Opinie o Alfa Serwis Marcin Kiebduj w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfa Serwis Marcin Kiebduj. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfa Serwis Marcin Kiebduj o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Serwis Marcin Kiebduj w Częstochowa

Jakie godziny pracy obowiązują w Alfa Serwis Marcin Kiebduj?

Marcin Kiebduj Nowy wpis

elastyczne. Czasem Kończy się wcześniej. Czasem utknie się w korku i zostanie się dłużej. Nadgodziny do odbioru.

@Pracownik Nowy wpis

Praca bywa fajna i bywa męcząca. Pensja mogłaby być wyższa ale nigdy nie miałem problemu z płatnością. Minus taki że nadgodziny trzeba odbierać.

Jak długo czekaliście na odzew z Alfa Serwis Marcin Kiebduj? Oddzwaniają zawsze?

Marcin Kiebduj Nowy wpis

Oddzwaniamy tylko do wybranych kandydatów.

Pracowałem w firmię przez rok czasu, moim zdaniem warto spróbować swoich sił, różne projekty, mniej lub bardziej ciekawe, podczas pracy można złapać dużo kontaktów z klientami, jeśli pracę wykonujemy szybko i sprawnie często możemy skończyć pracę wcześniej, chociaż zdażają się dni, gdzie nie ma nas cały dzień w domu. Szef bardzo w porządku da się dogadać, jak i również z współpracownikami. Minusami są zarobki oraz po czasie monotonia, zlecenia często są takie same.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Alfa Serwis Marcin Kiebduj? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Jaka atmosfera jest między działami w Alfa Serwis Marcin Kiebduj?

Drakhu

Jest spoko, pracuje od kilku lat i nie narzekam, pozytywnie ;)

Czy jest możliwość pracy w Alfa Serwis Marcin Kiebduj na część etatu?

Marcin Kiebduj

Tak. Można negocjować warunki. Jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Jolanta
@Marcin Kiebduj

przyjmuje Pan może na staże do siebie do warsztatu ? szukam czegoś dobrego dla syna a o pana firmie są tutaj dobre opinie więc może się czegoś nauczy ?

@Jolanta

Nie świadczymy usług stacjonarnych tylko usługi z dojazdem do Klienta. Staż niestety nie jest możliwy.

@Marcin Kiebduj

A skąd pomysł na tak ciekawy model schematu pracy? Bo jednak standardem wydaje się przyjazd do firmy w celu naprawy. Firma od samego początku działa w taki sposób?

Tak

Obecny pracownik

Firma ma plusy i minusy Minusy - Dość niskie pensje. - Praca planowana jest z dnia na dzień. Czasem ciężko coś zaplanować. Ranki bywają nerwowe. - Szef dość roztrzepany. Często muszę się przypomnieć o jakiś ustaleniach. Ale nigdy się nie wyparł tego co ustalaliśmy. - Samochody firmowe są mocno wyeksploatowane. Plusy - Fajna ekipa - Samochód firmowy do dyspozycji 24/7 - Szef jest uczciwy i prawdomówny. - Są premie choć niskie i nieregularne. - Często można skończyć pracę wcześniej albo załatwić coś w trakcie pracy. - Praca jest łatwa i fajna. Nie trzeba żadnej specjalistycznej wiedzy czy znajomości języka. - Miłe Panie w Koordynacji. :)

nick
@Obecny pracownik

Jakieś konkrety, na jaką kasę można liczyć? Umowa o pracę czy inna forma zatrudnienia?

Taczka

Rzeźba bez Kasy i doświadczenia tylko jako podwykony działają - brak przepływy pieniędzy albo uciekają gdzieś inndziej. Tam jest tylko szukanie podwykonawców jak nie znajdzie się to nie zrobią nic Klientom również odradzam w trosce o waszych klientów.

@Taczka

brak mi słów. Firma jest na rynku od 2010 roku czyli 11 lat. Zatrudniamy około 40 pracowników obsługujemy teren całej Polski a ty mi piszesz o Rzeźbie bez doświadczenia? Paweł - bo za pewne o Ciebie chodzi. Czy ty nadal nie rozumiesz czemu zostałeś zwolniony? Przez 3 lata nie nauczyłeś się czytać procedur. Nawet nie wiesz gdzie one są. 25 razy byłeś na zleceniu i za każdym razem dzwonisz do kierownika pytać jak się wymienia Router. Inni technicy prosili żeby cię zwolnić bo mieli dość ciągłego poprawiania po Tobie. Pozdrawiam

Paw
@Marcin Kiebduj

Nie kompromituj się publicznie tylko zacznij szanować ludzi i płacić

@Paw

Więc jednak. Pozdrawiam

Do dzisiaj nie zapłacił. Już nawet nie myśle o tym gościu. Narobiłem mu sporo interwencji a marnej kasy brak.

@Pracownik, to słabe. Jaką mieliście formę współpracy? Byłeś na B2B, czy jakiś typ UOP?

@Marta

Czy to istotne? Fakt, ze kasy brak do dzisiaj

Marcin Kiebduj

Bardzo dziwi mnie ta opinia. Ze wszystkimi jestem rozliczony. Nie wiem kim jesteś ale jeśli jestem ci winny jakiekolwiek pieniądze proszę o kontakt. Nie rozumiem czemu ktoś pisze taki komentarz.

@Marcin Kiebduj

brawo. a jednak nie wszyscy. chłopaki piszą i dzwonią to sprawdźcie maile................. może spam?

Anitamta

Pracuję w tej firmie praktycznie od początku, w większości to ja zajmuję się płatnościami, owszem czasem zdarzają się lekkie opóźnienia w płatnościach, ale nigdy nie było tak że ktoś nie dostał zapłaty za wykonaną pracę!! Za rzetelną prace są premie oraz podwyżki wynagrodzeń, z szefem zawsze można się dogadać. Firma zatrudnia pracowników w kilku dużych regionach Polski, czasem posiłkuje się podwykonawcami gdy zleceń jest bardzo dużo pracy

@Anitamta

można przez chwilę uwierzyć :) pozdrawiam i czekam.

Jaka umowa obowiązuje w Alfa Serwis Marcin Kiebduj podczas okresu próbnego?

Anitamta

o pracę, na okres próbny, czasem jest to miesiąc czasem 3 - kwestia dogadania się

Tomus

umowa zrób i kasa później....

malwacool

Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas lub max 3 dni opóźnienia. Praca spoko, atmosfera super, nie ma na co narzekać. Z szefem zawsze można się dogadać, więc na prawdę nie rozumiem negatywnych komentarzy

@malwacool

komentarz napisany następnego dnia po osobach z firmy także mało wiarygodne...

Magda

@rok a co nie płaca wynagrodzeń ?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje fachowca , jaka atmosfera i zarobki?

Rok
@Paweł

Lepiej sobie odpuść cbyba, że na partyzanta za free

dlaczego takie firmy istnieja? zrobisz robotę kasy nie dostaniesz, a gosc sie z ciebie śmieje w twarz. zgłosiłem to juz wyżej i licze, ze bedzie efekt. arogant i oszusta.

Tomek Z.

nie polecam i trzeba uważać na wszystko. zwłaszcza na to co się ustala. lubi zmieniać zdanie.

rafałek

mizerna jakość i trudny kontakt. gość mało konkretny. ludzie z łapanki dla niego robią którzy często oferują współpracę z pominięciem tej firmy. w sumie nie ma się co dziwić. brak rekomendacji choć mieli bardzo dużo możliwości, aby to zmienić na swój plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Serwis Marcin Kiebduj - Częstochowa

• Jak się pracuje w Alfa Serwis Marcin Kiebduj?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Serwis Marcin Kiebduj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Serwis Marcin Kiebduj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alfa Serwis Marcin Kiebduj
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Warszawska 412
    42-209 Częstochowa