Opinie o Pazio-Beton Waldemar Pazio w Wola Rębkowska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pazio-Beton Waldemar Pazio. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pazio-Beton Waldemar Pazio o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pazio-Beton Waldemar Pazio w Wola Rębkowska

Mam 72 lata, jestem kulturalnym, wykształconym, pełnosprawnym i pełnoprawnym emerytem z długim stażem pracy na różnych kierowniczych stanowiskach i we własnej firmie od 1995 do 2017 roku. Złożyłem podanie i 12.07.2018 zatrudniła mnie(usunięte przez administratora) - jako dozorcę, miało być na umowę i na najniższej krajowej(usunięte przez administratora) Pracowałem w tej firmie od 12.07.2018r. do 30.07.2019r., było nas dwóch,(usunięte przez administratora) i ja, pracowałem co drugą noc. Godziny pracy- w dni powszednie od(usunięte przez administratora)rano,czyli minimum (usunięte przez administratora)godzin; w święta i dni ustawowo wolne (usunięte przez administratora) jeśli dłużej to płatne dodatkowo według obiecanej stawki. Do moich obowiązków należało – -obchód Zakładu, -obserwacja Zakładu w monitoringu, -pilnowanie recyklingu -pilnowanie zimą instalacji wodnej przed zamarznięciem -dbanie o czystość Zakładu, -dbanie o czystość pomieszczenia socjalnego -bieżące naprawy w budynku socjalnym -dbanie o czystość wokół prywatnego budynku mieszkalnego Bożeny Pazio, -palenie w kotle centralnego ogrzewania, ogrzewającego budynek biurowy i prywatny dom Bożeny Pazio, -czyszczenie i udrażnianie komina centralnego ogrzewania -dbanie o krzewy łącznie z ich przycinaniem -dbanie o kostkę brukową przed Zakładem i wokół domu (usunięte przez administratora) -usuwanie mchu, porostów i chwastów -logistyka pojazdów – notowanie wjazdów i wyjazdów -opieka nad psem -przyjmowanie materiałów przywożonych przez samochody własne i obce -ważenie materiałów przywożonych przez samochody własne i obce przed i po rozładunku -pilnowanie kierowców przy tankowaniu samochodów żeby nie kradli paliwa -włączanie i wyłączanie oświetlenia Zakładu -koszenie i sprzątanie rowów wokół Zakładu i domu Bożeny Pazio -utrzymywanie drożności przepustów i rowu wokół Zakładu, do którego (usunięte przez administratora) -czyszczenie dywanów biurowych -pranie dywanów biurowych. (usunięte przez administratora) Kierowcy podejrzani - o braki przywożonego piachu, żwiru czy innego surowca. (usunięte przez administratora) pozostali pracownicy biurowi, w większości rodzina, zachowywali się właściwie z kulturą i zrozumieniem, pracownicy produkcyjni odnosili się po koleżeńsku. Natomiast(usunięte przez administratora) był nieprzyjemny, (usunięte przez administratora), krzykliwy i awanturny. Jak coś chciał potrafił walić pięścią w szybę do pomieszczenia socjalnego i wykrzykiwać przez zamknięte okno o co mu chodzi Bez szacunku dla pracowników, (usunięte przez administratora), również do mnie. (usunięte przez administratora) Wprowadzał zamieszanie i powodował konflikty poprzez zmianę poleceń (usunięte przez administratora) - przykładowo - dostałem polecenie aby wpuszczać samochody po towar jak już jest węzłowy, żeby nie stały pod zakładem bo "mogą pojechać gdzie indziej po towar". (usunięte przez administratora) kazał trzymać klientów pod bramą do godziny 7 i dopiero wpuszczać. Jak Waldemar Pazio był, robiliśmy według jego poleceń i pod bramą po obu stronach ulicy ustawiała się kolejka klientów, co później wprowadzało chaos na placu przy odbiorach towaru. Jak go nie było robiliśmy według polecenia Pana (usunięte przez administratora) 30.lipca 2019r.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pazio-Beton Waldemar Pazio - Wola Rębkowska

Firma Pazio-Beton Waldemar Pazio prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kierowca kat. C, Wola Ducka - Maj 2024

Czy pracujesz w firmie Pazio-Beton Waldemar Pazio lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Pazio-Beton Waldemar Pazio?

Zobacz opinie na temat firmy Pazio-Beton Waldemar Pazio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pazio-Beton Waldemar Pazio
  • Trakt Lubelski 75