AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ksawery Nowy wpis

Oferty sprzed roku, czy to na Instalatora fotowoltaicznego, czy na Instalatora systemów fotowoltaicznych pozbawione są kwot. Opatrzone są za to dopiskiem, że oferowali kontrakt b2b. Nie moja bajka taka forma współpracy. Napiszcie więc proszę, czy zatrudniają na umowę o pracę? Czekam też na kwotę wynagrodzenia, żebym się przekonał, czy warto się tą firmą interesować.

Na każdym stanowisku jest zakwaterowanie organizowane przez firmę? Ciekawe, czy za darmo czy trzeba dopłacać. Szukam informacji o zatrudnieniu jako Instalator fotowoltaiczny. Najnowsze ogłoszenie jest sprzed roku, więc nie wiem, czego się spodziewać. Chciałbym wiedzieć, jak aktualnie sytuacja wygląda.

Aho Construction Nowy wpis

Dziwne pytanie. Czy ktoś sobie wyobraża że w zależności od stanowiska ludzie muszą dopłacać za kwatery ?? Odpowiadam. Nikt nie doplaca za kwatery.

Yak Nowy wpis

Wróciliśmy z portgali . Warto było i pracamy zpowrotem. Warunki mieszkaniowe super. Błota trochę było...ale juz jest lepiej. Zarobiłem, zwiedziłem.Towarzysteo rozne ale ogólnie ekipa fajna. Wesolich Świat.

Kam

Jestem w Niemczech . 15 min do budowy, dom super. Tylko zakładamy i zdejmujemy panele. Nam wszystko pasuje. Nie pasuje tym którzy co chwila zmieniają prace czyli tzw alkoholikom którzy distaja kary bo niestety nie wywiązują się z umowy i wylatują i dostaja kary i wtedy jest płacz i szkalowanie. Naszczesbie można zrobić sprawę takim . Pracuje długi w firmie i wszystko jest ok. Polecam jeslinltos szuka stabilizwcji

@Kam

A czy zakwaterowanie opłaca szef, czy trzeba coś dołożyć z własnej kieszeni? O, czyli rozumiem, że można otrzymać tutaj umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro piszesz o stabilizacji w tej firmie? Będę na pewno tu aplikować

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Oleg

Bzdury pisza. Jesteśmy na Portugalily kolejny miesiąc i jest wszystko ok. Domy fajne warunki . Warunki pogodowe terz , praca jak praca raz ciężka raz lekka ale ogólnie może być. Można zwiedzać Portugalię. Ja zadowolony i na święta można ziatac .

Mateo

Uważajcie na tą firmę problemy z otrzymaniem wynagrodzenia za wykonaną pracę , a stawki dosłownie śmieszne za tak ciężką pracę, zastanówcie się żeby później nie żałować

@Mateo

Trzeba się prosić o zarobione pieniądze? Duże są poślizgi z terminem czy w ogóle ci nie zapłacili? Jakie stawki proponują? Możesz napisać?

@Mateo

Każdy zna stawki jakie są w umowie. I nie są niskie. Albo się na nie zgadza albo nie. I nie tracimy czasu.

@Mateo

Firma działa od 6lat. Współpracujemy z dużą ilością podwykonawców. Zawsze jest dobrze. Zapewne bzdury piszą tu ci co nie potrafią dotrzymać warunków umowy.

AHO

Nie ma poślizgów w płatnościach, firma zawsze płaci na czas, Stawki są zróżnicowane w zależności od doświadczenia, masz pytania to zadzwoń lub napisz do sekretariatu firmy.

@Mateo

Hej, dzięki, że piszesz, poproszę o więcej szczegółów. Piszesz, że stawki są śmieszne, tzn. jakie, ale konkretnie albo chociaż mniej więcej? Problemy z otrzymaniem wynagrodzenia to znaczy przelewają mniej niż powinni czy bardziej chodzi o opóźnienia? Dasz znać?

Czy w AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA możliwa jest praca na podstawie B2B?

Szybki bill

Byłem tam w 2020 fakt mogę się zgodzić ze jest umowa obustronna pomiędzy zleceniodawca a zleceniobiorca oraz wypłacenia to jest plus gdzie indziej odbywa się na słowo honoru na czas ale robienie po 240 godzin za 1500 euro na działalności to się mija z celem szczególnie dla mnie są śmieszni ludzie wschodniej flanki Polski niektórzy cieszą (usunięte przez administratora) jak małe dzieci że muszą (usunięte przez administratora) za damski (usunięte przez administratora) gdzie szefowa powinna płacić min przy tych godzinach 2k-3k euro bez problemu. Po prostu praca dla ludzi którzy nie mają perspektywy w przyszłości tylko (usunięte przez administratora) godzi się na takie warunki pracy i mieszkania 20 ludzi na jednej chacie. (usunięte przez administratora)

Iza
@Szybki bill

Skoro stawka jest podana na początku to tak jak mówisz, można się na nią zgodzić lub też nie. A długo pracowałeś? Miałeś jakieś ubezpieczenie dodatkowe ?

@Szybki bill

Jak czytam takie słowa to zygac się chce. A ty z zachodu to co ? Obibok i szukasz ciągle pracy ! Ci co złe pisza to zmieniają roboty vo chwila. Nie słuchać tych opinii. Wylatują z roboty alkocholicy lub obiboki bo każdy inny który chce pracować pracyje długo i ma stabilizwvje i kasę na czas. Nie wluchac robić swoje. Pracuje 4 lata stawki są wyższe gdy lepsze są kontrakty Czyli raz lepiej raz gorzej ale to normalka. Płacą mega na czas !! Polecam !!!

@Szybki bill

Jeśli byłeś... to zapewne wyleciałeś... Bo z Majorki nikt nie chce wracać. Są tacy którzy 3 lata tam siedxa . Stawki zawsze podawane na początku i wpisane w umow3... to po co leciałeś... (usunięte przez administratora)

@Ewa

Nie byłem na Majorce nawet bo za damski (usunięte przez administratora) nie będę pracował jak inni pracownicy co niektórzy dali by się (usunięte przez administratora) za Euro więcej żeby tam być także bez pozdrowień

Szybki Bill

Za 2 tyś Euro to się pracuje na umowie o pracę w Niemczech czy Hiszpanii kolego na gewerbe min ok 4 tyś euro nie (usunięte przez administratora) jak Beduin po 300 godzin tylko przyjść jak człowiek z pracy a nie do jakiegoś (usunięte przez administratora) jak te kwatery zero spokoju i ciszy po prostu nauczcie się innego systemu pracy

Jerzy
@Szybki Bill

To tyle godzin tutaj się robi? Weź, teraz nie wiem a chciałem tu pracy. Jest opcja dogadać się z szefem na mniejszą ilość? To mnie ciekawi. Idą na rękę np. 3/4 etatu?

@Jerzy

Witam wszystkich zainteresowanych. Nie pracuje się u nas więcej niż 240 lub 255 godzin w zależności jak ułożą się soboty w danym miesiącu. I proszę pamiętać, prawdziwe informacje są tylkonu źródła, nie na forach gdzie każdy może pisać co mu się podoba

Aho Construction

Witam zainteresowanych tematem W naszej firmie nie ma podziału na rejony Polski każdy nowy współpracownik zaczyna od tej samej stawki.

@Aho Construction

Czyli w każdą sobotę jest praca? Po 8 godzin czy dłużej? Ile zwykle dziennie trzeba przepracować? Zdarzają się dni po 12 godzin?

Walik
@Szybki Bill

Proszę nie słuchać tych bzdur. MOZE STAFKI MNIEJSZE ALE KASA NA CZAS. INWESTOR TEN SAM JUZ 6 LAT. NIE MA ZADNEGO RYZYKA. KTO PRACUJE DOBRZE A NAWET JESLI CHCE LUB MUSI ODEJSC I ZASYOSUJE WYPOWOEDZ3NIE TO WSZYSTKO JEST WYPLACANE I JEST NAPRAWDE OK. PRACUJE DLUGO.WARUNKI MIESZJSNIOWE B.DOBRE. KOLEDZY PRZEWAZNIE OK. MAORKA I MENORKA OK.

@Walik

Jaki sens robić dużo godzin za takie stawki żadne i to jeszcze na działalności jak dla mnie bez sensu wszystko pozdrawiam serdecznie

Ihor

Właśnie jem sniadane na Menorce . Pogoda super towazysto super . Kasa na czas. Nie czytajcie głupot. Tu jest stabilizacja. Może trochę mniejsze pieniądze... ale to każdy kto podpisuje umowę widzi je - ale reszta jest naprawdę Ok

Ona
@Ihor

A jaką pracę tam wykonujesz ? Gdzie znalazłeś ofertę tak z ciekawości bo ja nic nie znalazłam w necie ? Może ci co narzekają robią inną robotę niż Ty ? A stabilizacja to co masz na myśli , umowa na dłużej ? Mniejsze pieniądze w sensie niż te które tu pisali ?

Czy AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA organizuje staże dla studentów?

Aho Construction

Wszystkie pytania proszę kierować na adres dokumenty@ahoconstruction.pl

PiotrM

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany złożeniem CV w Państwa firmie. Na jaki adres złożyć CV? Pozdrawiam Piotr

@PiotrM

Zapraszamy do kontaktu dokumenty@ahoconstruction.pl

Damik

Jestem na Mojorce od 3 tygodni.kwatery pogoda towarzystwo super nawet basen jest. Nie ma upałów. 10h w tygodniu, 8 sobota .niedziela wolne. Chyba już komplet. Ale jeśli byłyby miejsca to polecam. Pracowałem też w Polsce mirauac kasa warunki wszystko tak jak mówili. Kto.chce mieć spokój i kasę na czas to śmiało.. zapraszam polecam.

Ewelina

A jaką konkretnie robotę masz na myśli, twierdząc, że podobno całkiem na niej się nie zna? A z tym niepłaceniem to jak to wygląda, po prostu są większe opóźnienia?

Edward
@Ewelina

Taka robotę że robią poprawkę za poprawka! Więcej czasu pracownicy marnują na poprawki niż na wykonanie farmy. Szczycą się że są 4 lata na rynku a doświadczenia i wiedzy nie mają zadnej. Taka trochę kpina zeby tyle lat robić ta sama robotę, a być mistrzem poprawek. Niedopomyslenia że z takim pojęciem o robocie dostają jakieś zlecenia.

Aho Construction

Przelewy są zawsze na czas. Różnica w czase ich dojścia wynika często z różnych banków w których znajdują się kona odbiorców.

@Edward

Proszę pamiętać tez, ze firma Aho robi poprawki na zlecenie innych podwykonawcow. Nie tylko własne. Które zawsze mogą mieć miejsce. I nie dziwią nikogo.

@Edward

Totalna bzdura! zanim cokolwiek napiszesz radzimy abyś zastanowił się 5 x bo to są tylko pomówienia a to że jesteś inkognito to proszę się nie martwić będzie trzeba to fima sprawdzi pana ? IP można rozszyfrować . W firmie pracuję od poczatku i kasa na czas, szefowie bardzo w porzadku, warunki mieszkaniowe wszystko ok. a ze sa poprawki o jak w kazdej firmie. kto potrzebuje stabilizacji, kasy na czas i legalnej roborty. to polecem. pozdrawiam

@Edward

Twój NIK zostanie sprawdzony ! I wtedy zobaczymy kto miał rację. To są kłamstwa totalne. Odeszło ostatnio 2 osoby które tak nawywijaly na budowie że kasy zabrakło aby pokryć koszty. Jeśli to któryś z Was to proponuję wszystko odszczekać!

To samo . Nikt zostanie sprawdzony i sprawa oddana na policję. Wypłaty zawsze przez 5 lat są na czas bo to gwarantuje umowa !!! W umowie jest termin płatności zasady wyluczania itd.... Firma jest godna polecenia ! Jeśli stawki pasują to ma się stabilizacje / fajne robotę w dobrym towarzystwie i kasę na czas !!

Totalne bzdury . Pracują dla Inwestora Niemca tam wszystko musi być na tip top

Kudłaty
@Edward

Pracowałem X lat. Wszystko dobrze robią. Nie mają poprawek i świetnie się mają a opinie posze zapewne konkurencja bo od X czasu nie ma roboty na Niemczech a oni pracują na Majorce . Kasa r na czas

Kudłaty

Bzdury wypisywane. Oj gościu jak sprawdzą NIK to będziesz miał pozamiatane .... Mają umowy i wszystko czarne na białym napisane . Płacą na czas. Zaliczki też dają. Ja tu pracuje obecnie polecam.

Jak wygląda sprawa grafiku w AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Czy pracodawca idzie na rękę?

AHO

Zawsze i w każdej sprawie

Firma dawno zawieszona lub zamknięta.

Turek

Witam serdecznie. Czy ktoś może pracuje teraz na Majorce i chciałby wyrazić swoją opinię na temat firmy. Jak z zarobkami, wypłacalnością, zakwaterowaniem. Ile godzin pracuje się tygodniowo ? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

@Turek

Na te i inne pytania chętnie odpowie nasz dział personalny. 1. Płatności na bieżąco 2. Kwatery klimatyzowane, pokoje z łazienkami 3. Tydzień pracy 58 godzin

Witek
@Turek

Ale bzdury piszecie . Przecież ta firma dawno już nie istnieje .

KONOL

pozdrawiam wszystkich z Majorki , jestem tu od lipca, jest naprawdę dobże.byly perypetie z ludzmi ale Szefowa poradziła sobie. w końcu mamy spokuj. jest covid na szczescie wdzyscy zdrowi i praca cały czas A i pogoda super. A najważniejsze kasa na czas, kurde naprawde polecam ta firmę 3 lata firma dziala już .

Obecny pracownik

Pracuje w firmie ponad 2 lata i muszę zareagować na te bzdury. Nie słuchajcie takich ludzi,zapewne wyleciał przez alkohol . Nawet nie wie na jakich zasadach jest wspolpraca.Kto chce może mieć firmę ksiegowa zewnętrzną lub polecana przez właścicieli. To firmie księgowej dawane są pełnomocnictwa i nic nie ma to wspólnego z nasza firma.faktury wszystkie można dostać w biurze księgowym i tam są wszystkie dokumenty. A to że są różne kwoty człowieku to uzależnione jest od tego jak mocny jest miesiąc jakie stawki i jakie prace są wykonywane.Mam nadzieję że firma odezwie się w tym temacie opiszę jak jest naprawdę i zwróci się o identyfikację tego gościa który bzdury piszw o firmie , zapewne jest na to paragraf i poproszę o wsparcie prawników.To są pomówienia i totalne bzdury. Jest dobrze w firmie i w koronawirus pracowaliśmy cały czas. A szef i szefowa wszystko robi A abyśmy mieli ciągłość zleceń . Dziś pracujemy w Niemczech i na Majorce. Kasa się zgadza ludzie suoer kwatery bardzo dobre A co najważniejsze kasa na czas. Niczego nie obiecują , jasno mówią i piszą o stawkach. Zapewne zaliczek nabrałes o których nie byłeś wstanie pamiętać. Haha.. Bardzo polecam ta firmę.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Najlepszy z najlepszych

Ani jedno ani drugie, chyba że będziesz miał obiecane to się "pozytywnie" zaskoczysz

ZAPOMNIJ O WYPŁACENIU

@DONALD

Ponieważ współpraca z naszą firmą odbywa się na podstawie umowy o świadczenie usług, przepisy Kodeksu pracy dotyczące odbierania nadgodzin nie znajdują zastosowania.

Operator

Praca w polu wiadomo raz zimno raz gorąco. Umowa wspólpracy w której wszystko jest jano napisane. Nie ma się czego bać. Kasa na czas. Pewne pieniądze. Robię tu juz ponad pół roku.

@Operator

wszystkie te odpowiedzi są podłożone o tej godzinie robi się w pracy a nie pisze na forach wtedy nie ma czasu na pisanie wstaje się o 5 rano wraca 19 albo 20 jak jest daleko mieszkanie i nikt nie ma czasu na pisanie o tej godzinie

majster

Pracuje tydzień. wypłacili zaliczkę. gdybym bral pod uwagę wasze komentarze to nadal bylbym bezrobotnym. do hotelu 15 km pokoje2 osobowe- naprawdę nie ma się czego czepiać. jestem zadowolony

@majster

dziwne, że w dzisiejszych czasach jesteś bezrobotnym robota jest wszędzie kwestia za ile

Zostaw merytoryczną opinię o AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wysoka

• Jak się pracuje w AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

AHO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA