Opinie o Met-Hal Marcin Gałecki w Żabokliki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Met-Hal Marcin Gałecki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Met-Hal Marcin Gałecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Hal Marcin Gałecki w Żabokliki

Leo Nowy wpis

Po FB widać, że prócz produkcji konstrukcji stalowych wykonują również usługi transportowe, w tym nienormatywne gabarytowo. Dowiem się, jakie uprawnienia są u nich mile widziane w przypadku kierowcy? I jaka atmosfera w zespole?

Marcin Nowy wpis

Osobiście jako kierowca nie polecam współpracy z Tym "panem".Pojechałem od niego na tgzw skoczka.Po tym jak zobaczyłem w jakim stanie są opony w samochodach oraz naczepach podziękowałem za współpracę.Z umówionej kwoty 900 zł pan przelał 250 zł. Oczywiscie sprawa zgloszona do inspekcji pracy oraz Inspekcji Transportu Drogowego. Wszystkich kierowców przestrzegam przed współpracą.

kupiec

wygibusy mega, zaliczka pobrana w wysokosci 25%, czas realizacji 8 tygodni, po 12 tygodniach ciezko o kontakt, odbierze raz na dzien jak zadzwonie z innego numeru, nie da rady doprosic sie o zwrot zaliczki ani o realizacje zabudowy naczepy - wczesniejsze realizacje ok, byc moze tymczasowe problemy

Methal Marcin Galecki Nowy wpis
@kupiec

Zawisc ludzka nie ma granic jezeli tak bylo prosze podaj dane firmy sprawdzimy czy wogole cokolwiek u mnie zamawiales ... wszystkie zlecenia ralizujemy rzetelnie i terminowo wspolpracujemy z stalymi klientami z Polski o Zagranicy zamowienia realizujemy bez zaliczek poniewaz rozliczenie najczesciej to leasing .. ktos naprawde ma problem ze swoim zyciem piszac takie glupoty

Daniel sokołowska141D

Szef to zwykły burak co Żydzi nawet na papier toaletowy dla pracowników nie mówiąc o wypłacaniu wypłat w terminie próbuje cię orżnąć na wszystkim nie polecam pracy w tym miejscu Daniel

Adam Nowy wpis
@Daniel sokołowska141D

Wyżej wymieniony pseudo pracownik to alkoholik który ma bardzo wysokie mniemanie o sobie a w pracy ma dziurawą frekwencję niestety ziemia musi takich ludzi nosić

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Hal Marcin Gałecki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Hal Marcin Gałecki - Żabokliki

• Jak się pracuje w Met-Hal Marcin Gałecki?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Hal Marcin Gałecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Met-Hal Marcin Gałecki?

Met-Hal Marcin Gałecki
  • Kubusia Puchatka 64