Opinie o Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska w Gdańsk

architektka

Omijać szerokim łukiem! 1. Wielomiesięczne opóźnienia w płatnościach dla pracowników i podwykonawców. 2. Fatalny kontakt z właścicielką i ciągłe kłamstwa z jej strony odnośnie płatności. 3. Brak organizacji pracy.

blabla
@architektka

Potwierdzam. Moja sprawa ciągnie się już od roku. zero kontaktu i niespłacone należności. Nie podejmować żadnych współprac z tą Panią bo stracicie tylko pieniądze i czas. Nie rozumiem czemu taka osoba nadal istnieje na rynku.

Najgorsze miejsce w którym pracowałam. O szefostwie już nie wspomnę. Tylko ekipa świetna, ale to raczej nie wystarczy.

@Boss

Szanowna Pani, Czuje się wywołana do tablicy widząc, ze wspomina Pani „pracownika na 3 miesięcznym L4”, przypominam, że w przypadku zdarzeń losowych tudzież chorób lub obrażeń nie pozwalających na powrót do pracy KP bierze pod uwagę zwolnienie lekarskie oraz wypłatę świadczenia chorobowego przez ZUS. Nie wykonuje Pani absolutnego minimum w kierunku swoich pracowników - od osób sprzątających do ludzi odpowiedzialnych za duże projekty. Nie będę toczyć z Panią publicznych batalii, patrząc na wydźwięk Pani wypowiedzi nie chciałabym zniżać się do tego samego poziomu, ponieważ przekracza to jakiekolwiek normy zachowania szacunku do drugiego człowieka - tym też się różnimy. Ludzi z klasą poznaje się po tym jaki stosunek mają do innych, nie po tym jakim autem jeżdżą czy jakimi gadżetami sie obwieszą. Mimo wszystko życzę powodzenia i więcej pokory, ponieważ życie bywa bardzo przewrotne a energia, którą wysyłamy nigdy nie zgubi drogi powrotnej by wrócić do nas samych, proszę o tym pamiętać.

Gosia Nowy wpis

dzień dobry. szukam wstępnie zatrudnienia jako asystentka projektanta i jedna z dawniejszych ofert mi się pokazała na zewnętrznym portalu. w niektórych komentarzach pojawiała się wzmianka dotycząca braku wypłat. Czy to do dziś obowiązuje? Chciałam dowiedzieć się ile asystentka w tym roku mogłaby potencjalnie zarobić by mieć porównanie co do innych ofert

Nelka Nowy wpis

Hejka, czy w tym roku wszystkie te poruszane sprawy względem jakichś nie zgodności zostały już zakończone? nie widzę kontynuacji a zastanawiałam się nad oferta dla asystentki zarządu. znalazłam taka z kiedyś, a ze mam doświadczenie ciekawa byłam porównania warunków. na przykład jakie auto z opisu się prowadzi i jak oceniacie standard pracy?

architektka

blabla Nowy wpis
@architektka

Przyznaję, że do teraz czekam na odniesienie do poprzednich opinii. Jeszcze pod koniec lipca ktoś stwierdził, że występowały jakieś problemy z wypłatą podstawowego wynagrodzenia... Mnie interesuje bieżąca sytuacja i to czy jakiekolwiek problemy z tego tytułu występowały w ostatnim czasie? Co przy tym z pracą dla asystentek? Zatrudnia się może teraz ktoś na tym stanowisku?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie wypłaca podstawowego wynagrodzenia a co dopiero jakieś nagrody ????

Halina

To co sprawiło że tak uważasz?

@Halina

- brak przekazywania informacji - o wynagrodzenie trzeba się prosić - rzucanie przekleństwami w miejscu pracy to objaw (usunięte przez administratora) a nie „luźnej atmosfery” - za dużo pracy, wszystko na wczoraj

Joanna

Przekleństwa - w jakich sytuacjach? Piszesz o zbyt dużej ilości pracy o co konkretnie chodzi, jakieś projekty? I jeśli chodzi o te wynagrodzenia to się spóźniają czy jak? Bo nie rozumiem kontekstu "proszenia się" chyba

Wicia
@Joanna

Nie dostajesz pieniędzy na czas zgodnie z umową, idziesz do właścicielki i pytasz się kiedy wypłata, ona ci mówi, że już nadała przelew, mijają kolejne tygodnie, ty się pytasz czy ten przelew poszedł, bo nic nie otrzymałaś, "tak tak już poszedł", mijają kolejne dni, tygodnie i tak cały czas, gdy wreszcie po jakimś czasie, miesiącu, dwóch, łaskawie otrzymasz należną ci umową wypłatę.

Przemysław
@Wicia

Aż takie opóźnienia? Nie można poprosić o potwierdzenie przelewu skoro szefowa mówi że już wysłała pieniądze? Przecież wiadomo że nie idą tyle czasu. Próbowałaś się dowiedzieć co powoduje taką sytuacje?

Boss

Szkoda, że agresją nazywa się wymaganie od pracownika postępów w prowadzonym projekcie. Oczekuje się, że klienci będą płacić za nie wykonane zadania? Nie zatrudniamy dzieci to fakt. Ekipa jest super i to prawda, a Ci co nie umieją pracować tylko siedzą po trzy mc na L4 nie wiadomo czego się spodziewają ale chyba nikt im nie powiedział, że to nie budżetówka. Dwa lub trzy miesiące spóźnienia w wykonaniu projektu to drugie tyle co powinien projekt zajmować drogi zawiedziony pracowniku. Żadna firma w Polsce nie przewidziała COVID ani kryzysu gospodarczego. Jak wszyscy zwalniali z powodu pandemii to nikt nie skarżył się i praca szła. Niestety rzetelność to nie jest mocna strona osób które tu się skarżą. Warto najpierw spojrzeć na siebie. Płaca jest za pracę nawet jeśli jest to etat.

@Boss

Każdy zatrudniony u Pani pracownik wykonywał swoją pracę rzetelnie i jak najlepiej, wykonując swoje obowiązki 8h dziennie przez 5 dni w tygodniu zostając nawet czasami po godzinach. Zatrudnienie pracownika wymaga opłacenia wynagrodzenia za wykonany CZAS PRACY. Polecam przestrzegać praw pracownika, ale może dowie się tego Pani w sądzie. Płaca należy się za pracę wykonaną w ciągu czasu pracy bezwględnie a Pani nie przestrzega podstawowych zasad moralnych. Każdy przyzwoity pracodawca ma zapewnioną rezerwę na wypłaty dla pracowników bo docenia ich prace a nie zabezpiecza pieniądze jedynie dla siebie.

@Boss

Przewodnicząca w IARP - serio?

Zabawne, że pani Barbara-Reiter Putynkowska mimo długów u pracowników i podwykonawców, wyjątkowej nieuczciwości w prowadzeniu biznesu i braku umiejętności w uzyskaniu pozwolenia na budowę dla projektowanych przez siebie budynków jest przewodnicząca komisji Szkoleń w Pomorskiej Okręgowej Izbie Architektów. Czego w takim razie uczą w tej Izbie?

Przewodnicząca w IARP - serio?

Nie polecam

Nie wysyłaj CV, nie podejmuj się zleceń, omijaj tę firmę szerokim łukiem a najbardziej właścicielkę. Jeśli lubisz pracować charytatywnie, nie lubisz dostawać wynagrodzenia za swoją pracę i wysłuchiwać jedynie kłamstw to praca jest idealna dla Ciebie. Najgorsze miejsce na świecie.

M.P

Najgorszemu wrogowi nie życzę Wynagrodzenie z miesięcznymi opóźnieniami Szefowa sama gubi się w swoich kłamstwach odnośnie płatności i załatwiania spraw pracowniczych Możnaby wymieniać godzinami ilość naruszeń. Nie polecam, wręcz przestrzegam - zarówno przed pracodawcą jak i współpracą z tym biurem, chyba, ze twoja firma wykonuje usługi charytatywnie.

Joanna

Zainteresowały mnie te rozbieżności w opiniach na forum. Jaki problem z tą organizacją występuje? Pracownicy nie mogą wspólnie przejąć inicjatywy? jak obecnie się tu dogadują w kwestiach technicznych?

Super atmosfera. Ciągłość pracy. Polecam

@Kasia

Co według Ciebie oznacza ta ciągłość pracy? I na pewno atmosfera taka spoko? Czyli szefostwo i manager po tych dwóch latach się trochę polepszyli?

Grażyna
@Kasia

Wspomniałaś o ciągłości pracy dlatego dopytam, czy pracujecie na umowach o dzieło, zlecenie czy na własnej działalności? I co w sytuacji gdy zdarzą się jednak jakieś przestoje, mimo wszystko otrzymacie pełne wynagrodzenie? Stawiam pierwsze kroki w zawodzie i nie wiem na co się nastawić szukając pracy.

Joanna

Po tym komentarzu idzie zrozumieć, że chyba masz odmienne zdanie? Z jakich przyczyn tutaj się zatrudniasz? Chyba, że tylko atmosferę uważasz za słabszą? Jakie powody?

Czy w Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Haha

Nie obowiązuje nawet podstawowe wynagrodzenie - szef wyznaje zasadę stachurskiego - żyw się energią słoneczną.

@Haha

no to co niby na umowie jest napisane? widziałam w ogłoszeniu na asystentkę, że normalnie uop dają, więc podstawa musi być? jaka?

Haha
@Joanna

Co z tego ze jest podstawa jak jest wypłacana z opóźnieniem i nie masz za co żyć jaka jest podstawa na asystentce nie wiem ale multisporty i opieka medyczna to ściema, żadnych dodatków.

Kunegunda

Odpisywać na opinie podpisujac się różnymi imionami i myśleć, ze nikt się nie domyśli, ze to jedna i ta sama osoba tez można :D

@Haha

opóźnienie ale gwarancja, że wszystko będzie na koncie to jest? asystentka benefitów nie ma? a inne stanowiska to mają jakieś lepsze warunki i tam coś dają?

Rams Hubert

ODRADZAM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY. 1. BRAK PŁATNOŚCI ZA WYKONANĄ USŁUGĘ I WYSTAWIONE FAKTURY 2. BRAK CHĘCI POLUBOWNEGO ROZWIĄZANIA SPRAWY 3. BRAK KONTAKTU 4. ZUPEŁNA IGNORANCJA Odradzam w pełni!!!! P.s. co to za biuro projektowe, które nie potrafi przesłać plików ułożonych w przestrzeni i w odpowiednich jednostkach! Żałujemy, że podjęliśmy współpracę i NIE POLECAMY!!! Sprawa płatności leci na KRD i dalej...

Boss
@Rams Hubert

Warunki naszej umowy nie przewidywały zaliczek a odbiór gotowego dzieła w tym uzgodnienia. Wystawione faktury są bezzasadne, a brak przekazanej w terminie dokumentacji naraża nas na straty. Proszę doprowadzić zlecenie do końcowego uzgodnienia i przekazać.

Rety

Jeśli lubisz mieć zaległości z wypłatą, nie lubisz otrzymywac ważnych informacji, lubisz bałagan w firmie i agresję ze strony właścicielki to miejsce jest wymarzone dla ciebie kandydacie. Nie ma benefitów. Wszystko jest jednym wielkim bajerem. Generalnie tragedia. Nie polecam.

Projektantka

Ogólnie słabo, wszystko na wczoraj, zero organizacji. Ekipa dobra, szefostwo i manager nie. Nie polecam.

Rodzinna atmosfera i fajny zespół. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Design Atelier Architekt Barbara Reiter-Putynkowska
  • Jana Matejki 10 lok. 2