Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy w Rzeczyca

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy w Rzeczyca

Malwina Nowy wpis

Ciekawe czy te negatywy tutaj sa jakieś sprawdzone bo chłopak może by aplikował na robotę skoro tylu klientów maja. kasa tu dobra jakaś czy raczej jak na każdej robocie?

Rafał Nowy wpis

Jestem zadowolony z remontu Pana Jerzego.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Patrycja Nowy wpis

Polecam, super fachowiec. Bardzo dokladny

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Patrycja

Polecam, super fachowiec. Bardzo dokladny

Wojciech T.

Chcesz mieć "Usterkę" we własnym domu? Zatrudnij firmę pana Bobrka. 1. Nie dotrzyma terminu, który wcześniej gwarantował. 2. Będzie próbował wcisnąć produkty, których nie zamawiałeś. 3. Zignoruje polecenia co do tego, jak ma wyglądać to, co zamawiasz, ponieważ lepiej od Ciebie "wie", co i jak powinno być wykonane. 4. Przerwie roboty bez ich dokończenia, a mimo to policzy sobie pełną stawkę za zlecenie. 5. Zostawi masę niedoróbek i wadliwie wykonanych rzeczy, które trzeba będzie potem poprawiać.

Jakie wartości są cenione w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy?

J.Nowakowski

Na wycenie, mily pan kilka pierwszych dni w miare sie pokazywal, a pozniej sie zaczelo i wychodzily braki doswiadczenia i umiejetnosci a i zaliczki nie dawajcie. Mieszkanie wyszlo bardzo slabo, polecam dla wroga :)

Filis

Nigdy więcej. NIE POLECAM. Jedyne na czym pan... specjalnie z małej litery... się zna, to robienie dobrego wrażenia, wyciąganie pieniędzy, podkłądanie smieci, ale nie zna się na niczym. Wyciągnął od nas kilkadziesiąt tysięcy, tak jak było umówione, a potem zaczął wymyślać ze jeszcze coś mu się należy. A robota pana Jerzego i jego przypadkowych pracowników? Szkoda pieniędzy. Zrobił remont tak, że efekt był przez 5 miesięcy, a raczej do pierwszego deszczu. Teraz muszę zapłacić drugi raz komuś innemu żeby to poprawił. Omijajcie tego oszusta i nieroba szerokim łukiem. Szkoda kasy i nerwów.

Niezadowolony
@Filis

Można jakiś kontakt do Pana w tej sprawie. Ten pan pracował i u mnie.

Małżeństwo

Polecam Pana Jerzego. Remontowal nam dom i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przystępne ceny, wszystko do uzgodnienia. Czas realizacji moze trochę sie przedłużył,ale nie mamy co mu zarzucić.

Zawiedziony

Absolutnie nie polecam tego pana! Pierwsze wrażenie jak robi pozytywne niestety później jest nie słowny oraz oszukaniec. Wycena remontu i sam koszt remontu z kosmosu. Jest niedokładny i po zapłaceniu chociaż części za remont nie kończy remontu oraz nie odbiera telefonu.

mateusz

absolutnie nie polecam. SPRAWA TRAFIA NA WOKANDE

alo

Jaka tu pensja budowlańca? Pozdro i dzięki

Grand

Ten człowiek nic nie potrafi, zero profesjonalizmu, dwie lewe ręce.

Magdalena

Absolutnie nie polecam Pan Jurek "fachowiec" podjal sie wymorowania domu az pod dach..za spaprana robote zaplacilam 8000 zl podnajmuje pracownikow, ktorzy nie maja pojecia o budowlane. A na koniec wywalil mi przed domem smieci z innej budowy..Absolutnie nie polecam, chyba, ze ktps lubi wyrzucac pieniadze w bloto.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy - Rzeczyca

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy?

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bobrek Jerzy
  • Gościniec 20