownik Nowy wpis

Chodzi ostatnio do EFM poszukuje inwestoroów do firmy Denysa Nagla. Już to widzę!!! W firmie tej szukała go nawet policja. Ukraińców zatrudniał a potem im nie zapłacił. Biedni ludzie.

Poszkodowany 100 Nowy wpis

Katastrofa. Wszystko jest dokladnie jak opisuja poprzednicy. Osoba, ktora nie jest wyplacalna, manipulujaca, oszukujaca, krecaca, w blad wprowadzajaca. (usunięte przez administratora) wszystkich jak sie tylko da. Jego dzialania powoduja ogromne szkody. Ukrywa sie ze wszystkim. Finansuje pseudobiznesy pieniedzmi, ktore wyciaga od swoich niby wspolnikow. Jest to osoba, ktora juz dawno powinna siedziec - albo za kratami, albo w psychiatryku. Oby ktos z nim zrobil porzadek. Najlepiej jeszcze dzis. Zadne biura nie istnieja. Zadne hotele nie istnieja. Zadne biznesy nie istnieja. Tylko i wylacznie wyludzanie od ludzi pieniedzy. Pytacie sie, czy wyplaca pieniadze pracownikom. Jakim pracownikom. Jak on podstawia slupy za ktorymi sam stoi. Ponadto gdzie tylko sie da to nie placi im. To jest najwieksza (usunięte przez administratora) swiata. Zadna osoba, ktora poznala tego czlowieka, nie bedzie spala spokojnie. Zadnych przelewow, zadnej gotowki. Nic. Zero. Uciekajcie jak najdalej. Umowy nic nie daja. Kazdy kto moze niech ucieka jak najdalej. A najlepiej jest poszukac osoby poszkodowane i zrobic pozew zbiorowy. Tylko oczywiscie jego wspolnik adwokat pewnie ma wtyki i zanim cos sie ruszy w Ostrowie, to juz pewnie bedzie mial cynk i zwieje. Do niemiec nie wroci bo go tam szukaja, w Polsce moze wyjedzie w inne miejsce. Kto to wie. Potrzebny jest na tego czlowieka ciezki kaliber, ktory w ramach prawa zrobi to, co juz dawno powinno czekac tego czlowieka. Mianowicie wiezienie. Udaje poszkodowanego. Kreci. Klamie. To jest masakra. Ludzie po kontakcie z tym czlowiekiem wychodza z tej znajomosci mocno poturbowani.

Aśka

Trzeba znać j. niemiecki ?

@Aśka

Nie. Jurgen Seidler mówi po polsku. Jeżeli mówi, że nie potrafi albo nie rozumie to proszę mu nie wierzyć i najlepiej nie wchodzić w żadne interesy z tym człowiekiem.

Paulina
@Poszkodowany

Dlaczego lepiej nie wchodzić w interesy z nim?

Poszkodowana
@Paulina

Ponieważ ten człowiek uważa, że wprowadzanie ludzi w błąd i wykorzystywanie ich jest ok. Ponieważ notorycznie kłamie i wprowadza innych w błąd w celu korzystania korzyści finansowych. Nie ma PESEL, adresu zameldowania więc nie zostanie poddany odpowiedzialności jak coś zrobi na terenie Polski. Jest to człowiek, który bez skrupułów potrafił ze swojej partnerki, prowadzącej szkołę jogi, zrobić prezesowa swojej spółki tylko po to by na nią spadla cala odpowiedzialność za oszukiwanie sądu, komornika itp. czy też w momencie kiedy on będzie (usunięte przez administratora) innych a oni będą się doszukiwać zadośćuczynienia. Mówi kwiecistym językiem ale wszystko co mówi to nieprawda. Każdy kto go wspiera czy też z nim współpracuje powinien/powinna się wstydzić.

@Poszkodowana

Co ty mówisz. :( Biedna partnerka w takim razie... Ale to on w Polsce mieszka? Bo skoro peselu podobno nie ma ani meldunku to chyba długo tu być nie może?

Poszkodowana
@Weronika

Mieszka od jakiś 7 lat. Na pewno jeszcze dwa lata temu mieszkał z partnerką w Ostrowie Wlkp. Czy nadal tak jest tego nie wiem. Partnerka jak do tej pory wspierała partnera, z resztą tak jak i jego wspólnicy, miedzy innymi znany ostrowski adwokat i były kandydat na prezydenta Ostrowa. Wystarczy sprawdzić wpisy do rejestru firmy JSBTC albo spółki Pegamos by zrozumieć kto z kim i jak jest powiązany.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jürgen Seidler Business Training&Consulting, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury

Jaki jest okres rozliczeniowy w Jürgen Seidler Business Training&Consulting? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

dlb

nie kiedy, ale czy można spodziewać się wynagrodzenia. życzę cierpliwości i powodzenia

Krris
@dlb

Można wiedzieć jakiego działu pracownik?

Iza

Przestrzegam wszystkich przed współpraca z tym człowiekiem. Jego intencje nie są czyste

Beata
@Iza

Możesz powiedzieć coś więcej? Co to znaczy, że jego intencje nie są czyste? Tutaj w komentarzach piszą o braku kontaktu i o niewypłaconym wynagrodzeniu. Też miałaś takie doświadczenie?

@Beata

tzn. że świadomie, w sposób przemyślany, bez skrupułów i w szczególności w celu czerpania korzyści finansowych wprowadza ludzi w błąd. Potem udaje, że problemu nie ma albo, że to nie jego wina, bądź też obiecuje, że pieniądze się znajda ale trzeba poczekać. I tak bez końca. Poszkodowani, tacy jak ja, albo nigdy nie odzyskują pieniędzy albo odzyskują ich jakiś mały procent.

Weronika

I Tobie udało się cokolwiek odzyskać czy należysz do tej pierwszej grupy? Ostatecznie wyszło tak, że nie dostałeś obiecanego wynagrodzenia i przez dłuższy czas wodził Cię za nos czy jak to konkretniej w Twoim przypadku było?

dast

ZWYKŁY ZŁODZIEJ. ZABEZPIECZONY PRZED WIERZYCIELAMI. NIC NA SIEBIE! Po dwóch latach komornik poddaje się. Tylko gotówka, i to z góry.

@dast

Zgadzam się w 100 %. Nic dziwnego, że udaje mu się uniknąć odpowiedzialności skoro jego adwokatem jest wspólnik w spółce. Warto zwrócić uwagę na to kto w spółce Pegamos jest, jakie osoby i jakie fundacje i inne powiązane firmy aby uniknąć innych niemiłych niespodzianek. Każda z tych osób wie kim on jest i gdzie można go znaleźć ale nie można na ich pomoc liczyć skoro same czerpią garściami ze współpracy z Jurgenem Seidlerem. Przykro patrzeć na to ile niedobrego ten człowiek ludziom wyrządził.

Weronika

Przykre są te wszystkie opinie dotyczące firmy i prowadzonych przez nią kursów. Podobno jakiś okropny stosunek ma do swoich pracowników i do tego niby wyciągnął od kogoś hajs i urwał kontakt. Czy serio w ten sposób wyglądają kursy prowadzone przez to firmę? W ogóle jakikolwiek się odbył czy te komentarze o oszukiwaniu klientów faktycznie są prawdziwe?

wszystkie niestety są prawdziwe

@Adam

I mimo to wciąż zdobywa nowych klientów?

swan
@Weronika

wszystko co złe napisane o tym człowieku, jest prawdą to nie jest nienormalne, że nie wstyd mu pokazywać się publicznie i że jeszcze nikt nie zrobił z nim porządku (usunięte przez administratora)

@swan

Myślicie, że ten Pan ma pojęcie o istnieniu tego forum? Bo ciekawa jestem czy zabrałby wtedy głos tutaj w tym wszystkim

@Weronika

Biorąc pod uwagę z kim ten człowiek jest w spółce i kto mu prawnie doradza (były kandydat na prezydenta ostrowa) to nic dziwnego, że ma w pogardzie wszystko i wszystkich. Podaje się za wpływowego biznesmena i stara ludzi wciągać w różnego rodzaju interesy obiecując świetlaną przyszłość. Od innych osób pożycza pieniądze i nie oddaje. Innych zatrudnia i im nie płaci. Wynajmuje, pożycza, kupuje np. samochód i obiecuje ,że zapłaci na czas i nic z tego. Udaje, że jest miły, zainteresowany tobą, że chce tobie pomóc i pomóc innym, ale tak naprawdę we wszystkich rozmowach jakie z nim prowadzisz on wyszukuje informacji, które pomogą mu we wprowadzeniu cię w błąd w celu korzystania korzyści finansowych. Historie jakie opowiada maja za zadanie wprowadzić dezinformacje i sprawić, że się mu zaufa po czym on zrobi swoje a następnie będzie udawał głupiego, jakby nigdy nic się nie stało. Notorycznie kłamie, tak bardzo, że koniec końców sam się w tym wszystkim gubi i dopiero wtedy zauważasz, że cię oszukano - jak już jest za późno, Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tymi ludźmi.

Należy unikać wszelkich kontaktów z Jurgenem S., firmą JSBTC i spółką PEGAMOS. Człowiek ten to (usunięte przez administratora) Wszystkie osoby współpracujące z tym człowiekiem, a przynajmniej z jego najbliższego grona należy również omijać szerokim łukiem. Z tego co wiem JSBTC widnieje w krajowym rejestrze dłużników oraz ciągle obowiązuje jest nakaz egzekucji komorniczej wydany przez sad rejonowy w ostrowie wlkp. Lista osób (usunięte przez administratora) przez wspomnianego JS jest długa. Dziwę się, ze osoba bez adresu zamieszkania oraz numeru PESEL po tak wielu dokonanych oszustwach wciąż może działać swobodnie na terenie Polski. Wszystkim oszukanym polecam poinformować prokuraturę. Być może im więcej osób będzie miało odwagę o tym poinformować tym większa będzie szansa, że w końcu cos z nim i jego szajką zrobią.

(usunięte przez administratora). Każdy kto wchodzi w współpracę z tym człowiekiem naraża się na ogromne straty materialne oraz straty nerwów.

Poszkodowany

Uciekajcie jak najdalej od tego człowieka! Najlepiej zero kontaktu, jeżeli nie chcecie mieć zmartwień i problemów! Człowiek oderwany od rzeczywistości. Krętacz jakich mało! Zero pracy lub współpracy z tym człowiekiem!!!!!!!!!

Joanna

proponuje uważać , wyciąganie kasy i brak kontaktu

Czy w Jürgen Seidler Business Training&Consulting jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dlb

Jak długo upominasz sie o wypłatę, to wreszcie dostaniesz. Nie polecam.

klient

Tragiczna współpraca. Szkoda nerwów na wchodzenie w jakiekolwiek relacje z tym człowiekiem

Pegamos klient

Nie znam nawet 1 osoby, ktorej by ta firma pomogła, znam za to mnostwo osob, które ta firma skrzywdzila i to dość dotkliwie, a smród się ciągnie. Zapis na panią Monikę to również tanie chwyty, ponieważ głównym dowodzącym na pokładzie jest pan Jurgen S. Obywatel pochodzenia niemieckiego. Wyjątkowy krętacz, który nie naprawil zadnej wyrządzonej krzywdy, a oszukal juz na terenie Ostrowa Wlkp chyba wszystkich, ktorych mogl oszukac. Kwoty nie zaplaconych rachunkow, na rzecz podmiotow z ktorych korzystal Jurgen S. siegają dziesiątek tysiecy zl(to jedynie te o ktorych mi wiadomo, sa pewnie inne) . Jakakolwiek wspolpraca z tym czlowiekiem grozi wysokimi stratami finansowymi, a swiadczenie pracy na jego rzecz grozi nie wyplaceniem wynagrodzenia. Przestrzegam glownie przedsiębiorcow, ktorych ten czlowiek zwyczajnie okrada.

wykonawca
@Pegamos klient

Zgadzam się w 100%. Miałem do czynienia z tym krętaczem i nikomu nie życzę jakiegokolwiek kontaktu z nim

Wiesław
@wykonawca

Możesz powiedziec coś wiecej , własnie dostałem od nich oferte

Nie polecam współpracy z tym człowiekiem. (usunięte przez administratora) jakich mało

Zostaw merytoryczną opinię o Jürgen Seidler Business Training&Consulting - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Jürgen Seidler Business Training&Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Jürgen Seidler Business Training&Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jürgen Seidler Business Training&Consulting?

Jürgen Seidler Business Training&Consulting
  • Raszkowska 29