Opinie o Litmar Marek Litwińczuk w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Litmar Marek Litwińczuk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Litmar Marek Litwińczuk o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Litmar Marek Litwińczuk w Białystok

aaa Nowy wpis

Interesuje mnie praca kierowcy C+E i chciałem dowiedzieć się jakie teraz są warunki bo ostatnie wpisy sprzed roku. Napiszcie jakie rozliczenia jeśli chodzi o paliwo. Dają zaliczki czy kartę paliwową i można tankować do pewnego limitu. Kierowca nie musi dokładać do interesu?

Grze

Nie polecam współpracy z tą firmą i jak wyżej P. Michał pisze prawdę jest to (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacz. W 2 tyg zrobiłem 120000tys km chciałem godnej zapłaty której nie dostałem, pracowałem po 20-26 godz żeby wszystko było na czas, a dostałem 200 zł dniówki gdzie nie wiem jak to się liczy. Rejs promem 6 godz. nie wykupują kabin trzeba siedzieć na krześle, i później jechac np 500km.W razie awarii samochodu nie ma co liczyć na wsparcie firmy. Nie nie nie polecam!!!!!!!!

To za co tam można być "od razu zwolnionym"? Może jednak napisz, o co chodzi, bo dobrze wiedzieć takie rzeczy, na co firma nie pozwala pracownikom. Jakiś okres wypowiedzenia jest chociaż? Nawet nie wiem, jaka umowa tam obowiązuje teraz.

Rafał Nowy wpis

Nie będę się rozpisywać co on odwalił to nie moja sprawa ,ale gość opowiadał farmazony rozmawiałem z nim trochę bo całą Polskę razem wracaliśmy i jakoś specjalnie nie narzekał na to co tutaj napisał dopier po zwolnieniu typowy karierowicz wszystko źle miesiąc dwa i zmiana pracy bo mu wszystko się należy. Umowę miałem zlecenie bo równolegle miałem inna swoją działalność i taka mi pasowała.

Szymko

Wszystko jak najbardziej w porządku. Wypłaty na czas i bezproblemowo. Umowa od razu. Zus i wszystko ok jak najbardziej. Duża pomoc i zrozumienie. W każdym momencie tel był odbierany. Polecam

Ewelina
@Szymko

Mąż jest zainteresowany pracą ale martwią nas trochę te starsze opinie. Jaką pomoc masz na myśli, w jaki sposób i w jakich przypadkach pracodawca udzielił pomocy? Można wiedzieć jaka umowa obowiązuje? Bo ktoś tutaj wcześniej o zleceniu pisał.

Szymko
@Ewelina

Umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące potem była umowa o pracę na czas nieokreślony. Pracowałem ponad 8 miesięcy z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować. Ogólnie praca jak wszędzie indziej, pracowac trzeba. A opinie to wiadomo co człowiek to opinia. Mi tam pasowalo

Radek Nowy wpis
@Szymko

Jaka ci pasowało to powiedz jakie były plusy? Prócz wypłaty miałeś jakieś dodatki? Np. premie ale coś z benefitów? Czy takich udogodnień nie było?

Mieczysław

Opinia opinii nie równa. Chyba, że masz jakieś informacje z pierwszej ręki, co do pieniędzy, jakie płacą za jazdę dla nich, i co do traktowania pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Litmar Marek Litwińczuk.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

UWAGA na tego OSZUSTA !!! LITMAR TRANSPORT Marek Litwińczuk z Białegostoku. Każdy kto poszukuje pracy w spedycji niech omija tę firmę szerokim łukiem. Po zrobieniu trzytygodniowej trasy na terenie kilku państw nie otrzymałem ustalonego wynagrodzenia, a Pan Marek Litwińczuk (notabene właściciel) próbował mnie jeszcze wrobić w szkodę zdezelowanego auta, którym przyszło mi jeździć. Każda rozmowa z tym człowiekiem to kolejna kłamstwa i krętactwa. Mimo obowiązującej umowy zlecenia, która nie została rozwiązana, Marek Litwińczuk nie zamierza zapłacić za należycie wykonaną usługę, więc sprawa trafia do sądu.

LITMAR Marek Litwińczuk
@Michał

Witam, W związku z negatywnymi, obraźliwymi jak i przekłamanymi postami, dotyczącymi firmy „LITMAR Marek Litwińczuk” nie mogę pozostać wobec tego obojętny, więc pozwolę sobie na udzielenie komentarza dotyczącego postu Pana Rafała P. , który nazwać „Oszustem” może jedynie swojego brata. Pan Michał P., który został rzekomo przez ze mnie (usunięte przez administratora) był moim pracownikiem, na szczęście krótko. Już po pierwszym wyjeździe okazało się że chłopak nie nadaje się do pracy w tym zawodzie, na co są dowody, chociażby uszkodzenia stojącej ciężarówki podczas manewru cofania wykonywanego moim pojazdem na placu jednej z Niemieckich firm (na miejscu była Niemiecka Policja sporządziła notatkę ) . Po powrocie z trasy okazało się, że „kierowca” Pan Michał P. nie posiadał nawet potwierdzeń w postaci podpisów na kilku dokumentach CMR odnośnie odbioru towarów ( narażając tym samym firmę na poważne koszty). Po oględzinach auta z trasy, okazało się, że prawa strona pojazdu jest dodatkowo uszkodzona po całej jej długości . Michał P. nie był w stanie nawet wytłumaczyć mi, gdzie i w jakich okolicznościach się to wydarzyło. Zaproponował sam, że napisze oświadczenie ( którego również jestem posiadaczem) o tym, iż uszkodził cały bok auta, w niewiadomych sobie okolicznościach. Jeżeli chodzi o kwestię rozliczeniową z Panem Michałem P., to wszystkie należności mam wypłacone w postaci przelewu, pobrania gotówki, jak i pobrań z karty służbowej, na co również posiadam dokumenty potwierdzające, które na pewno zostaną przedstawione przed odpowiednimi instytucjami. Reasumując, Pan Michał P., jak i również jego brat Pan Rafał P. zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za zniesławienie oraz celowe działania prowadzące do utraty publicznego zaufania firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Litmar Marek Litwińczuk - Białystok

• Jak się pracuje w Litmar Marek Litwińczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Litmar Marek Litwińczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Litmar Marek Litwińczuk?

Litmar Marek Litwińczuk
  • Kazimierza Tetmajera 15