Opinie o P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska w Łódź

kandydat

Firma na pierwszy rzut oka wydaje się być porządna i duża, ale chyba kosztem pracowników. Kiedy przedstawiono mi możliwości zarobkowe za dość ciężką pracę fizyczną powstrzymywałem się od śmiechu. Konkrety - 19 zł/godz na rękę !!! plus możliwe 3 premie po 300 zł, jeżeli nie będzie żadnego "ale", reklamacji i pewnie za frekwencję. Nie dopytywałem, czy premia brutto czy netto z szacunku do samego siebie. Byłem ciekaw czy opinie o pracodawcy nie są przerysowane i z czystej ciekawości poświęciłem swoje 3 minuty życia. NIE POLECAM!

Magdalena

Hej, chciałabym się dowiedzieć czy nadal w firmie panuje taka napięta atmosfera, o której tu niektórzy pisali? Są też opinie, że płaca kiepska.. :/ Widziałam teraz ogłoszenie, że dla magazyniera oferowali jeszcze niedawno 4400 zł brutto. Faktycznie można tyle tam zarobić?

Konrado
@Urszula

Witam. Kilka dni temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej (magazynier). Niestety to co jest w ogłoszeniu mija się mocno z prawdą. Praca jest od pon do piątku po 9 godz (8-17) i do tego 2 soboty (8-13). Wynagrodzenie 3500 na rękę + 300 zł premii po okresie próbnym. Rejestracja na najniższą krajową 3750 brutto, reszta w kopercie. Więc zdecydowanie odradzam.

Ala Nowy wpis

Dzień dobry, mam już doświadczenie z pracy na stanowisku odpowiedzialnym za obsługę sklepu internetowego. W tym przypadku na stronie widziałam, że godziny pracy w tygodniu miesza się w przedziale od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 13. Czy każda z nich będzie obowiązkowa?

kandydat Nowy wpis

Co oznacza ten kozak bo za bardzo nie wiem? Ciekawi mnie tez na podstawie doświadczenia, z którego stanowiska teraz tak oceniasz? o magazyn chodzi skoro nabory teraz tam są prowadzone? Wiecie w ogóle co się teraz dzieje z biurem?

Magdalena

Arek
@Magdalena

Myślę że w dalszym ciągu jest straszne (usunięte przez administratora),dostaje info o ofertach pracy i ta firma ciągle mi się wyświetla ,i to już parę dobrych lat Znakiem tego że ludzie przychodzą i uciekają tak szybko jak się da

Urszula
@Arek

Nie ma żadnych szans, że szukają nowych osób ze względu na nawał pracy i rozwój? :p Brak chce tu złożyć cv, tak na dobrą sprawę nic nie wiemy konkretnego o firmie, a ty masz potwierdzone informacje, że to przez warunki non stop te oferty się pojawiają? Czy po prostu tak myślisz?

Konrado
@Urszula

Firma P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
@Marysia

Dużo tutaj opinii o pracy magazyniera. Ja mam pytanie.Jak wygląda atmosfera pracy w obsłudze klienta ? Często się zmienia kadra ? Widzę ogłoszenie i nie wiem czy aplikować .

Czy w P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Róża

No, teraz trzech naraz magazynierów szukają. Napisane jest wprost, że zarobki 4750 brutto plus premie, czyli to będzie te 3 z kawałkiem na rękę, o których tu pisaliście? A ile tej premii dodatkowo może być? I czy próbowaliście rozmawiać z szefostwem o tym słabym bhp na magazynie?

Malgo

Na jakie wynagrodzenie może liczyć przedstawiciel handlowy?

Na jakie wsparcie w P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Gal anonim

Witam. W tej firmie chyba nikt poza góra nie zarabia więcej jak 4000. Magazynierzy maja 3500 na rękę bez premii. Premia jest dawana tylko wtedy gdy przepracuje się pełny miesiąc. Jeżeli chodzi o urlopy to sprawa wyglada tak że na początku miesiąca ( czyt. w pierwszym tygodniu danego miesiąca ) trzeba podać dni w których chciałoby się wziąć wolne w innym wypadku traci się premie ( czyli biorąc wolne w momencie gdy coś ci wypadnie a nie zdążyłeś podać w pierwszym tygodniu). Tak jak pisali przedmówcy ludzie skaczą jak małpy po regałach. BHP nie istnieje i o wszystko trzeba się prosić (odzież robocza). Pracownicy są traktowani jak potencjalni (usunięte przez administratora) - zero zaufania ze strony pracodawcy. Szefostwo nie liczy się ze zdaniem pracownika. Jako były pracownik szczerze odradzam pracy. Szanujmy siebie i swoje zdrowie. 200h w skali miesiąca za niecałe 4000 to dno i kilo mułu.

Wozkowy

Pracowałem w tej pozal się Boże firmie,rejestracja na minimum reszta pod stołem,17 zł/h,pracujesz po 200h w miesiącu,latasz jak małpa po regałach nawet na wysokość 5 m aby ściągać płyty,część pracowników (usunięte przez administratora) a część się opieprza,zima zimno na magazynie,premi zero,często nie ma czasu zjeść,więcej minusów niż plusów,nie polecam mago.

Czy w firmie P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska rzeczywiście można liczyć na zarobki 4400 PLN?

Zgred

Czy można w MAGO zarobic4400 w teorii, zarabiasz brutto 3110 ( na papierze), do ręki masz 3200 chyba, że masz dziecko chore i jeden dzień nie przyjdziesz to wtedy już nie ma premii i dostajesz 2900.

Zuzanna
@Zgred

premia co miesiac za przepracowanie bez wolnego to tylko 300 zl?

Zofia
@Zgred

Ale przecież każdy ma prawo do wolnego. Nie rozumiem. Masz może umowę o pracę?

Barbara

Widzę tutaj na forum naprawdę różne opinie o tej pracy. Tymczasem chciałabym zapytać o benefity, jakie oferuje ten pracodawca. Może ktoś będzie w stanie mi udzielić tej informacji o tym miejscu pracy. Czy jest chociaż prywatna opieka lekarska?

@Barbara

Umowa na najniższą to jeden z benefitów jak jesteś Alimenciarzem. to oferuje właśnie ten pracodawca ???? Prywatna opieka zdrowotna - a co to jest? ???? W tej firmie nie ma zupełnie nic!!! Nawet jeśli zachorujesz to wtedy jeszcze pracodawca policzy cię z wypłaty która masz na umowie,a nie ta która dostajesz pod stołem.

Odun

Najgorsza firma w jakiej robiłem. Szefostwo buraki ludzi traktują jak śmieci. Na magazynie płyt ludzie zmieniają się jak rękawiczki brygadzista (usunięte przez administratora) się totalnie I jest też taki pojebant człowiek na literę B co lubi się o wszystko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) razem z bryg

D

Mam pytanie a jakie zarobki na magazynie? Czy pracownicy maja do siebie szacunek ?

Helena
@D

Super, że o to pytasz. Podepnę się pod pytanie bo także zastanawiałam się jakie są relacje między pracownikami w firmie oraz na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska. Ktoś będzie tak miły i odpowie?

Gruby01

Dlaczego nikt nie weźmie tej firmy w obroty? Mowa o BHP o umowach O uprawnieniach??

Mago pracownik

Obiecują złote góry a w rzeczywistości dostajesz umowę na najniższa krajową Realne zarobki na start 2500 zł 0 jakich kolwiek szkoleń 0 BHP - PRACOWNICY JAK MAŁPY SKACZĄ PO REGAŁACH GDZIE WYSOKOŚĆ REGAŁU WYNOSI OKOŁO 6 METRÓW OD ZIEMI !!!!! A JESLI CI TO NIE ODPOWIADA ZAPOMNIJ O JAKIEJ KOLWIEK PODWYŻCE. magazynierzy sami muszą kupować sprzęt do pracy takie jak markery ,nożyki, długopisy. NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI !!!!!

@Mago pracownik

Potwierdzam!!! Bardzo słabe pieniądze BHP powinno tą firmę zamknąć już parę lat wstecz Magazynierzy bez uprawnień na cokolwiek Szef po roku czasu nie wie jak się nazywasz chociaż firma składa się z około 40 osób. Byłem po podwyżkę i usłyszałem że teraz nie przewidują podwyżek ale jak mi mało to zawsze mogę zostać nadgodziny 13.5zł za godzinę ???? 2 soboty przymusowe do zrobienia 195 godzin w miesiącu =2500zł Nikt w tej firmie o premii nie słyszał!!!

Czy firma jest rzetelna i dobrze traktuje pracowników?

Misiek

Czy może ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie czy jest ciężko jak traktuje się ludzi i jakie są zarobki

Czarek

Czyżby nikt nie słyszał o istnieniu tego forum pracowniczego?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska - Łódź

• Jak się pracuje w P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska
  • Kolumny 220A