Opinie o Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B. w Mieroszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B. w Mieroszów

Marek Nowy wpis

A ja kupiłem citroena C5 z 2007 roku przejechałem na m 140 tys w dwa lata i jestem mega zadowolony. Polecam tego sprzedawcę.

Opel Nowy wpis

Lucjan B. "Gold Car" to (usunięte przez administratora)polegająca na sprzedaży jeżdzących wraków, czyt. (usunięte przez administratora) - aut powypadkowych, z naruszonymi osiami. W marcu 2023 roku w/w sprzedał model Opel Astra 3, w którym pękła przerdzewiała oś przednia tuż po drugim wyjeździe na autostradę, co doprowadziło do poważnego wypadku z wielokrotnym dachowaniem. Kierowca oraz pasażer feralnego auta przeżyli cudem, jedynie dzięki umiejętnościom kierowcy, ich zdrowie zostało nadszarpnięte na wiele lat. Podczas wypadku nie zadziałały nawet poduszki powietrzne. Powyższy proceder sprzedaży aut z wadami ukrytymi ma miejsce od lat, a każde sprzedane przez niego auto to zagrożenie dla zdrowia i życia kierowcy, pasażerów oraz osób trzecich. Lucjan oprócz sprzedaży aut, które nadają się jedynie na złom, lubuje się również w (usunięte przez administratora) podatkowych - tj. zapłata winna być w gotówce (usunięte przez administratora) a na fakturze zostaje wpisana mniejsza kwota, aby nie zapłacić podatku, co tłumaczy "obustronną korzyścią". Przykładem jest powyższy sprzedany opel, który kosztował 16 tysięcy, zaś na fakturze zostało wpisane jedynie 9,5 tysiąca. Uprzejmie przestrzegam przed tym człowiekiem każdego z osobna, ponieważ nikt nie zasługuje na (usunięte przez administratora)lub utratę zdrowia poprzez napędzanie chorego biznesu tego człowieka.

Liliana Nowy wpis

Sprzedawca sprzedaje auta powypadkowe, kłamie że są nieruszone itp. Sprawa idzie do sądu.

Firma sprzedaje samochody?

Tomasz Nowy wpis
@Marek

Trupy sprzedaje a nie samochody.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Ferdek

Akurat to forum pracownicze nie jest właściwym na wpisy klientów!

Tomasz
@Ferdek

Jest też opcja "klient". Przed tego rodzaju (usunięte przez administratora)należy ostrzegać wszędzie gdzie się da.

Marian

Jestem bardzo zadowolony. Kupiłem auto takie jak w opisie w bardzo dobrym stanie. Wszystko zgodnie z opisem. Sprzedający bardzo rzetelny.

Tomasz
@Marian

Jakie auto? Który rok? Sam sobie dajesz pochlebne opinie (usunięte przez administratora)?

R.

Auto kupiłem w marcu 2020. W ogłoszeniu samochód bezwypadkowy, świetny stan, beznakładowy. W rzeczywistości auto po naprawach blacharskich, wyeksploatowane, z rdzą na masce zamaskowaną jakąś plastyczną substancją. Koszty napraw jakie już poniosłem to ponad 5 tys. Obecnie sprzedawca nie poczuwa się do odpowiedzialności z tytułu rękojmi, sprawę kieruję do sądu. Uwaga na oferty od tego pana.

Półtora roku temu zakupiłem w tym komisie Peugeot 307. Po tygodniu okazało się, że ma uszkodzoną głowicę (rozsypała się pompa oleju). Pan zaproponował udział w kosztach naprawy (w naiwności zgodziłem się na to zamiast zwrócić mu tego trupa [podstawa prawna wady ukryte, rękojmia]) nie szczędząc pieniędzy wymieniłem rozrząd, pompę oleju, pompę wody do tego styrane sprzęgło. Po miesiącu a auta zaczęło kapać z każdej strony (uszczelka pod głowicą) po kolejnym miesiącu rozjechały się mapy wtrysków (kilka razy ustawiane, żaden warsztat nie jest w stanie tego ogarnąć wieszczą awarię cpu), o pozostałych awariach mógłbym napisać esej. Kupowałem auto jako niebite z przebiegiem 180 000 AUTO JEST PO DWÓCH SZKODACH CAŁKOWITYCH A OSTATNI PRZEBIEG ZAREJESTROWANY TO 380 000. Kochani wystarczy sprawdzić VIN na (ja polecam www.autodna.pl ale na gov.pl też się da). Mam nadzieję, że moja opinia uchroni następnych przed tym... i ... .

Zostaw merytoryczną opinię o Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B. - Mieroszów

Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B.
  • Wojska Polskiego 10
    58-350 Mieroszów
  • NIP: 8861131133 REGON: 020173860

Błażejowski Lucjan Szczepan Gold Car L.B.