Opinie o Siwik Joanna Salon Fryzjerski w Gaszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Siwik Joanna Salon Fryzjerski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siwik Joanna Salon Fryzjerski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siwik Joanna Salon Fryzjerski w Gaszyn

Kasia Nowy wpis

Każdemu odradzam wizytę u Pani Joanny. Włosy spalone, nie używa profesjonalnych kosmetyków. Do butelek po „Profesjonalnych kosmetykach” dolewa tanie produkty. To jak traktuje praktykantki przechodzi ludzkie podejście. Współczuje tym dziewczynom. Włosy zniszczone, żałuje tej wizyty. Stracony czas, pieniądze. Dodatkowo przy klientach krzyk na praktykantki. Zero profesjonalizmu.

Werka Nowy wpis

Witam . Nie polecam tam farbowania jasnych włosów . Nie dość ze tyle pieniędzy … włosy zostały zniszczone , spalone . Atmosfera niefajna … uczennice wyzywane … nie Polecam !

Mam dziewczynę, która jest po technikum fryzjerskim i chciałaby zacząć pracę w tym salonie. Jednak po przeczytaniu Waszych opinii zacząłem mieć pewne obawy. Szczególnie zaniepokoiły mnie wpisy, że szefostwo każe praktykantom sprzątać oraz wyzywa. Na czym te wyzywanie polega? Czy w tym salonie występuje jakiś mobing, jest się czego obawiać?

@Marek

Byłam pracownica zostałam wyzywana że nic nie umiem że powinam uczyć się w domu a tu sprzątać ,ingerowała w moje życie prywatne itp ogólnie nie polecam są inne salony fryzjerskie Wieluniu godne polecenia tam jest jak w wojsku

@Wiktoria

Mnie to aż się wierzyć nie chce, że ludzie mogą się tak zachować w miejscu pracy.. Jak ingerowała w Twoje życie prywatne tak właściwie? I po jakim czasie wasza wspólna przygoda dobiegła końca?

@Marek

Ingerowała w życie prywatne w święta kazała przychodzić na godzinę do pracy ,więcej siedzi w domu niż uczy praktykantów ,nie polecam jest dużo salonów Wieluniu i okolic

@Wiktoria

Czy jak ktoś przyszedł w święta to mógł liczyć na lepszy zarobek?

@Halina

Niestety nie jeszcze ucinała myślała że nikt się nie skapnie

Halina Nowy wpis
@Wiktoria

Serio? A ile i ile zostawało.

Ścigaczka

Absolutnie odradzam usługi tej Pani. Arogancka, drwi z klienta, praktykantami pomiata jakby to była jej własność. Dziewczyny robią wolno że strachu bo się jej boją. Jedyne co te praktykantki robią to sprzątają i zajmują się kotem właścicielki a to nie należy do ich obowiązku. Mało tego spycha swoją odpowiedzialność za zle wykonana pracę na praktykantki. Dziewczyny są młode, nie znają swoich praw, są zastraszone więc wszystko owej Pani przytakują. Atmosfera okropna. Nie da się tego słuchać. Pani Joanna bardziej zajmuje się opowiadaniem o życiu prywatnym i tym na.co ja stać aniżeli na pracy. Nakładanie dekoloryzacja to męka. Trwa dwie godziny i jeszcze nie nałożone do końca. Z koloru burgundowego zamiast karmelowego blondu robi brąz o czym w ogóle nie było mowy. Ta Pani powinna ten salon zamknąć.

Wiktoria Nowy wpis
@Ścigaczka

Potwierdzam niestety byłam praktykanta farba z Joanny gotowa nie ma czegoś się spodziewać po takiej farbie a pani Joanna więcej się chwali co nie ona jakie ona ma orły a tak naprawdę nie umie nic ,szedzi w domu zamiast uczyć praktykantów ,bierze kasę za praktykantów a ich nie uczy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Siwik Joanna Salon Fryzjerski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Szybki27

ZADOWOLONY KLIENT PANI GODNA POLECENIA-KONKRETNA LUDZIE! CZY JAK KTOŚ WYGLĄDA LEPIEJ OD WAS TO JUZ MUSI BYĆ NA JĘZYKACH? DZIEWCZYNA ROBI DOBRĄ ROBOTE . WYGLĄDA ZAWSZE I ZAWSZE TYLKO TAM .

Małgorzata
@Szybki27

Ta Pani sama tam pracuje? Wiesz może jeśli korzystasz?:)

Niestety moje loki nie trzymały się długi bardzo nie polecam dosyć że cena z kosmosu to jeszcze lakiery najtańszej jakości Nie polecam tego salonu !!!

@Anna

Lakiery firmy isana, które można sobie zakupić samemu. Na pytanie jaką farbą będą farbowane moje włosy usłyszałam: co Pani chce?

@Ścigaczka

Może ma własną recepturę, której nie chce zdradzać? :/

Niezadowolona klientka

Ja również nie polecam. Siedząc na fotelu chciałam kilkukrotnie wyjść. Ton i sposób odnoszenia się do pracownic jest bezczelny i karygodny. Z efektu końcowego również nie jestem zadowolona, a cena jak z warszawskich salonów. Nie polecam nikomu!

@Niezadowolona klientka

Ceny faktycznie z kosmosu jakby była fryzjerką gwiazd typu Anna Lewandowska. Nazwy produktu którym farbuje się włosy się nie dowiesz a to jest jej obowiązek poinformować klienta jakimi farbami wykonuje koloryzację.

Paw.Zet

Ja jestem zadowolony. Jestem stałym klientem i nie jeżdżę nigdzie indziej ponieważ byłem w innym miejscu i nie potrafiły panie zrobić mi fryzury jakiej oczekiwałem. Co do praktykantek to nie jest tak jak piszą bo wystawiają negatywną opinię tylko dlatego że szefowa im zwróci uwagę bo zamiast skupiać się na tym aby się uczyć to najlepiej usiąść i w telefonie serfować a później nie wiedzą podstawowych rzeczy jak szefowa poprosi o coś żeby jej podały to nie wiedzą o czym mówi bo myślami nie wiadomo gdzie są więc nie dziwię się że momentami wyprowadza ja z równowagi a z drugiej strony uczy je również dobrego wychowania. Jest to kobieta która lubi pożartować jest kontaktowa normalna i jeśli ktoś chce się nauczyć tego zawodu to to zrobi i w tym miejscu w dobrej atmosferze. Ja polecam ten salon

Beata
@Paw.Zet

No okej, fajna, rozbudowana opinia. A jako stały klient jak oceniasz podejście właścicielki do pracowników?

Wiktoria

Będąc praktykantką niczego się nie nauczyłam,jedynie sprzątałam i byłam wyzywana.

Najtańsze farby z Joanny, ceny z kosmosu,do tego traktowanie praktykantek jak tanią siłę roboczą ,nie doszkolona Pani fryzjerka umie tylko loki,które rozwalają się po kilku godzinach.

Czarna20002

Nie polecam Najtańsze farby do włosów Nie ma wogule pojęcia o fryzjerstwie Brudno w całym salonie Niemiła atmosfera w zakładzie Praktykantów wykorzystuje jak tania siła robocza

Zostaw merytoryczną opinię o Siwik Joanna Salon Fryzjerski - Gaszyn

• Jak się pracuje w Siwik Joanna Salon Fryzjerski?

Zobacz opinie na temat firmy Siwik Joanna Salon Fryzjerski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Siwik Joanna Salon Fryzjerski
  • Spacerowa 34A