Opinie o Mustasz Patryk Wąsiński w Józefosław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mustasz Patryk Wąsiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mustasz Patryk Wąsiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mustasz Patryk Wąsiński w Józefosław

Weronika

Koszula jak na wymiar. Pasuje idealnie! :)

Bartek

Prezent na Dzień Mamy okazał się strzałem w 10. Świetna jakość, polecam!

Sonia
@Bartek

Moja mama też zadowolona :)

Franek

Patriotyczna koszula zrobila furore w USA :) Zdecydowanie to nie był mój ostatni zakup! Wrócę po więcej :)

@Franek

Ile czekałeś na paczkę?

Franek
@Maja

Kilka dni, więc jak na wysyłkę zagraniczną to ekspress!

@Franek

Dzięki! Zaraz zamawiam

@Maja

Właśnie dotarła. Miałeś rację, ekspress realizacja! Polecam

Arleta

Zamówiona koszula przyszła w tak ślicznym pudełku, że aż żal było otwierać. Po rozpakowaniu założyłam koszulę i chodziłam w niej po domu przez kilka godzin aby się nią nacieszyć. Naprawdę istna rewelacja!

Sonia
@Arleta

Ja oprócz koszuli w gwiazdki dostałam pudełko i brelok

Maria
@Sonia

Ja z kolei maseczkę w gwiazdki :) Super obsługa

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mustasz Patryk Wąsiński, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joanna

Czy komuś udalo sie odzyskać pieniądze za zwrócone zamówienie?

Ernest

Zamówione maseczki są lepsze niż się spodziewałem. Wygodne, fajne wzory i latwo sie pielęgnuje. Polecam allegrowicza

@Ernest

Czy można je prać w pralce?

Ernest
@Bartek

Ja zalewam wrzątkiem, a potem prasuję żelazkiem i wszystko ok

@Ernest

Właśnie zamówiłem. Dam znać po weekendzie jak się sprawują

Firma nie przestrzega nie tylko swojego własnego regulaminu zawartego na stronie, ale również ustawy o prawach konsumenta. Koszule, które zamówiłam przyszły po blisko 40 dniach od dokonania zakupu, próbowałam w międzyczasie zrezygnować z zakupu odmówiono mi takiej możliwości, firma nie zgodziła się też na zmianę rozmiaru zamówionych koszul przed wysłaniem towaru. Jedna z zakupionych koszul była w promocyjnej cenie, nie była szyta na zamówienie, a mimo to mustasz.com odmówiło mi rezygnacji z jej zakupu. Wysłałam listowne wezwanie do zapłaty, w efekcie nie wysłano do mnie koszuli w promocji, ale też nie oddano mi za nią pieniędzy. Zdecydowałam się na zgłoszenie sprawy na policję, wysyłając zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia i dzięki temu odzyskałam w końcu swoje pieniądze, po blisko dwóch miesiącach od zakupu. Jeśli ktoś trafił na tą stronę, ponieważ tak jak ja miał problem z tą firmą proponuję konsultować swoją sprawę z Centrum E-porad (usunięte przez administratora) udzielą bezpłatnej pomocy prawnej, można też zgłosić sprawę do miejskiego lub powiatowego rzecznika praw konsumentów, a jeśli zależy Wam na szybkim odzyskaniu pieniędzy to proponuję zgłosić sprawę na policję, w moim przypadku pomogło. Jeżeli nie mieliście jeszcze nieprzyjemności korzystania z usług tej firmy, to odradzam, zamówiony towar jeśli w ogóle zostanie wysłany to przychodzi z opóźnieniem, firma odmawia możliwości rezygnacji z zakupów.

Iza

Jestem w podobne w podobnej sytuacji od 20.03 staram sie z nimi skontaktować odnośnie zwrotu koszuli... Zero odzewu, blokada na messenger .. odesłałam koszule i nadal nie odzyskałam pieniędzy.. wysłałam przed sądowe wezwanie do zwrotu pieniędzy w związku z wyłudzeniem i czekam na odpowiedź..(usunięte przez administratora)

Justyna

Łowicka koszula jest fantastyczna. Pasuje do każdej stylizacji i na każdą okazję. Super wygodna. Zdecydowanie polecam

Barbara
@Justyna

Ja mam swoją już kilka lat i dalej jak nowa. Zdecydowanie polecam

Zamówiłam koszulę Kwiaty, po jednym dniu noszenia mankiety były całe zmechacone, nie ma metki ze składem, a na stronie piszą że to jest 100% bawełny, co nie może być prawdą koszula jest uszyta ze śliskiego nie przepuszczającego powietrza materiału, fatalny zakup.

Super koszule. Najwygodniejsze w mojej szafie

Joanna

Ta firma to jakas pomyłka. Zamówiłam koszule z dostępnych w sklepie, a jak chcialam zwrócić i poprosiłam o formularz, to Pani odpisala mi, ze nie przyjmują zwrotów koszul na zamowienie. Nie kupowałam koszul na zamowienie i poinformowałam o tym sklep, po czym dostalam info ze koszula Cruella jest szyta tylko na zamowienie i niemozliwe by miala status tak przy dostępności. Wchodzę na stronę a tam wlasnie taki status. Odeslalam wiec koszule ale do tej pory nie otrzymałam zwrotu gotowki. Sklep nie odpisuje na maile a na messangerze pisza, żeby kontaktować się przez maila. Jedna wielka porazka!!! Nie polecam.

Iza

Jestem ogromnie nie zadowolona przede wszystkim z obsługi... A raczeje jej e braku. Od 20.03 kontaktuje się z firmą odnośnie zwrotu towaru, niestety nie kazdy jest zadowolony z koszul mustasz.. Wymiana przebiegła ekspresowa o to przez wiadomość na mesenger.. Natomiast zwrot.... Zero informacji mailowej, zero informacji na mesenger.. A najlepsze jest to że tiwra został odesłany, odebrany w firmie a zwrotu pieniędzy i żadnej informacji nie otrzymałam. Niestety sprawa trafiła na poziom wyzej i być może innym organom firma udzieli jakiejkolwiek informacji.

Martyna

Koszula odszyta idealnie. Z pewnością nie będzie to mój ostatni zakup. Polecam

Sara

Maseczki w gwiazdki to majstersztyk! Nie czuję że noszę! P.S. Koszulę mam już od 2 lat i dalej jak nowa :-)

Paulina

Zamówioną w czwartek wieczorem koszulę właśnie odebrałam z Paczkomatu :) (jest sobota rano) Propsy za express delivery!

Sabina

Bardzo rzadko wystawiam opinie w internecie, ale tym razem muszę zrobić wyjątek, ponieważ jestem wymagającą klientką. Zamówiłam koszulę łowicką z personalizacją na prezent dla siostry. To co zobaczyłam po przyjściu paczki po prostu mnie oczarowało! Starannie zapakowana w pudełko na wzór koszuli, z maseczką również w łowicki wzór. Sama koszula perfekcyjnie odszyta, zaszewki podkreślające figurę, a monogram na mankiecie to istne cudo! Nie pamietam kiedy, a może nawet czy w ogóle kiedykolwiek byłam tak zadowolona z zakupu przez internet i to jeszcze od polskiej marki. Gdyby istniała skala zadowolenia to moje byłoby na szczycie. A zadowolenie mojej siostry jeszcze o poziom wyżej ;) Teraz tylko czekam do czerwca na swoje urodziny, żebym sama sobie mogła zrobić taki prezent :)

Gabriela

Dzisiaj odebrałam zestaw maseczka i koszula. Rewelacja! :)

Grzegorz

Personalizowana koszula na prezent urodzinowy dla żony jest świetna. Dobra robota! Polecam!

Barbara

Zamówiony zestaw maseczek jest świetny. Idealnie skrojone pod kształt twarzy

Kaszub

Nie polecam z całego serca tej firmy, (usunięte przez administratora) koszule miały być na dany termin a dotarły 2 miesiące później. Ewidentnie widać, że po komentarzu negatywny od razu dwa albo trzy pozytywny napisane w stylu specjalisty od marketingu. Zalosna firma i żałosna próba oszustwa, radzę uważać!

Zostaw merytoryczną opinię o Mustasz Patryk Wąsiński - Józefosław

• Jak się pracuje w Mustasz Patryk Wąsiński?

Zobacz opinie na temat firmy Mustasz Patryk Wąsiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mustasz Patryk Wąsiński?

Mustasz Patryk Wąsiński
4.6/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Saturna 54
    05-500 Józefosław