Opinie o Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś w Orzechów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś w Orzechów

Kamila Nowy wpis

Ok, widzę wpisy klientów o tych kuchniach i sytuacjach z firmą, ale nie ma nic od pracowników. A chyba muszą mieć stolarzy do robienia tych kuchni. Jest tu obecnie wolne miejsce dla stolarza z doświadczeniem 7 lat w praktyce i ładnym portfolio? Pytam w imieniu chłopaka.

@niezadowolonyklient Nowy wpis

Nie polecam. Zamawiałam kuchnie i robiłam domówienia. Za każdym razem jak już przyjechali okazywało się, że jakiś pomiar był źle wzięty i trzeba było poprawiać (sami brali wymiary). Dlaczego "jak już"? Bo umawiają się na termin i nie przyjeżdżają. Dzwonią i mówią, że na nowy termin umówią się "w przyszłym tygodniu". Po czym jednak nie dzwonią, a jak samemu się dzwoni, to dodzwoni się to prawdziwy cud. Ostatnią rzecz na poprawkę wzięli ode mnie w grudniu 2023- jest połowa marca 2024 i cisza. Mieli być dziś (14.03.24). MIELI jest słowem kluczem.

Pewna Pani napisała tu kiedyś o braniu gotówki i nie kończeniu roboty ale czy to w ogóle prawda? Zastanawiam się po prostu na jakiej podstawie ekipa jest wynagradzana? Chciałem sobie sprawdzić warunki pracy, jestem z okolic Orzechowa i roboty będę szukać. Jak sytuacja wygląda na zakładzie przy tych komentarzach? Zatrudniono może więcej osób do ogarniania zleceń?

Alicja

Montaż mebli nie równy. Różnica na blacie 1,5 cm mimo równej podłogi. Nie wystawili faktury mimo prośby. Na informacje telefoniczną, że blat nie równo otrzymałam informacje, że " chłopcy mogli się przecież pomylić!". Szafka nad zmywarka węższa o 5 cm bo pomiar błędny, nie przewidziano że obudowa zmywarki to też centymetry. ! Telefoniczną reklamacja nie możliwa bo rozmowa wyjątkowo arogancka! To nie są fachowcy! Nie polecam!

Grażyna Nowy wpis
@Alicja

Podpisuję się pod tą opinią z Kobiele Wielkie, wzięli gotówkę i na tym się kończy. Bardzo źle wykonane meble, w 2 bokach szafek wiszących śruby na zewnątrz, wewnątrz bok uszkodzony przy wkręcanie śruby w szufladzie , dodatkowe nie potrzebne dziury w boku szafki - kazali zaślepic, śruby 0,5 cm wglab szafki . Bez odpowiedzi, bez reakcji i jeszcze co ja chcę. Miałam lepiej wykonane meble 42 lata temu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś.
Leszno
Edyta

Wykonały pracę bez zarzutu. Czas i jakość dostawy perfekcyjna. Polecam

Zenek

Niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar aplikować ale teraz zastanawiam się.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś - Orzechów

• Jak się pracuje w Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś?

Zobacz opinie na temat firmy Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś?

Jaguś Roman Zakład Stolarski Romex Roman Jaguś
  • 82