Opinie o Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann w Piechcin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann w Piechcin

Domi Nowy wpis

Niżej pisał ktoś, że no pracownicy mają tu trudno i pracodawca czepia się nawet minuty spóźnienia. No właśnie ja tak chciałam tu wysłać cv, ale teraz to sama nie wiem. Czy na posadzie np. obsługi zamówień internetowych poza właśnie rozmową o spóźnieniu jest jakaś kara np. finansowa, brak premii itd.?

Lolo

Uwaga na tą firmę, baba zamiast udzielić informacji ubliża od (usunięte przez administratora) i innych grozi zerwaniem współpracy jest na bardzo niskim poziomie zamówienie nie dociera, a jak człowiek chce zapytać t o nie ma jak. Uwaga na Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann

@Lolo

Jakiej współpracy, piszesz jako klientka? Ja po twoim komentarzu jestem jeszcze bardziej ciekawa, jak traktuje pracowników w takim razie, bo szukam pracy i tak sobie pomyślałam, że być może tam zajrzę. Szanuje swoich pracowników?

Katie

Traktują strasznie pracownika. Dla nich liczy się tylko praca, praca. Życia prywatnego nie masz. Dzieci mieć nie możesz. Wyjść do urzędu/lekarza/załatwić coś mega ważnego? Nie, weź urlop albo jak będziesz miał nadgodziny to wybierzesz je na wyjście. Spóźnisz się MINUTE do pracy to tez dostaniesz wywód. Jeśli będą jeszcze jakieś pytania to zajrzę tu i odpowiem.

Adam Nowy wpis
@Katie

A gdzie jest ich teraz siedziba bo nie na ul. Andrzeja

Bożena Nowy wpis

Hej, czytałam, że był tu jakiś problem z wypłatami i do tego jeszcze długie godziny pracy. Czy to dotyczy jednego stanowiska, czy tak jest na wszystkich? Może w sumie coś już się poprawiło, będę wdzięczna za aktualne info.

Oluś

Kontaktowałeś się z nimi w ogóle? Bym w sumie chciał wiedzieć, czy tam jest jakaś obsługa klienta. Pracy szukam. Nie mają teraz dla młodych czegoś?

K
@Oluś

Wypłata nigdy nie jest na czas, wymagają od ciebie nie wiadomo czego a nic nie dają w zamian. No i robisz za darmo

@K

Uściślisz to o czym teraz piszesz? Wyplata nie jest na czas a potem nagle pracuje się za darmo? O jakie wymagania jeszcze dodatkowo chodzi i wracając jeszcze do finansów to wszystko i tak zostaje uregulowane?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Pati

Nie polecam pracy w tym miejscu. Kiedyś atmosfera była fajna, teraz denna. Pracujesz od rana do nocy, a wynagrodzenie najniższą krajowa. Tak jak ktoś poniżej napisał nie masz życia masz pracę

To potencjalni kandydaci nie mogą wiedzieć na co uważać? Ile godzin dziennie się pracowało? Skoro wychodziło więcej niż 8h to dawali potem wolne?

No ale przecież zgodnie z prawem nadgodziny są nieobowiązkowe. Czy tu jest to inaczej traktowane? Skoro uznałbym, że nie opłaca mi się zostawać w pracy dłużej, niż 8 h, to co by na to mogli mówić?

Lola

Nie kupujcie nic w tej firmie. Kupiłam u nich bluzę na Allegro i od 1,5 miesiąca nie zwrócili mi pieniędzy. Firma nie reaguje ani na maile ani na wezwania ze strony Allegro.(usunięte przez administratora) !!!!

Czy jest tutaj etat, który zajmuje się pakowaniem i wysyłką? Kiedyś pracowałam na podobnym stanowisku, dlatego szukam coś w tej branży. Ile można zarobić, mówię o całym etacie. Czy godziny pracy można dopasować pod siebie?

Zamawiajacy tam produkt

Wszystkim odradzam korzystanie z tej firmy!!!! Wykonali bubel. Obsługo klienta tez na bardzo niskim poziomie. Jeżeli tam takie 'coś' sprzedają to jak musi wyglądać praca!!!

Gula21

Nie polecam.Nie ma możliwości kontaktu ani mailowo ani telefonicznie.Pieniadze do sprzedawcy doszły.Przesylka zamówiona 15 06.2022. Nie ma po niej śladu.

@Gula21

No to ciekawe co jest grane. Dziwny zdaje się być nagły brak kontaktu. Co masz zamiar z tym zrobić? Czekasz dalej na kontakt?

Ja jestem bardzo zadowolona,zamówione koszulki okazały się za małe w mailu zapytałam czy mogę wymienić na większe nie było żadnego problemu- pani prosiła tylko jakie mają być wymiary ,odesłałam za małe i bardzo szybko otrzymałam zamówiony wymiar.Dziękuję i pozdrawiam.

Maria
@Anna

No to chyba coś się tam zmieniło na lepsze, bo widzę po starszych opiniach że było wręcz odwrotnie :) A jakość koszulek jest dobra?

AC

Wysyłają niewłaściwy towar a potem nie zwracają pieniędzy. Nie polecam.

Łukasz

Sklep wysyła towar niezgodny z zamówieniem a następnie nie zwraca pieniędzy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann - Piechcin

• Jak się pracuje w Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann?

Zobacz opinie na temat firmy Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann?

Internetowa Sprzedaż Odzieży Danuta Schuetzmann
  • 11 Listopada 12 lok. 16