Opinie o Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe w Milcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe w Milcz

Poszkodowany Nowy wpis

Proszę o kontakt w sprawie tych 693583574

Znam wszystkich i wszedzie .. Nowy wpis

Firma ratajczak jest spalona w chodzieży i okolicy (usunięte przez administratora) ludzi na kase tam co ich nie znają w Chodzieży ich znają i wiedzą ze to są (usunięte przez administratora)...... W Chodzieży nie ma dla nich miejsca , powinien sie dobrac do nich prokurator albo PANOWIE KTÓRZY BIORĄ DUŻĄ PROWIZJE ALE SA SKÓTECZNI ... BO RATAJCZAKI SA OBSRANI JAK WIDZA TAKICH LUDZI JAK WCHODZA DO NICH I NAGLE ZNAJDUJA SIE PIENIADZE . PS ONA JEST TAK BRZYDKA ŻE nie wiwie sie ze jej mąż chodzi bzykac na boki .....w końcu kto by chciał dotykać taķą rapuchę ....brrrrrrr

Czy Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe organizuje staże dla studentów?

pan kleks Nowy wpis

w sadzie nikt z nimi nie wygrra bo nie maja nic na siebie ...typowi (usunięte przez administratora)wstyd ze Milcz ma takich ludzi w swojej miejsxowosci

Weronika

Nie widzę żadnych ofert pracy w Przedsiębiorstwie. Wiecie, czy szukają nowych osób? Jestem też ciekawa, czy przyjmują osoby bez doświadczenia.

@Weronika

Proszę poczytać opinie i dobrze się zastanowić czy u tych ludzi warto pracować....

Czy po rozmowie w Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Oszukana

(usunięte przez administratora)Nie odbierają telefonów, nie trzymają się terminow ! obiecują biorą zaliczki i za Nasze pieniadze używają życia. ona i jej mąż potrwią ładnie mówić. Zgłaszajcie sprawy do sądu, poszkodowanych jest bardzo dużo!!!

@Oszukana

Prosze o kontakt na e-mail (usunięte przez administratora) może uda nam się znaleźć więcej osób i zbiorowo zglosimy to w prokuraturze, bo to co oni robią jest już zbyt dużym przegieciem!

Nie polecam, lepiej trzymać się z daleka od nich. Ciągle ta sama gadka że kasy nie mają to po co zatrudniają ludzi!!!! Niewypłacalni, oszukują na każdym kroku, tak samo(usunięte przez administratora) najlepiej trzymać się od nich z daleka. Nieuczciwy pracodawca!!!!

@Anonim

Polecam zgłosić ich poczynania do Państwowej inspekcji pracy. Można to zrobić przez internet. Niech nie myślą że są bezkarni!!!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Milena

Od dawna nikt nie korzystał z forum i zastanawiam się dlaczego?

@Milena

Po pierwsze to nie forum tylko strona poświęcona opiniom o tej firmie i tej wlascicielce. Po drugie, wszyscy są zajęci sprawami w sądzie przeciwko tej kobiecie i jej pseudo firmie!!! Do fachowosci i znajomości w sztuce budowlanej tej kobiecie bardzo daleko ???? Tyle w temacie ????

WALCZYMY

Nie Polecam!!! Wobec tej firmy prowadzone są sprawy w sadzie. Właścicielka firmy pobiera pieniądze w formie zaliczki na materiał, chwile realizuje zlecenie i porzuca budowę NIE ODDAJĄC PIENIĘDZY!!! Kontaktu telefonicznego czy tez jakiegokolwiek BRAK!!! Brak z jej strony chęci na jakiekolwiek polubowne rozwiązanie problemu. Pozostaje tylko Sąd!!! Chcecie uniknąć niepotrzebnych problemow,stresu,utraty zdrowia?! unikajcie tej firmy!!! My się nie poddamy,będziemy walczyć tak długo aż wygramy a właścicielka firmy za wszystko odpowie i trafi do wiezienia!!! Przywłaszczenie sobie nie swoich pieniędzy jest karalne!!!

××
@WALCZYMY

Witam . Bardzo proszę o kontakt nr telefonu,adres mailowy.(usunięte przez administratora)

Niepokojące informacje o firmie piszecie. Miałem zamiar starać się o pracę.

Istna Sodomia i Gomora z Nimi! Zlodziejstwo i klamanie na najwyzszym poziomie !

Poszkodowany

Proszę o kontakt na e-mail zorghelp@wp.pl

Poszkodowany

Prosze sie nie bac, nie jestem osoba podstawiona przez ową firme. Zalezy mi na kontakcie!

mayestrale

Proszę o kontakt,może razem powalczymy z tą firmą.Tel 504109909

Wpłać im zaliczkę to zobaczysz.

Mam z tą firmą poważny problem.Po wpłaceniu zaliczki na materiał (80000 PLN) zero kontaktu nie odbiera telefonu i tyle ją widziałem.Na razie sprawą zajmuje się kancelaria adwokacka.Jak najdalej od tej firmy.

NieOdpuszczeGnojkom

Co tu wiecej pisac. Gdybym wiedzial predzej o istnieniu owej stronki z opiniami, za wczasu zapoznalbym sie z trescia Panstwa opini. Jak chyba wielu z Panstwa nie doczekam sie zwrotu moich pieniedzy.. Jawnie Mnie oszukali. Pieniadze pobrane, umowa skonstruowana w sposob dogodny dla Nich. Zero wzmianki o ewentualnych karach DLA NICH z powodu nie wywiazania sie z umowy. Bezwzgledny brak kontaktu.. Nie odbieraja telefonu, nie odpisuja na sms oraz e-mail.. Ale ja nie odpuszczę. Odpowiednio sie z Nimi rozmowie.. Panstwo walczcie o swoje. P.S. blagam ludzie, nie podpisujcie z Nimi ich umow. Stworzcie wlasne, ze swoim prawnikiem.. Dopiero zgodzcie sie taka podpisac.. Ich umowa tak naprawde tylek mozna sobie wytrzec. Jestem ciekaw, czy moja interwencja w PIP i Urzedzie Skarbowym zacheci ich do uczciwosci..

@NieOdpuszczeGnojkom

Proszę o kontakt e-mail zorghelp@wp.pl

@NieOdpuszczeGnojkom

Tomi

Kochani Państwo usnęli stronkę z opiniami ? :D Heheeh.. Prawda w oczy kole ? Wiekszych partaczy świat na oczy nie widział!

dom
@Tomi

można się z Panem jakoś skontaktować? chyba też mamy z Nimi ,,problem"

Bart
@dom

Witam, otrzymałem ofertę kompleksowego wykonania dachu z tej firmy. Czy mógłbym prosić o więcej szczegółów dotyczących współpracy z tą firmą? Wymagają dużej zaliczki co mnie niepokoi. Dziękuję.

@Bart

Ja na Pana miejscu nie zdecydowalabym się na współpracę z nimi. Chce Pan uniknąć problemów, proszę szukać innej firmy. Proszę mi wierzyć.

Bobi
@Bart

Z daleka od tej "firmy" To nie są ludzie, oni tylko żerują na cudzych pieniądzach!!!

Dom

Nie polecam tej firmy. Mamy z nimi duże problemy. Jeśli chcecie uniknąć problemów nie podpisujcie z nimi umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe - Milcz

Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe

Małgorzata Ratajczak Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe