Opinie o Indekor Marek Żak w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indekor Marek Żak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Indekor Marek Żak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indekor Marek Żak w Inowrocław

Czy Indekor Marek Żak ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ciekawe ze względu na co pojawiła się ta opinia o tym, że firma jest dobra? Ktoś coś więcej wie? wcześniej klienci się wypowiadali i to rożnie jak widać. Ja za praca tu zaglądam. Czy w tym roku był już ktoś potrzebny?

Lucyna

Jestem zadowolona z obsługi, zówiliśmy okna, rolety. Montaż po 4 tygodniach. Polecam Indekor.

@zapytanie
@Lucyna

Stosowne zapytać co z wszystkimi oszukanymi klientami poprzez firmę którą stosuje coraz to bardziej podstępne zagrywki, pobieranie w całości opłaty za usługę po to aby później móc nie stosować się do właściwego zachowania (poprzez rzetelna firmę) podczas reklamacji, nie istnieje tu coś takiego jak reklamacja, bo pracownicy firmy to fachowcy jak twierdzą ale głównym serwisantem jest mechanik samochodowy, firma jest przekonana że koszta sądowe są wysokie i większość klientów zakończy swój problem i batalie z nieuczciwością na zamieszczeniu opinii która później i tak zostanie zgłoszona do banowania

My tez Nowy wpis
@@zapytanie

Podobna sytuacja, aby sprzedać ! Sugerowalam się ceną, wydawało mi się konkurencyjna w okolicy Jednak jak zaczęły się problemy , to mają nas gdzieś , odwlekają w czasie A czytałam to już w opiniach , wówczas patrzyłam na te cenę i wydawało się profesjonalną sprzedaż i okna z roletami takie, jak prawie w każdym salonie Jednak błąd i bujam się z problemem 4 mc

Witam Was wszystkich. Widziałem ofertę pracy dla montera na FB. Była dodawana pod koniec sierpnia. Czy przyjęcie się będzie jeszcze możliwe? Nie widzę bieżących opinii od pracowników. Opiszecie jak się montuje? Jaka kasa wychodzi?

Klient

Idź tam, pogadaj, dowiedz się. Nie gryzą, to nic nie boli ani nie kosztuje. Jeśli jesteś bardzo dobrym fachowcem to masz szansę na pracę.

Sonia Nowy wpis
@Klient

Gryź nie gryzą? Tyle dobrze, ja jednak chętnie poznałabym te potencjalne stawki, żeby wiedzieć czy partnerowi zawracać głowę firmą, bo odnośnik chyba bym podesłała. On pracy będzie szukał jakoś przełom grudzień / styczeń. Myślicie, że będzie wtedy ktoś potrzebny? Od razu miałby zapewnioną umowę o pracę?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indekor Marek Żak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Klient

Ja jestem bardzo zadowolony z współpracy z Indekor Technika Otworowa ,zaoferowany towar jak i montaż, serwis na najwyższym poziomie i profesjonalizmie, pracownicy zaangażowani od pomiaru do montażu i serwisu łącznie z uruchomieniem okien,rolet,bramy z automatyką bramy wjazdowej,garażowej i rolet,polecam ,bardzo,

Anna Pępkiewicz

Bardzo niesłowna firma niezależnie od tego czy naprawa usterki jest objęta gwarancją czy za opłatą. O pierwszy (gwarancyjny) serwis prosiliśmy się prawie 3 miesiące! Po nieprzyjemnym telefonie okazało się, że można przyjechać w ciągu 4h. Po roku czasu kolejna nieprzyjemna sytuacja... serwis płatny, kontakt ponad miesiąc temu, w ciągu tygodnia GWARANTOWANY telefon z dniem i godziną przyjazdu, po półtora tygodnia kontakt z MOJEJ strony, standardowe tłumaczenia o braku pracowników z powodu choroby (od roku te same argumenty) finalnie umówienie dokładnego dnia i godziny. Coś mnie tknęło aby godzine przed planowanym przyjazdem Panów zadzwonić i zapytać czy na pewno będą. Pan poinformował mnie, że od PONIEDZIALKU ma braki kadrowe więc możemy to przelożyc na za tydzień, godzine przed planowanym serwisem W ŚRODĘ, moim dniem wolnym specjalnie pod planowany serwis, wiedząc od poniedziałku (gdyby nie mój telefon) nawet nie raczył poinformować, że nikt nie dojedzie! Kompletny brak szacunku do klienta, Panowie kompletnie nie zaangażowani, byle odbębnić godziny etatu. NIE POLECAM Człowiek chce zostawić pieniądze, a pracowników to ani trochę nie obchodzi. Poziom obsługi -10. Jedna gwiazda za to, że w ogole mam rolety, choć to i tak za dużo.

Aleksandra

Zamówiłam okna, rolety i drzwi. Jestem bardzo zadowolona.

Katarzyna Lewandowska

Jestem zadowolona z obsługi, polecam firmę Indekor.

Zadowolona Klientka

Bardzo polecam firmę Indekor, bardzo szybka, profesjonalna, rzetelna obsługa.

Piotr Staszak

Zdecydowanie nie polecam.Bardzo duża inwestycja,zainteresowanie w trakcie montażu,powykonawcze ⁰0.

Olga
@Piotr Staszak

Trochę nie rozumiem wpisu, firma miała za zadanie nadzorowac inwestycję, a w ogóle tego nie robiła, tak? A jaki powód podali?

Pani M.

Porazka wielka, reklamy na cale miasto a obsluga, produkt do d, a juz jak reklamacja to najlepiej nie odbierac telefonu a stoję przed salonem i widzę przez piekne duze okno ze odrzucapołączenie Rekomendowany salon? Przez kogo? juz na plakacie nie napisali, chyba przez rodzine, ktora pisze pozytywne komentarze Ja juz nie skorzystam i inwestycję dokończę u konkurencji

@Pani M.

Z tym odrzuceniem połączenia to tak na poważnie? Nie mogliście w trakcie tej sytuacji po prostu wejść i zwrócić im uwagę na takie zachowanie?

...
@Pani M.

Widzę konkurencja się nudzi i pisze brednie ;/

@...

Konkurencja? A podejrzewacie kogoś konkretnego komu mogłoby na tym właśnie zależeć?

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Indekor Marek Żak w miejscowości Inowrocław? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Misiek

Ta firma to nie (usunięte przez administratora) oni pukają w (usunięte przez administratora) od spodu, zero rzetelności i uczciwości, partactwo ponad wszystko

marko
@Misiek

Podpisuję się pod wypowiedzią Miśka. Jako klient zawiodłem się bardzo. Reklamację dość prostą załatwiali 21 dni, a samo zamówienie nawet im poszło gładko (znaczy dużo szybciej, co do terminu). Nie mniej, z powodu właśnie partactwa i szybkiej obługi na pomiarze wyszło. że klient sam tak chciał. Nie polecam ! Omijajcie, będziecie spać spokojniej. Jeśli już koniecznie chcecie spisujcie wszystko (wymiary, uzgodnienia) na papierze i żądajcie rzetelnych dokumentów finansowych przy wpłacie zaliczek (na moim KP do zamówienia nie było ...pieczątki tylko parafka, chyba szybkiego montażysty ). Z kolei kiedy w ramach uznania reklamacji zwrócili 60 zł. na takim samym druku KP przekreślono słowo WPŁATA i w to miejsce wpisano "WYPŁATA". Pieczątka na szczeście była, ale podpis tylko mój. Strach pomyśleć jak wyglądają inne dokumenty finansowe tej firmy...życzę jak najlepiej, ale słabo to widzę. Żąluzje ogólnie ładne ale radości żadnej i po oczach świeci, ale w nocy jakoś mniej.

@marko

Naprawdę aż tak trzeba wszystkiego tu pilnować? Faktycznie to z marszu jakoś mało zachęcające, dobrze że w razie czego ostrzegasz. czyli ostatecznie i tak wyszło, że żaluzje idealnie nie działają jednak?

Łucja

Mistrz. Czyli jeszcze niczego tutaj nie brałeś i ta opinia wystarczająco Cię zniechęciła? :(

Szymon Jankowski

Polecam firmę Indekor. Szybka realizacja zamówionych okien.

@Szymon Jankowski

Szybka tzn ile im to zajęło? Niektórym naprawdę zależy na terminach nie wiem jak tobie

Misiek

Firma jedna z gorszych na rynku mój zakup okien, rolet i drzwi to jedno wielkie (usunięte przez administratora) jak ta firma, sprawa w sądzie i nie będzie już możliwości podważenia opini biegłego sądowego, trochę to już trwa ale co się odwlecze... Zadośćuczynienie mam nadzieję że będzie właściwe...

@Misiek

Czy mógłbyś bardziej opisać swoją sytuację? Czy chodzi o pracowników firmy czy montaż?

@Andrzej

Montaż jest na najwyższym poziomie... jako mocno czepialska osoba nic nie znalazłem u mnie na budowie. Pracownicy natomiast..hmm... latem zaproszę ich chyba na grilla:)

@Klient

Nie rozumiem, możesz wyjaśnić, dlaczego zaprosisz ich na grilla?

@Anna

Yyy... skoro pada taka deklaracja to chyba oczywiste jest, że wszystko było wzorowo, są mili i pomocni :)

@Klient

XDD może słyszała coś o tym, że są wegetarianami i stąd to zdziwienie? Swoją drogą to czy pracownicy lubią jeść mięso? Pewnie trzeba mieć z czego czerpać dużo mocy do takiej roboty. ;p Ale to dzięki za info, że faktycznie mili, w trakcie prac u Ciebie częstowali się jakimiś % czy nie pozwoliliby sobie na to?

Zły

Brak terminowych realizacji zamówień. Drzwi wejściowe cztery reklamacje jeszcze przez montażem - czas realizacji kilka miesięcy przez co wiele terminów zawalonych. Teraz nie można doczekać się zwrotu kaucji za drzwi zastępcze. Tak dalej a spotkamy się w odpowiednich instytucjach.

Sąsiad

Oj oj..

@Zły

Proszę o kontakt 577290933 zrobimy pozew zbiorowy u mnie już działa rzecznik praw konsumenta i sprawa trafi do sądu

@Zły

Nie odpuszczaj temu partactwa bo obrosło w piorka ale każda kosa trafia na kamień i mądrości tych pajacy trzeba utemperować ja zakładam im sprawę, ponadto sprawa może trafić do prokuratury bo w trakcie podpisania mojej umowy zostałem poinformowany że kabinuja z cenami okien i rolet jedne zawyżają a inne zaniżają mam nagranie z biura podczas podpisania umowy

@Misiek

...a czy psychiatra już też działa? Widzę, że kolega coś nie tego...

misiek
@Zły

W 100 procentach się zgadzam firma (usunięte przez administratora)

Karolinka

Polecam firmę Indekor, miła obsługa, atrakcyjne ceny.

@Karolinka

Hahaha napisał to ktoś od żaka niby cwaniaka a tak naprawdę...

misiek
@Karolinka

Jestem klientem który został (usunięte przez administratora) firma nie rzetelna, sprawa w sądzie

Koksik

Wyjątkowo nierzetelna firma. Odradzam.

Damian

Dobry pracodawca, zadowolony pracownik i w konsekwencji zadowoleni klienci, obyśmy tak dalej trzymali

Zadowolony klient

Bardzo dobra jakość okien, profesjonalny montaż.

A. klient

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Handlowcy z dużym doświadczeniem. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Indekor Marek Żak - Inowrocław

Indekor Marek Żak
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Andrzeja 41
    88-100 Inowrocław