Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika w Lubin

Nowy wpis

Czy ta kancelaria prowadzi praktyki? Tak w gruncie rzeczy to głównie to chciałbym wiedzieć, bo w Internecie za nic nie mogę znaleźć tej informacji, a póki się nie dowiem, no to nie mam innych pytań logicznie rzecz biorąc :) Pozdrawiam :)

Marek B. Nowy wpis

Polecam Pana Mecenasa. Bardzo rzetelnie poprowadził mój proces o rozwód, a następnie o podział majątku.

Magdalena K. Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Mecenasa. Słowny, terminowy i rzetelny. Sprawa oczywiście załatwiona pozytywnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Grażyna

Polecam Serdecznie Pana Łukasza, świetny adwokat, który poświęca swoim klientom 100% siebie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona.

Łucja Nowy wpis
@Grażyna

Ile trzeba za tę jakość zapłacić, czy ma jakikolwiek cennik? Jak cenowo na tle konkurencji?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Polecam!

Damian
@Kamil G.

No super, ale może napiszesz coś więcej jednak? Bo z tej opinii za wiele nie wynika ;)

@Damian

Bardzo dobra komunikacja, pełne zaangażowanie w prowadzenie sprawy, a przede wszystkim uczciwe podejście do klienta.

Elżbieta
@Kamil G.

A jaką sprawę załatwiałeś tutaj?

@Elżbieta

Sprawy rodzinne i karną.

@Kamil G.

I w tym mecenas właśnie się specjalizuje?

Michał S.

Kompetencja i profesjonalizm, niesamowita wiedza, rzetelność oraz zaangażowanie. Empatyczne podejście do rozwiązania problemu. Otrzymałem fachową pomoc oraz rzeczowe i konkretne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jak najbardziej polecam usługi Pana Mecenasa.

Zofia
@Michał S.

To super, a jak kwestia nawiązywania kontaktu? Często adwokaci mają zajęte telefony, już się z tym mierzyłam... A tak poza tym to czy wszystkie dokumentacje są sporządzane prawidłowo i na czas?

@Zofia

Jak najbardziej. Jesli nie może odebrać od razu to zawsze oddzwania lub odpisuje.

@Michał S.

A jak się odniesiesz do tych negatywnych opinii, gdzie piszą, że wziął pieniądze i zostawiał sprawy mając je gdzieś? Prawda to czy ktoś celowo oczernia?

@Helena

Ja jestem zadowolony. Cena uczciwa i przede wszystkim dobrze wykonał swoją pracę. Co do negatywnych opinii to warto zapytać u źródła.

@Michał S.

Czyli kompletnie z żadną z nich nie możesz się zgodzić? Bo jest szansa, że ktoś po prosu chciałby mecenasowi zaszkodzić czy coś?

@Helena

Ja się nie zgadzam z tymi opiniami. Jestem zadowolony bardzo z jego usług.

@Michał S.

Rozumiem, dzięki za info w takim razie. Ciekawa więc jestem czy odniesie się do tego tutaj ktoś kto ma negatywną opinię? Bo w sumie jeśli nie, to raczej można przypuszczać, że to faktycznie fejki jakieś?

Mariusz

Polecam współpracę z Panem mecenasem. Uczciwa współpraca i oczywiście proces zakończony całości po mojej myśli.

Zofia
@Mariusz

A podpowiesz czy długo trwał cały proces? Oczywiście wiem że to pewnie zalezy od specyfiki sprawy, ale zastanawiam sie czy pan mecenas dopinał terminów i sprawnie zajmował się dokumentacją.

Mariusz
@Zofia

Oczywiście. Pełen profesjonalizm i informowanie o wszystkich pismach i terminach drugiej strony. Proces był długi,ale też i skomplikowany.

Angela

Polecam z czystym sumieniem adwokata Łukasza Mike ,zajmował się moimi 3 sprawami związanymi z synem. Bardzo mi pomógł , wysłuchał i wyjaśnił wiele. Zawsze wiedziałam o wszystkim co było związane ze sprawą, byłam na bieżąco z każdą informację i dokumentem. Dobrze doradza w każdej sprawie mówi co możemy osiągnąć czego nie ,jest konkretny i szczery , daje 5 gwiazdek bo zasługuje ???? ????

Agata
@Angela

Dzięki za tą opinię, właśnie na takich informacjach mi zależało. A jak cenowo? Wychodzi się od niego spłukanym?

Klient

Zdecydowanie nie polecam. Zle doradza klientom we własnym interesie

KLIENT
@Klient

W jakiej sprawie doradzał ?

Mateusz Z.

Mecenasa pomógł mi naprostować sprawę i udało nam się ją wygrać. Polecam !

Marzena M.

Bardzo dobra obsługa przez Pana Mecenasa. Nie było żadnego problemu z odpowiedzią na zadane pytania, pomimo ich ilości, co przełożyło się na wynik sprawy.

?

Jak wygląda tu odbywanie aplikacji adwokackiej?

Barbara Blazejewska Żyra

NIE POLECAM! Mąż korzystał z usług p.Miki. Z góry opłacił tzw.prowadzenie sprawy w kw.3500zł. Adwokat pojawił się na pierwszej i też ostatniej rozprawie i nic nie wskórał. Sprawa zakończyła się na takim etapie jak przeď wynajęciem adwokata. nie polecam

RS

To jest najlepszy adwokat w galaktyce.

Polecam Serdecznie Pana Łukasza. Pan Adwokat Mika rzetelnie podchodzi do sprawy. Jest punktualny i bardzo dokładnie wykonuje swoją prace. Moje ocena to 10/10 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika - Lubin

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika
  • Jana Pawła Ii 28