Opinie o Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych w Wieszowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych w Wieszowa

Były_Pracownik Nowy wpis

Ja mam całkiem inne doświadczenia z tą firmą. Co prawda już tam nie pracuję bo chciałem robić w życiu cos innego, ale dobrze wspominam tą robotę. Nie mogłem narzekać- byłem zadowolony, atmosfera oki, zarobki mogły być. Jak się zostawało dłużej albo się w sobotę przychodziło to można było sobie dorobić. Dużo zależało od tego z kim się pracowało w zespole i jaki charakter pracy był wykonywany. Ciężko bywało jak dostałeś kompana do pary co się obijał- wtedy odwalaleś za niego robotę bozadanie przydzielone w danym dniu trzeba było zrobić. Poszedłeś na urlop, inny jeździł twoim autem i zaś sprzątanie. Niekórzy kumple to tacy syfiarze ale żyć trzeba a jak coś powiesz to mówią ci że to nie twoje auto i nie przejmuj się tym. A ja tak nie umiem- jak coś robię to czuję się odpowiedzialny za to co robię. Już nie wspomnę o uszkodzeniu samochodu podczas mojej nieobecności. Ogólnie polecam ale z niekórymi osobami z którymi pracowałem to już bym się nie chciał się więcej spotkać na jednej robocie- lesery i kombinatory. Za takich gagatków trzeba było wszystko robić. Moim zdaniem szefostwo powinno ciąć premie takim udawaczom a przydzielać ją tym, co sie starają i robią dobrze swoją robotę.

Pracownik Nowy wpis

To tak naprawdę firma WieszowaNET. Wypłaty na czas i bez żadnego problemu i to jedyny plus. Brak przestrzegania bhp, szefowie nie nadający się do zarządzania ludźmi. Zawsze coś nie tak, zawsze jakieś pretensje. Niestety, zastrzeżenia nigdy nie będą przekazane osobie której to dotyczy tylko wszystkim do okola za plecami. Wypłata to najniższa krajowa, reszta pieniędzy pod stołem. Narzędzi brak, a jak już są to w opłakanym stanie i trzeba improwizować.Samochody to strach jeździć, przegląd przechodzą w zamian za darmowy abonament. Zima, -20, śniegu po kolana to żaden problem do szefostwa, aby skakać po drabinie i dachach. Klient dzwoni, że się spóźni 2 h i chce odwołać instalacje? To wina pracownika. Nielegalne wieszanie kabli po drzewach, latarniach to żaden problem, nielegalne kopanie w prywatnych działkach? to również żaden problem. Rzadko kiedy jest coś robione legalnie, tak naprawdę wszystko po ciuchu i jakoś to będzie, a tłumaczyć się muszą pracownicy (np przed strażą miejska, policja czy urzędnikami miejskimi) Warto, również zwrócić uwagę na pracowników biura (zastraszonych, lub przekupionych) którzy tylko czekają na potkniecie, któregoś z pracowników, aby przypadkiem opisać to na forum pracowniczym. Jest również Rudy jegomość, najgorszy sort pracownika z jakim się spotkałem. pracuje na serwisie i uważa się za najmądrzejszego na świecie. Najbardziej wredna i chamska osoba jaką w życiu spotkałem.

Czy twoim zdaniem firma Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych w miejscowości Wieszowa to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych - Wieszowa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Alicja Maniera Maniera Service Biuro Usług Komputerowo-Internetowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Dworcowa 40
    42-672 Wieszowa