Opinie o Choinex Mariusz Gierut w Orły

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Choinex Mariusz Gierut. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Choinex Mariusz Gierut na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Choinex Mariusz Gierut w Orły

Lukasz

Praca bardzo monotonna , pracowalem dość długo gdy powiedziałem że się zwalniam , nie dostałem wypłaty za tydzień pracy, gdy zadzwonilem pytając gdzie moge odebrać pieniądze był śmiech , po jakimś czasie nastepmy moj telefon że jeżeli nie otrzymam wypłaty to pójde do PIP myślałem że to wpłynie na pracodawce ,bo jak wiadomo pracowałem na czarno, wtedy się zaczeło grożby , strasznie itd za ten komentarz najprawdopodobniej dostane kolejne gorożby kto chce z kimś tak nieobliczalnym pracować to tylko w tej fimie ja PRZESTRZEGAM

Cicho ciemny Nowy wpis
@Lukasz

Witam powiem krutko I na temat jaka Praca taka placa panie lukasz mogles robic na akord to sam chciales godzinowki zostales zwolniony a nie sie zwolniles napisz jaki byl powud jak masz jaja pieniazki byly tam zawsze na czas a nawet przed czasem kazdy to powie kto tam robil a jak masz dwie lewe raczki to wylewaj swoje wypociny dalej w kieliszek

Łukasz Nowy wpis
@Cicho ciemny

Tak wypłata była zawsze na czas , a nawet przed czasem ,ale jak się ZWOLNIŁEM to już był problem z ostatnia wypłatą ale wypłatę otrzymałem jak pracodawca się zorientował że kasa jest za mała żeby się użerać a ja nigdy nie odpuszczam , a co do pracy to pracowałem na akord czasami przy podkład inna praca na akord była nie adekwatna , a pracowałem około 2 lata i nie spotkałem osoby która pracowała na akord w innej formie niż przy podkładach .

Patison

Pracuje tam już dość długo i tylko z jednym mogę się zgodzić że jest 10 zł. za godz. Ale praca jest leciutka, owszem może i niekiedy monotonna ,ale nie narobisz się wcale. A co do kasy to płaci co tydzien i przez 3 lata jak tam pracuje, ani raz nie było żadnych problemów z wypłatą ,wręcz przeciwnie nie raz się zdarzało że trzeba było komuś więcej kasy niż zarobił to Mariusz zawsze dawał. Ktoś pisze że problemy z wypłatami ,że jakieś kary? Bzdury. A Łukasz pieniadze dostał i to on straszył Mariusza że wyśle skarbówkę itp.

Łukasz Nowy wpis
@Patison

Owszem dostąłem wypłąte , ale po miesiącu proszenia się więc musiałem zareagować, ale przez cały okres pracy nie miałem problemu z wypłatami i to co piszeszna temat pracy jest prawdą , ale jednak na koniec zachowanie było delikatnie mówiąc nie eleganckie

Wiesiek Nowy wpis

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, ważne, ze mamy fajną pracę i atmosferę super.

pracownik były

Nie jest tak zle jak piszą inni , ale też nie jest rewelacyjnie , nie odradzam nie polecam

Brałeś udział w rekrutacji do Choinex Mariusz Gierut. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
Tragedia

Pan (usunięte przez administratora)to jeden wielki kombinator robi wszystko byle by jak na mniej zapłacić udaje twojego kolege żebyś mu tyrał za 10zł , w skali od 1 do 5 max 2 moge dać lepiej pojechać na maliny na orły niż tam pracować

praca na produkcji

Czasami było ok , ale te ciągłe uwagi że to zle , ze to żle i straszenie karą dobija , i jeszcze przy wypłacie to nigdy nie wiesz ile dostaniesz . Odradzam

Były Pracownik

Pracuje max 3 , 4 osoby a pracodawca chce mieć zrobioną prace jakby nas tam pracowalo 20 osób , ciągłe uwagi , grozenie karami , spoznione wypłaty , oczywiście jak się doczekacie wypłaty .To co napisałem to jest norma w tym (usunięte przez administratora)

Omijać szerokim łukiem

Potwierdzam przedmówce , chcecie za grosze pracować i drżeć czy dostaniecie wogole zlotówke za prace , to pracujcie , ja odpuszczam tą firme OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM tyle w temacie tej pseudo firmy

Nie polecam

Praca bez umowy to standard w tej firmie , pieniądze mogą być a nie muszą , bywało że ludzie zostawali zwolnieni bez wyplacenia grosza za prace , kare można dostać dosłownie za wszystko , BHP i inne przepisy to nie w tej firmie, 10zł godzina na ręke bez umowy . Ogólnie odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Choinex Mariusz Gierut - Orły

• Jak się pracuje w Choinex Mariusz Gierut?

Zobacz opinie na temat firmy Choinex Mariusz Gierut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Choinex Mariusz Gierut?

Choinex Mariusz Gierut
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Przemyska 103
    37-716 Orły